Gebeliğe Hazırlık İdrar kokusu hamilelik belirtisimi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Seymaasmin

Sabır Şükür Dua 🤲
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2020
604
221
26
Selam kızlar adetime 9 gün var kasıklarda ağrı ve göğüs hassasiyetim vardı iki gündürde afedersiniz beyaz yapışkan bi akıntı ve idrarımda acayip ağır koku var bu belirtide olupta hamile olduğunu öğrenen var mı

Kokulu idrar genelde enfeksiyon ya da mantar belirtisi, yoğun akıntıyla beraber. Ben hiç hamilelik belirtisi olarak okumadım bir yerde bence doktora görünmelisiniz.

Canım bu ara banada öyle geliyor ama su az içiyorum ondan olabilir diye düşündüm akıntım falan yok adetime 8 9 gün var benimde
Senin su tüketimin nasıl

Oo maşallah canım çok güzel içiyosum ben hep unutuyorum yaa şişeyle dolanıyom evde 😁

İnşallah vardır canımm rengi de koyu mu
ya aslında adet günü takvimleri var ordan saat başı haturlatma yoluyla sürekli su içebilirsin canım biliyosundur su gebelik öncesi için çok faydalı😇 aynen normalde remksizdi iki gündür baya koyulaştı hatta gündüz ilk idrarım sarının en koyu tonu oluyo sendede öylemi

ya aslında adet günü takvimleri var ordan saat başı haturlatma yoluyla sürekli su içebilirsin canım biliyosundur su gebelik öncesi için çok faydalı😇 aynen normalde remksizdi iki gündür baya koyulaştı hatta gündüz ilk idrarım sarının en koyu tonu oluyo sendede öylemi

Bende ovulasyın yaptığım için farkettim dün falan açıktı rengi
Bugün baya koyu çıktı

Selam kızlar adetime 9 gün var kasıklarda ağrı ve göğüs hassasiyetim vardı iki gündürde afedersiniz beyaz yapışkan bi akıntı ve idrarımda acayip ağır koku var bu belirtide olupta hamile olduğunu öğrenen var mı
İdrar yolu enfeksiyonundan kaynaklanıyor genelde

X