Cilt Bakımı Ürünleri İbrahim Saraçoğlu cilt bakım ürünleri kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Cookiebox

Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2016
78
56
merhaba,Prof Saraçoğlu cilt bakım ürünlerini (gece -gündüz kremi,leke giderici krem,siyah maske vb) kullananlar deneyimlerini yazabilir mi? Kime sorsam bilgim yok diyor çok bilinmediğinden mi tercih edilmediğinden mi anlayamadım. Yardımcı olan olursa çok sevineceğim

Aslında kürleri gerçekten işe yarıyor. Ama krem konusunda elim varıp da alamadım nedense.
Belki kullanan vardır da bilgilendirir.

merhaba,Prof Saraçoğlu cilt bakım ürünlerini (gece -gündüz kremi,leke giderici krem,siyah maske vb) kullananlar deneyimlerini yazabilir mi? Kime sorsam bilgim yok diyor çok bilinmediğinden mi tercih edilmediğinden mi anlayamadım. Yardımcı olan olursa çok sevineceğim
evet bende merAK ediyorum bende sivilcelerim için cilt bakım ürünü aramaktayım

Leke giderici kremini cok merak ediyirum acaba ben'lere de etki edio mu kullanan varsa yorum yapsin lutfen

Leke ve ben farklı şeyler. Ben, hücrelerin bir noktada fazla yığılmasından, toplanmasından oluşur. Vücuda aittir, leke ise çevresel faktörlerden oluşur, güneş ya da yanlış yapılan uygulama, krem vs.

Kimse yok sanırım deneyim sahibi olan..kasım ayında bütçe ayırıp gece kremi,gündüz kremi,siyah maske ve leke kremini alacağım.sabunları da gidince inceleyip bakacağım artık.

Kızlar saraçoğlunun krem ürünlerini henüz alamasam da eşek sütü sabunu,üzüm çekirdeği yağı ve tıbbi amaçlı üretilmiş kurutulmuş lavantasını aldım.öncelikle benim hedefim gözpınarlarımdan aşağı doğru olan minik yağ bezeciklerini yok etmekti.bunun için lavanta kürünü uygulamaya ve gün aşırı göz altlarıma üzüm çekirdeği yağı sürmeye başladım.3. Gün sol göz altımdaki bezelerin mucizevi bi şekilde kaybolduğunu gördüm.sağ gözümün altındakilerde ise azalma çok azdı.bugün 8. Günüm sol göz altımdaki bezelerin yarısı gitti diyebilirim ama sağ göz altımda henüz o kadar azalma yok.saraçoğlu 15 er günlük kür uygulamasıyla 45 gün yapılmasını söylüyor.zaten lavanta çayını demleyip içmek en kolay iş.cildinizde hafif leke sorunları ve yağlanma gibi sorunlar varsa kesinlikle öneririm.anlayamadığım bi şekilde cildim düzene girdi hemde bu kadar kısa sürede.eşek sütü sabununu kullanmaya başlamadım henüz onu da kullandıkça yorum yazarım.bu arada kürü yapmayı düşünenler aktarlarda satılan ucuz lavantayı almasınlar.tıbbı amaçla üretilmiş olmalıymış bitki.eczanelerde de satılıyormuş.zaten alınca aktardakinden farklı olduğunu içinde çöp sap toz olmadığını göreceksiniz.kokusu da kat kat yoğun.aktarlarda etiketsiz satıldığı için içine değişik otlar karıştırılıp satılabiliyormuş.bi eczaneden alın derim yada saraçoğlundan.

şu siyah maskeyi merak ediyorum tanıdığım kullanıyor çok memnun :KK52:
15 günde lekeleri gideriyor sonra ölü cilt gidiyor
kullandıkça cilt tonumu açıyor her banyodan önce sürüp öyle yıkanıyorum pamuk gibi falan diyor
kendi sitesinden almış fiyatı 45 tl

şu siyah maskeyi merak ediyorum tanıdığım kullanıyor çok memnun :KK52:
15 günde lekeleri gideriyor sonra ölü cilt gidiyor
kullandıkça cilt tonumu açıyor her banyodan önce sürüp öyle yıkanıyorum pamuk gibi falan diyor
kendi sitesinden almış fiyatı 45 tl
Adı neymiş acaba aklınızda mı?

Günaydın kızlar buralarda yeniyim sormak istediğim bende ibrahim saraçoğlunun soğuk pres incir çekirdeği yağını kullanmak istiyorum ama aranızda yardımcı olabilecek biri var mı kullanan vs...

