Gebeliğe Hazırlık İdrar kokusu hamilelik belirtisimi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhabalar herkese başlık dikkatimi çekti yazışmaları okudum bende 3 Haziran da çatlatma iğnesi ovitrelle kullandım benim de idrar rengim bı koyu bı açık oldu bu sürede ve aşırı derecede koku hissediyorum normal oturma pozisyonunda bile kokuyu bazen hissedebiliyorum bu bir belirti olabiliyor mu ya

Çok sevindim senin adına canım darısı isteyen herkese bizede inşallah ❤ peki başka belirtin oldu mu
Hayır olmadı olduysada ben fark etmedim . Aslında belirtilere çok takılmamak lazım çünkü her belirtiyi kendimde varmı diye aradım durdum hiç bir yerde geçmeyen bu belirti vardı bende . Herkesin farklı farklı belirtileri oluyor ya da hić olmuyor 😊 sen kendini mutlu hisset ve zamana bırak hem tinsel olarak rahat hissedersin kendini 💕

Merhaba,ben bunu yaşadım,idrar rengi ve kokusunda değişme olduğunu hissedince bat a 6 gün varken test yaptım şüphelenip ama negatifti ancak gebeymisim regl günü geçince belli oldu kokunun ve rengin sebebi,inşallah siz de gebesinizdir😊
Merhaba bende de hem idraririmin rengi koyu hemde koku var düşün normal oturdugumda bile afedersin koku alıyordum göğüslerim de çok şiş ve ağrıyor 3 Haziran da çatlatma iğnesi ovitrelle kullandım bugün 12. Günüm acaba bende hamilemiyim ya 😏🙄 polikistik over kistim var bide

Benim oldu hatta çok canımı sıkmıştı bu durum beni eneksiyon mu acaba dedim hatta yumurtlama günümde alttan muayene oliyordum o jelmi kokuyor acaba diyordum . Sonrasında bir baktim ki hamileyim zamanla o tuhaf koku gitti . Baska bir koku geldi o koku hala var mesela . Sanırım bu da hormonlardan kaynaklı 😊 bende çok arastırdım heralde enfeksiyon var o yüzden olmaz diyordum ama Allah ol diyince oluyor. Umudunu yitirme 🙋🏼‍♀️
Ayy inşallah ya bende de var idrar renginde değişiklik ve koku göğsum çok şiş ve ağrıyor 3 Haziran da çatlatma iğnesi ovitrelle kullandım bakalim bugün 12. Günüm hayırlısı olsun inşallah hepimiz için 🙏

Hayır olmadı olduysada ben fark etmedim . Aslında belirtilere çok takılmamak lazım çünkü her belirtiyi kendimde varmı diye aradım durdum hiç bir yerde geçmeyen bu belirti vardı bende . Herkesin farklı farklı belirtileri oluyor ya da hić olmuyor 😊 sen kendini mutlu hisset ve zamana bırak hem tinsel olarak rahat hissedersin kendini 💕
Keşke kendimizi rahat bırakabilsek çok isterdim bunu Zaten de en çok stresten dolayı olmuyo hayırlısı bakalım canım benim teşekkür ederim ☺️

X