İğneli Epilasyon İğneli epilasyon Kocaeli dijamel estetik

ayselkelebek

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2022
3
-2
32
İğneli epilasyon sürecimi anlat istiyorum yıllarca lazer mağduru oldum asla çözüm alamamakla birlikte daha çok yayıldı ve çoğaldı sonrası ağda ip cımbız kabus gibi 😩 ve sonunda doğru adresi buldum Kocaeli izmitt dijamel estetik Nermin hanım ve Ayşegül hanımla tanıştım muhteşemler gerçekten yüzüm tertemiz oldu iğneli epilasyonda doğru insanı bulmak çok çok zor işinin ehli insanlar onlara çok tşk ediyorum #iğneliepilasyon #dijamelestetik

artık bu djamel estetik reklamlarından çok sıkıldım, kendim 7 yıl önce birkaç seans gittim,kendilerini önermiyorum o zamana göre hem diğer merkezlerden çok pahalıydı hem de bana epilasyonu yapan kişi nermindi yanlış hatırlamıyorsam (kızıl kısa saçlı) eli baya yavaştı.2014 senesinde dakikası 3,5 tl bıyık bölgesi dk sı 5 tlydi,şu an fiyatlarını düşünemiyorum.Kısacası bu fiyata kocaelide daha iyi yapan yerler bulursunuz buradaki reklamlara kanıp da boş yere paranızı harcamayın.Ha haklarını yemiyim yapılan bölgede iz falan kalmadı en azından bunu da belirtiyim.

artık bu djamel estetik reklamlarından çok sıkıldım, kendim 7 yıl önce birkaç seans gittim,kendilerini önermiyorum o zamana göre hem diğer merkezlerden çok pahalıydı hem de bana epilasyonu yapan kişi nermindi yanlış hatırlamıyorsam (kızıl kısa saçlı) eli baya yavaştı.2014 senesinde dakikası 3,5 tl bıyık bölgesi dk sı 5 tlydi,şu an fiyatlarını düşünemiyorum.Kısacası bu fiyata kocaelide daha iyi yapan yerler bulursunuz buradaki reklamlara kanıp da boş yere paranızı harcamayın.Ha haklarını yemiyim yapılan bölgede iz falan kalmadı en azından bunu da belirtiyim.
Tek sıkıntınız ücret olmuş sanırım bu tercihtir cildiniz yansaydı lekelenseydi daha mı iyi olacaktı ayrıca reklam değil insanları işini hakkıyla yapan insanları önermektir keşke daha ucuz bi yere gitseydiniz de yüzünüz umurunuzda değil belliki çok tşk ediyorum Nermin hanıma 🌸

Tabiki de hem yüzümü hem cebimi düşüneceğim. Aldığınız paranın hakkını verememişsiniz ki size devam etmemişim aynı zaman da Para odaklı çalışan da sizlersiniz, kişinin durumundan faydalanıp fahiş fiyat isteyenler de sizsiniz, yüz bölgesine 2014 te 3,5 tl çalışıp seansın ortasında bıyıklarımı almaya başlarken bıyık bölgesinin dk sı 5 dk diyen sonrasında seans bitiminde ayrıca bu arı sütlü losyon şöyle önemli yok böyle önemli diyip 35 tl ye kitleyen işgüzarlar da sizsiniz. Çok şükür sizden sonra bulduğum yer işinin ehli bir yer çıktı da uygun fiyata yüzümdeki tüylerden kurtuldum hem de hiç iz kalmadan. Allah böylelerinin kazançlarını arttırmayı nasip etsin.

Tabiki de hem yüzümü hem cebimi düşüneceğim. Aldığınız paranın hakkını verememişsiniz ki size devam etmemişim aynı zaman da Para odaklı çalışan da sizlersiniz, kişinin durumundan faydalanıp fahiş fiyat isteyenler de sizsiniz, yüz bölgesine 2014 te 3,5 tl çalışıp seansın ortasında bıyıklarımı almaya başlarken bıyık bölgesinin dk sı 5 dk diyen sonrasında seans bitiminde ayrıca bu arı sütlü losyon şöyle önemli yok böyle önemli diyip 35 tl ye kitleyen işgüzarlar da sizsiniz. Çok şükür sizden sonra bulduğum yer işinin ehli bir yer çıktı da uygun fiyata yüzümdeki tüylerden kurtuldum hem de hiç iz kalmadan. Allah böylelerinin kazançlarını arttırmayı nasip etsin.
Acilen akıl Sağlığı diliyorum size ben oraya gidip işlem yaptıran memnun kalan bir müşteriyim sadece 🌸

Hesabınız açmışsınız sonra da ilk iş olarak bu mesajları yazmışsınız , kesinlikle reklam yapmıyorsunuzdur. Ben de size güzel iş ahlakı diliyorum

Merhabalar, isin ehli bir yer dediginiz neresi acaba? Ben de randevu aldm djamelden. İlk defa gideceğim ama cok tedirginim. Dediğiniž gibi site reklamlarıyla dolu cok düşündürüyor bu durum beni. Yüzümde hic leke yok olmasından korkuyorum

X