Sayfa uyumuş:KK66: Saracoglu nun yüz kremini kullanan varsa yazarsa cok guzel olur..
Ben incir kürünü yaptim ve cok guzel faydalandim.
Siyah maskeye gelince... Benim kullandigimin icinde o kadar cok zararli kimyasal vardi ki(paraben gibi) faydasi bu zararin yaninda devede kulak yani.

Günaydın kızlar buralarda yeniyim sormak istediğim bende ibrahim saraçoğlunun soğuk pres incir çekirdeği yağını kullanmak istiyorum ama aranızda yardımcı olabilecek biri var mı kullanan vs...

İncir çekirdeği değil ama üzüm çekirdeği yağını kullanıyorum. Hem göz altıma,hem yüzüme hem de saçlarıma. Çok memnunum. Bence düşünmeden al. Adamı biraz antipatik bulsam da her söylediği işe yarıyor.

Sayfa uyumuş:KK66: Saracoglu nun yüz kremini kullanan varsa yazarsa cok guzel olur..
Ben incir kürünü yaptim ve cok guzel faydalandim.
Siyah maskeye gelince... Benim kullandigimin icinde o kadar cok zararli kimyasal vardi ki(paraben gibi) faydasi bu zararin yaninda devede kulak yani.

Gündüz kremini kullandım ben. Pırıl pırıl canlı yapıyor. Benim akne sivilce sorunum yok çok şükür,ama t bölgem yağlı. Düzene soktu diyebilirim. Düzenli kullanmadım hatta buna rağmen fark yarattı.Denge sağladı yüzümde. Siyah maskesini kullanmadım. Mağazasına gittim kalmamıştı. Çok satıyormuş. Ablam güneş kremini kullanıyor çok hassas ve yağlı cildi o da çok memnun. Kremi başarılı diyebilirim kendi adıma.

İncir çekirdeği değil ama üzüm çekirdeği yağını kullanıyorum. Hem göz altıma,hem yüzüme hem de saçlarıma. Çok memnunum. Bence düşünmeden al. Adamı biraz antipatik bulsam da her söylediği işe yarıyor.

Gündüz kremini kullandım ben. Pırıl pırıl canlı yapıyor. Benim akne sivilce sorunum yok çok şükür,ama t bölgem yağlı. Düzene soktu diyebilirim. Düzenli kullanmadım hatta buna rağmen fark yarattı.Denge sağladı yüzümde. Siyah maskesini kullanmadım. Mağazasına gittim kalmamıştı. Çok satıyormuş. Ablam güneş kremini kullanıyor çok hassas ve yağlı cildi o da çok memnun. Kremi başarılı diyebilirim kendi adıma.
Magazası mı varmış? Ben sadece internet sitesinden satilıyor diye biliyordum. Nerede acaba mağazası? Gündüz kremini denemek istiyorum ben de gündelik olarak ama fiyati cok yuksek suan. Bir de uzum cekirdegi kremi cikmis yeni onu da merak ediyorum.

Magazası mı varmış? Ben sadece internet sitesinden satilıyor diye biliyordum. Nerede acaba mağazası? Gündüz kremini denemek istiyorum ben de gündelik olarak ama fiyati cok yuksek suan. Bir de uzum cekirdegi kremi cikmis yeni onu da merak ediyorum.

Evet mağazaları var ama her ilde yok sanırım. Baxı eczanelerde de satılıyor. İzmirde alsancakta mağazası prof saraçoğlu. Ben üzüm çekirdeği yağını kullanmaya başladığımda yoktu kremi. Yeni çıkmış. Yağının faydasını gördüm bitince denerim belki kremini. Yağ kullanmak ucuza geliyor tabi. 2-3 damla tüm yüze yetiyor. Hatta saça bile o kadar az yetiyor. Bir şişe aldım 1 senedir bitmedi.

Evet mağazaları var ama her ilde yok sanırım. Baxı eczanelerde de satılıyor. İzmirde alsancakta mağazası prof saraçoğlu. Ben üzüm çekirdeği yağını kullanmaya başladığımda yoktu kremi. Yeni çıkmış. Yağının faydasını gördüm bitince denerim belki kremini. Yağ kullanmak ucuza geliyor tabi. 2-3 damla tüm yüze yetiyor. Hatta saça bile o kadar az yetiyor. Bir şişe aldım 1 senedir bitmedi.
Canim yuzune hangi yagi uyguluyorsun? Siyah noktan var mi bi de

Kizlar bu arada bendeki siyah maske Saracoglu nun degil. Oyle diradan bi kozmetik urunu ama ciddi zararli kimyasallari var

X