İĞREEENÇÇÇ

alfadime

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2024
332
224
Selam kızlar. Çok yakınımda çok sevdiğim biri var. Birkaç kere sümüğünü yerken yakaladım. Daha doğrusu sümüğünü yediğini kabullenmek istemedim ilk başlarda. Gördüğüm şeyi yanlış görmüşüm gibi kabullendim kendi kendime.
Ama bugün cama yansımasını izlerken burnunu karıştırdı ve sonra baya baya yedi onu.
Gördüğümü söyledim, ‘ağzımın tadını biliyorum demekki’ diye şakaya vurdu.
Alışkanlığı var sanırım.
Siz daha önce gördünüz mü yiyen birini… Nasıl bi konuşma yapmam lazım kendisiyle ?

Selam kızlar. Çok yakınımda çok sevdiğim biri var. Birkaç kere sümüğünü yerken yakaladım. Daha doğrusu sümüğünü yediğini kabullenmek istemedim ilk başlarda. Gördüğüm şeyi yanlış görmüşüm gibi kabullendim kendi kendime.
Ama bugün cama yansımasını izlerken burnunu karıştırdı ve sonra baya baya yedi onu.
Alışkanlığı var sanırım.
Siz daha önce gördünüz mü yiyen birini… Nasıl bi konuşma yapmam lazım kendisiyle ?
Kacarak uzaklasin. Sanirim ben o kadar igrenirdim ki asla muhatap olmazdim

Biryerde okumustum vücuttaki birşey eksıklıgınden dolayı yapıyorlarmıs ozellıkle kucuk cocuklarda sık gorulen bırseymıs ama bırakıyorlarmış belkş arada bırakmayanlar vardır kibarca uyar senş sevdiğim için soyluyorum falan de yada dışarıda bu duruma dıkkat et herkes benım gıbı kıbar konusmaz senınle falan dıye guzel bır dılle soyle

Alışkanlığı var sanırım.
Ben neden buna bu kadar güldüm şimdi ? 🤦🏻‍♀️😂

Çok zenginse görmemezlikten gel ( şaka şaka hani sosyal medyalarda eş altatınca kör taklidi yapılıyorlar ya ondan ) bence güzellikle midenin bulandıgını söyle ve yapmamasını izle ama öpüşürken aklına gelmez mi benim gelirdi

Konuşsanız ne degişecek ki….

Ağzımın tadı demiş birde. Ölene kadar devam.

Burda bir üye vardı babası sümüğünü çıkarır parmakları ile sümüğüyle oynar oynar yere atarmış.
Kızcağız o küçük parçaları toplamaktan iğreniyordu ama baba son gaz huyuna devam ediyordu.

Değişmez.

Alışkanlığı var sanırım.
27 yaşında yetişkin, evli bir kadınsınız. Gördüğünüz her tiksindirici olayı bizlerle paylaşmak zorunda değilsiniz.

Şayet gördüğünüz kişi eşinizse: evliliğinize devam edip edemeyeceğinizi düşünmeniz gerekiyor. Eşiniz veya ailenizden biri değilse sorun yok; bundan sonra kendisiyle görüşmezsiniz, olur biter.

Gece gece kim hangi pisliğini yiyor; pislik yiyen var mı bunu sohbet konusu yapmaya gerek olmadığını düşünüyorum.

Çok zenginse görmemezlikten gel ( şaka şaka hani sosyal medyalarda eş altatınca kör taklidi yapılıyorlar ya ondan ) bence güzellikle midenin bulandıgını söyle ve yapmamasını izle ama öpüşürken aklına gelmez mi benim gelirdi
Kız kocam değil ki, yakınımdan biri (kan bağım olan)
Hay kanıma 😅😅

X