ı Forex şirketi dolandırıldım

golgemm

Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2022
16
1
45
Forex şirketine para yatırdım ve dolandırıcı çıktı kanmam dedim ama maalesef kandım
Şimdi beni icraya vereceklerini söylüyorlar napmalıyım

Ne için icraya vericekler ? Nasıl dolandırdılar seni?
A** adında bir danışmanla WhatsApp ® üzerinden iletişime geçtim. A** bana, uluslararası borsalarda anlık yatırımlar yapıp para kazandıklarını ve benim yatırımımın bir saat içinde 74 bin tl'ye kadar çıkabileceğini söyledi. A** beni ikna etmesi kolay olmadı, ancak arkadaşımın kefil olmasına güvenerek 3000 TL yatırdım. Bunun gibi bir olay benimki de

A** adında bir danışmanla WhatsApp ® üzerinden iletişime geçtim. A** bana, uluslararası borsalarda anlık yatırımlar yapıp para kazandıklarını ve benim yatırımımın bir saat içinde 74 bin tl'ye kadar çıkabileceğini söyledi. A** beni ikna etmesi kolay olmadı, ancak arkadaşımın kefil olmasına güvenerek 3000 TL yatırdım. Bunun gibi bir olay benimki de
Anladım bende herhangi bir yere imza filan attın sandım engelleyin gitsin icraya veremezler senden para koparmak için yapıyorlar hiçbirşey olmaz

Bu kadar kolay para kazanma peşinde olursanız daha çok dolandırılırsınız. Niye size 1 saatte 74 bin lira kazandırsınlar🙄
İcraya verilecek bir durumunuz yok engelleyin gitsin. Şikayetçi olun bir şey çıkmaz muhtemelen. Baktılar kolay para veriyosunuz daha da üstelemek için yapmışlar.

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bu şekilde insanları dolandırıp para almaya çalışıyorlar. Engellemenizi tavsiye ederim.Merak etmeyin bir şey çıkmaz. Bedava peynir, fare kapanında olur sadece. Bunu unutmayın. Ancak sizde bunu yapan kişilere dair bir bilgi varsa suç duyurusunda bulunmaktan kaçınmayın. Başka birilerinin de canını yakmasınlar.

karşı tarafa para veren sizsiniz, borcunuz yok ki icraya versinler. bri kere kanınca daha koparırız demişler, şikayetçi olun.

1 saatte 3000 tl yatirip 74 bin kazanacaginizi mi dusundunuz gercekten?
Daha da kötüsü, yüzde yüz haklı olduğu halde icraya verileceğine de inanmış olması.
İnşallah biz konuyu yanlış anlıyoruzdur.

X