İç bacaktaki batık izleri ???

aksamgozlu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2014
70
44
28
hanımlar merhaba, iç bacaklarımda çok yoğun bir şekilde batıklar ve izleri mevcut.. lekeli lekeli duruyor.

geçen gün elbise giymiştim erkek arkadaşım oraya bakıp neden böyle oluyor senin bacakların dedi. :KK43:

keseliyorum jilet yapıyorum ama ne yaptımsa geçmiyolar. kendimden nefret ettim zaten biraz kilolu biriyim vücudumu sevmemem için yeni bir sebebim oldu :KK43: lütfen aynı sorundan şikayetçi olan ve çaresini bulmuş olan varsa bana da yardım etsin

hanımlar merhaba, iç bacaklarımda çok yoğun bir şekilde batıklar ve izleri mevcut.. lekeli lekeli duruyor.

geçen gün elbise giymiştim erkek arkadaşım oraya bakıp neden böyle oluyor senin bacakların dedi. :KK43:

keseliyorum jilet yapıyorum ama ne yaptımsa geçmiyolar. kendimden nefret ettim zaten biraz kilolu biriyim vücudumu sevmemem için yeni bir sebebim oldu :KK43: lütfen aynı sorundan şikayetçi olan ve çaresini bulmuş olan varsa bana da yardım etsin
Lekeleriniz için lazer yöntemini denediniz mi?

Jileti bırakın bence bi kere bile kullanmadım annemde sağolsun ergenlikten beri hep uyardı o konuda sir ile alırdı çok şükür hiç batığım yok aksine pürüzsüzdür arada şeker peelingi yaparım ( şeker, limon, zeytinyağı ) inanılmaz yumuşatıyor. Tabi bazen yapısalda olabiliyor ama arkadaşlarımda da hep dikkat ettiğim bi şey bu jilet kullananla kullanmayan arasında cidden fark var. Onun dışında cildiye doktorları böyle izler için krem veriyor isterseniz bi sorun doktora bende yara izleri için istemiştim zamanında cidden çok işe yaramıştı.

Lekeleriniz için lazer yöntemini denediniz mi?
hayır 1 ay sonra başlayacağım ama bunlar iz bırakıyor hep izlere de iyi gelir mi batık bilemiyorum?

bir de şöyle bişey var içerden uzuyo kıllar 3 cm kadar uzayanlar bile var şaka gibi ama neden böyle oluyo bilmiyorum. yatay şekilde uzuyor. anca iğneyle deşmem gerekiyor çıkması için o zaman da iz bırakıyor işte :KK43:

Jileti bırakın bence bi kere bile kullanmadım annemde sağolsun ergenlikten beri hep uyardı o konuda sir ile alırdı çok şükür hiç batığım yok aksine pürüzsüzdür arada şeker peelingi yaparım ( şeker, limon, zeytinyağı ) inanılmaz yumuşatıyor. Tabi bazen yapısalda olabiliyor ama arkadaşlarımda da hep dikkat ettiğim bi şey bu jilet kullananla kullanmayan arasında cidden fark var. Onun dışında cildiye doktorları böyle izler için krem veriyor isterseniz bi sorun doktora bende yara izleri için istemiştim zamanında cidden çok işe yaramıştı.
yaa ben de jilet batıklara iyi geliyor diye gördüm instagramda.. o yüzden jiletlemeye başladım :KK43:

cildiyeye gitmek iyi bi fikir olabilir, teşekkür ederim <3

Sebebi jilet zaten, tabi batıklar geçmez. Kese dışında peeling de yaparsanız azalır diye düşünüyorum

Canım önce jileti bırakıp lazere geçmen lazım. Lekeler için leke gideri cilt tonikleri var aslında yüz için ama vücuda da kullanılır onlardan alabilirsin. Hatta eczaneye sorsan o da bi krem vs önerirr geçer sıkma canını.

ay inşallah geçecek. jileti bıraktım. yakında epilasyona da başlıyorum. bir de güzel bi tonik bulursam bikaç aya iyileşeceğim inşallah.. teşekkür ederim hepinize <3 en kesin çözüm epilasyon gibi. bakalım..

ay inşallah geçecek. jileti bıraktım. yakında epilasyona da başlıyorum. bir de güzel bi tonik bulursam bikaç aya iyileşeceğim inşallah.. teşekkür ederim hepinize <3 en kesin çözüm epilasyon gibi. bakalım..
Kesin çözüm olur merak etme bi kaç aya sonuç alırsın leke görünümde hatta yaza hazır olursun:)

Bacaklarım inanılmaz derecede batık izi ile doluydu. özellikle alt bacağımda çok yoğundu. Tek çareyi lazerde buldum. Başka birşeyle uğraşmayın derim. Şimdi pürüzsüz ve lekesiz.

Benimde çok kötü izler olmuştu. Lazerle hepsi geçti şimdi hiç iz kalmadı

Benimde çok kötü izler olmuştu. Lazerle hepsi geçti şimdi hiç iz kalmadı

Bacaklarım inanılmaz derecede batık izi ile doluydu. özellikle alt bacağımda çok yoğundu. Tek çareyi lazerde buldum. Başka birşeyle uğraşmayın derim. Şimdi pürüzsüz ve lekesiz.
lazere giderken herhangi bir leke kremi kullandınız mı ? yoksa sadece lazere gitmek yeterli oldu mu ? teşekkür ederim cevaplarınız için <3

sadece lazer canım hiç bir şey kullanmadım. Emin ol iyi gelecek. O batıklar varken uğraşmadan duramıyordum ayy bir zevkliydi :)
hahaha işte ben de o yüzden kurtulamıyorum sanırım :işsiz: sürekli elim orda onlarla oynuyorum istemsiz.bakalım önümüzdeki hafta başlıyorum epilasyona. inşallah kurtulacağım

Merhaba benim de aynı problemim var acaba nasıldı sizinki netten fotoğraf yükler misiniz ve ne kadar sürede iyi oldu

keseliyorum jilet yapıyorum ama ne yaptımsa geçmiyolar.
Batığın sebebi kökünden deri yüzeyine çıkamayan kıl. Kıl içeride büyümeye, uzamaya devam eder ve batık izini oluşturur. Zaman zaman iltihaplanır da. O kılı dışarı çıkarmadığınız müddetçe yüzeyden yapacağınız işlemler pek işe yaramaz. Bazılarının vücudu meyilli oluyor, kilo ve kıl yapısı durumu biraz artırıyor. Kişisel tecrübem ve görüşüm ağdanın daha iyi olduğu yönünde çünkü kılı kökünden çekiyor. Kadınlarda daha çok vajen, anüs çevresinde ve uylukta oluyor. Tecrübeli ağdacılar steriliteye dikkat etmek kaydıyla o kökü çıkarıyorlar. Kesin kurtuluş lazer epilasyonda çünkü kıl kökü hedef alınıyor.

X