İç dudakların Küçültülmesi

yaaa bu cokmu zor bısey yada öyle kalsa ne olurr...öyle kalıpta vajınası evlı olan varmı

Erkeklerin bunu çok fazla taktığını sanmıyorum,hatta çekici bulan bile vardır, konu senin ne hissettiğin aslında. Mayo bikinide rahatsızlık verir, sıkı pantolon giydiğinde oraya buraya sıkışır, sık sık idrar yolu enfeksiyonu olursun ve en kötüsü gün boyu sürekli bir ıslaklık olur ve ne kadar yıkarsan yıka kendini temiz hissetmezsin yani tamamen seninle ilgili birşey.Ben neden bu kadar bekledim, bu kadar sıkıntı çektim diye hayıflanıyorum şimdi o kadar kolay bir ameliyat ki

arkadaslar gectıgımız aydan berı arastırıyorum bu amelıyat konusunu hatta gectıgımız hafta gıdıp bır uzman ıle gorustum kendısıne ınternetten buldugun vajına fotolarınıda goturmustum bakın buna benzeyen ıstıyorum dedıgımde ( cok etsız bır yapıdadır benımkı bırazda dolgu ısteyecektım dıs dudaklarına o yuzden resım goturdum ) resımlerı elımden alıp bız ısımızı boyle yapmayız dıye bagırdı resmen o tarz ben sunu ıstııyorum buna benzeyım dıye estetık amelıyat olmaz yapanlarda shovmendır ıste tasarım yapılmaz yapılsada aynısını tutturmak mumkun olmaz fılan dedı ben kararsız kaldım bunlar dogrumu acaba bılenınız varmı ?

Kaba davranmış ama bence haklı, herkesinki birbirinden farklı bu burun ameliyatı değil ki kemiği ona göre şekillendirsin, bence her ne kadar adı estetikse de durum iç dudakların doğru şekilde küçültülmesi aslında oraya dolgu yapılması benim içimi biraz garip yapıyor, ben de araştırırken google a labioplasti video diye aratmıştım juzztv.com'da ameliyatın nasıl yapıldığı gösteriliyo, dolgunun da :bbo:

Erkeklerin bunu çok fazla taktığını sanmıyorum,hatta çekici bulan bile vardır, konu senin ne hissettiğin aslında. Mayo bikinide rahatsızlık verir, sıkı pantolon giydiğinde oraya buraya sıkışır, sık sık idrar yolu enfeksiyonu olursun ve en kötüsü gün boyu sürekli bir ıslaklık olur ve ne kadar yıkarsan yıka kendini temiz hissetmezsin yani tamamen seninle ilgili birşey.Ben neden bu kadar bekledim, bu kadar sıkıntı çektim diye hayıflanıyorum şimdi o kadar kolay bir ameliyat ki

canım nekadar bu amelıyat ?? bıde utanırım ben evdekılerden falannn sacma ama

kızlar aynı problem bendede var evliyim eşimin bu konuda bir kelime bile söylediğini duymadım görüntü olarak çokta takmıyorum ama şu pantolona sıkışması sürekli mantar oluşması beni deli ediyor giysilerden belli olmuyor operasyon düşünürmüyüm bilmiyorum sanırım korkuyorum yani his kaybı filan olabilir bence ama içiniz rahat olsun eşler bununla ilgilenmiyo tabi siz takarsanız dalgalarını geçerler benden söylemesi çünkü biz hiç konuşmadık bile bu konuyu

canım nekadar bu amelıyat ?? bıde utanırım ben evdekılerden falannn sacma ama

Ben İstanbulda yaptırdım Op Dr Pelin İlbeyi'ydi doktorum 1500'e yaptırdım, utanmakta haklısın bence ama sıkıntıyı çeken bilir, gerçekten rahatsız oluyorsan ilerde yaptırırsın ben artık çok bunalmıştım, bu kadar kolay olduğunu bilseydim daha önce yaptırırdım.

ben paket bölgesı denılen yere agda yaptıramıyorum bu yuzden utanıyorum.benım bırı normal bırı uzun bı ara kendım kesıyım bıle dedım.yaa cok özenıyorum dugun organı olana.bırı sallanıo dudak cok gıcık ya.

