İğneli Epilasyon İğneli Epilasyon

Bence diyerek ifade etmiş olduğunuz bu düşüncenizin, kıl folikulü yapısını incelediğiniz taktirde doğru olamayacağını inanıyorum ki siz de kabul edeceksinizdir.

Sanırım siz bu işi yapıyosunuz resimden anladığım kadarıyla we tartışmasız benden daha bilgilisinizdir..Ben işin teknik kısmını bilmiyorum haliyle ama gözümle gördüğüm kadarıyla yüzün cildiini yoruyor we gözenekleri açıyor...Her işte olduğu gibi iğnelininde doğru teknikleri wardır..Yani demem o ki ben görüntüyle ilgilendiğim zaman iğneli epilasyonun sonucunu beğenmiyorum:) yada benm gördüklerime doğru uygulanmamış

merhaba ben tüm vücudum yaptırıcam ama karar veremedim iğneli mi lazer mi istanbul anadolu yakası bildiğin bir yer varsa özelden yazarsanız çok sevinirim

kızlar bu sorunu en mükemmel şekilde ayrıntılarıyla tunalı hilmi cad. doktor yanında bu işi yıllardır yapan.ticari kaygısı olayan,işini önemseyen sonuç odaklı bir bayan var ona danışabilirsiniz. birçok kişi gönderdim şikayet sıfır. zaten önce herşeyi işin hilesini hurdasını ve olması gerekeni anlatıyor ve size bırakıyor tercihi asla ikna etmeye çalışıp zorlamıyor. hatta ilk gittiğimde inamamamıştım ben fazla tedirgin ve sorgu yapınca bıkmadan anlattığı gibi birde başka yerler önerdi çok güvenilirlerdir isterseniz onlarla görüşün diye. ayrıca orda lazerde var. doktor olmasıda ayrıca güvenli. isteyene özelden adresini verebilirim.

bana da buranın adresini yada telefon numarasını özelden yollarmısınız lütfen cevap bekliyorum sizden acil olarak

sevgili tuğçe, ben kendisinin telefonunu vereyim. ceylendan aldım numaranızı dersiniz.. 0534 799 30 79

merhaba ceylan hanım bu dediğiniz yer güvenilir mi? ve dakikası ne kadar bende tüm yüz düşünüyorum iğneli neredeyse 6 yıldır falan lazer yaptırıyorum daha da fazlalastı tüy şeklinde şimdi ama olmayan kıllarıda tetikliyor lazer o yüzden iğneli şart? cevap yazarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler..

sevgili tuğçe, ben kendisinin telefonunu vereyim. ceylendan aldım numaranızı dersiniz.. 0534 799 30 79

merhaba ceylan hanım bu dediğiniz yer güvenilir mi? ve dakikası ne kadar bende tüm yüz düşünüyorum iğneli neredeyse 6 yıldır falan lazer yaptırıyorum daha da fazlalastı tüy şeklinde şimdi ama olmayan kıllarıda tetikliyor lazer o yüzden iğneli şart? cevap yazarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkürler..

hadi bakalım .)))))

canım benim 100 msjı doldurmam gerekiyormuş yazamadım burdan yazım dedim sen yine istersen özelden yaz fark etmez :)
merhaba canım seni güldürebildiysem ne mutlu bana :)) nerede bu yer canım tam olarak bide dakikası ne kadar bugün okmeydanı hastanesine gittim yüz ve koltuk altı için ama yüz iğneli olmazsa bitmiyor bunu hepimizde biliyoruz bide güven veren bi yer iğnelide zor yani :KK43:

canım benim 100 msjı doldurmam gerekiyormuş yazamadım burdan yazım dedim sen yine istersen özelden yaz fark etmez :)
merhaba canım seni güldürebildiysem ne mutlu bana :)) nerede bu yer canım tam olarak bide dakikası ne kadar bugün okmeydanı hastanesine gittim yüz ve koltuk altı için ama yüz iğneli olmazsa bitmiyor bunu hepimizde biliyoruz bide güven veren bi yer iğnelide zor yani :KK43:

Dk.1.5 tl . Kucukyali ama teli aciktan vermissin sutlancan reklamci diye haberin olsun: ))))

X