İç Parazit

GunesinKizi35

9. takım mezunu
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2013
3.940
10.152
Kızlar merhaba ilk kedi sahiplenişim bugün bebişin iç paraziti yapıldı. Parazit dökme süresi ortalama nedir kaç saattir gece eğer olur da tuvaletini yaparsa göremeyeceğim sabah uyanınca tüm kumunu söküp yenilemeyi düşünüyorum ortalama 24 saatlik bir süre parazit dökülmesi için yeterli mi acaba?

Kızlar merhaba ilk kedi sahiplenişim bugün bebişin iç paraziti yapıldı. Parazit dökme süresi ortalama nedir kaç saattir gece eğer olur da tuvaletini yaparsa göremeyeceğim sabah uyanınca tüm kumunu söküp yenilemeyi düşünüyorum ortalama 24 saatlik bir süre parazit dökülmesi için yeterli mi acaba?
Neden bu kadar panik yaptınız parazitler zaten ölü çıkacak sadece çişini ve kakasını yaptığı yeri temizleseniz yeter dış parazit yapılmadı mı ?

İki gün demişti bana vet öyle hatırlıyorum kızımı ilk sahiplendigimde popo etrafında parazit yumurtaları vardı onlar kayboldu gitti kumunu komple temizledim ayakkabı kutusuna koymuştum zaten hepsini beraber attım iki gün sonrada temiz kum koydum yedi senedir bir kere bile görmedim öyle birşey çok şükür

Neden bu kadar panik yaptınız parazitler zaten ölü çıkacak sadece çişini ve kakasını yaptığı yeri temizleseniz yeter dış parazit yapılmadı mı ?
Yoo aslında panik yapmadım öyle anlaşıldım sizin tarafınızdan sanırım ama inanın panik değil :) yani bize veterinerimiz parazit dökme işlemi bitince kumunu komple temizleyin demişti ama gününü söylemedi dün gün içindeki tuvaletlerini takip ettim ama akşam tuvaletinde herhangi bir parazit göremedim gibi ki zaten çok da fazla yoktu ama merak ettiğim için sormak istedim inanın panik değildi sadece bilmediğim için biraz bilgisizlik biraz merak
İki gün demişti bana vet öyle hatırlıyorum kızımı ilk sahiplendigimde popo etrafında parazit yumurtaları vardı onlar kayboldu gitti kumunu komple temizledim ayakkabı kutusuna koymuştum zaten hepsini beraber attım iki gün sonrada temiz kum koydum yedi senedir bir kere bile görmedim öyle birşey çok şükür
Ya bana da dğeiştirin dedi ama gününü söylemedi sadece akşamki iki dışkısında da parazit göremedim bugün sabaha yeterli olur mu acaba diye merak ettim
Aşıdan 3 gün sonra kum kabini temizleyip kumunu yenilemeniz yeterli
teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
bu arada dış parazitte yapıldı ama zaten dış paraziti yoktu koruma amaçlı yapıldığı için onda bir şey merak etmedim

X