Ben İstanbulda yaptırdım Op Dr Pelin İlbeyi'ydi doktorum 1500'e yaptırdım, utanmakta haklısın bence ama sıkıntıyı çeken bilir, gerçekten rahatsız oluyorsan ilerde yaptırırsın ben artık çok bunalmıştım, bu kadar kolay olduğunu bilseydim daha önce yaptırırdım.
drfsg

Son düzenleme:
koy tabı canımmm namahremde neymişşş demiii,herkez görsunn dımı ama fıkır olurrr..tobee töbee yaaa allh yardmcın olsun

koy tabı canımmm namahremde neymişşş demiii,herkez görsunn dımı ama fıkır olurrr..tobee töbee yaaa allh yardmcın olsun

ne alakası var burda gırgırına konusyoruz.hıc ınternette fotograflara bakmıyorsunuz galıba bu tıp vakaların.bastan yazınca ayıp olmasa dedım zaten ve gırgırına gerceklıkle bır alakası yok.

Ben de önceki halinin fotoğrafı yok , ama olsaydı da buraya koymazdım sen koyabilir miydin? :)

tabıkı koymazdım.sakasına dedım canım ama bı bayan buu gercek anlamıs allah asıl onun yardımcısı olsun.

Önemli değil ortak yaşadığımız sıkıntılarda kendi tecrübelermizle birbirimize yardım etmeye çalışıyoruz hepsi bu, bir sürü konu varken böyle bir konuyu merak edip okuyan arkadaşın öfkesini kontrol etmesi lazım, Allah yardımcısı olsun

Arkadaşlar özel mesajlara cevap verebilmek için yeterli sayıda mesaj yazmadığımdan, doktorumla ilgili sorulara cevap veremiyorum ww.vajenestetiği.info dan bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
bende uzun zamandır labiaplastiyi araştırıyorum.kadın doğum doktoruma da danıştım.bu işi plastik cerrahlardan daha iyi yaptığını söylüyor ki mantıklı.........ben evliyim ve bu durumdan çook rahatsızım ama korkuyorum.çünkü bi arkadaşım yaptırdı ve 10 gün boyunca hep yan yattım diyor.küçük çocuğum var ona nasıl bakarım iyileşemezsem ayrıca eskisinden kötü olurmu merak ediyorum.

hadi arkadaşlar bu operasyonu olupta memnun olmayan varmı?lütfen çok merak ediyorum zormu,dahamı kötü oluyor.memnun olan kadar olmayanda vardır mutlaka!!

bendede aynı sorun var ama bunun bir rahatsızlık yada bozukluk olduğunu bilmiyordum.Ama rahatsız etmedi daha beni.eğer rahatsız ederse doktora gitmekte çekinmem..

bendede aynı sorun var ama bunun bir rahatsızlık yada bozukluk olduğunu bilmiyordum.Ama rahatsız etmedi daha beni.eğer rahatsız ederse doktora gitmekte çekinmem..

zaten rahatsızlık veyada bozukluk değil ki :))
bu gayet normal olan bişey bunu jinekoloklar sölüyor gayet normal bir durum yani..

bende gitmiştim banada aynısını söyledi. yapısal bişey bu yanii...

ben de 15 yaşındayım ve bu sorunu farkedli çok olmadı yani... bnmde dışında kalıyolar bayaa .
bende küçükken yokmuş böle bişey.
anneme söyledim o da ilerde düzelebilir falan bişiyler dedi.
onun da bi bilgisi yok çok.
bu problemim yüzünden kuaföre ağdaya bile gidemiyorum
lütfen bni bilgilendirin...

X