Hurma+yogurt kürü ile kilo verelim

yesil cay içmiştim bir iki saat once günü kapadim simdi uyumaya gidiyorum. 2 si bitti kaldi 5 gün

Evett 3.günün sabahından merhabalarrr..
Dün 67.3 ken bugun 66.4 çiktim:KK76: hemde regl olmam gereken günlerdeyim

3.günün ilk öğünü
1 büyük bardak tarçınlı süt
5 yaş hurma

2.ogunumu biraz değiştirdim
Yoğurdun içine salatalik doğrayıp baharatladim
3 hurma

Sonra yesil cay ile kalan hurmalarimi yicem

Demin bir arkadaşıma uğradım orada sutlu kahve içtim bisküvi ve çikolataları ger çevirdim meyve tabağı hazırlamışlardi cok az meyve yedim yarin porsiyon yapar toplamda

evettt 3.gun bitti kaldi 4 gün. Simdi 1 bardsk sirkeli su içip yatarim :super:

Regl olamadim hala buda vücudumda acayip şişlik yapiyor. Bugun tartıdan bi eksi beklemiyorum. Diyete ve bol suya devam...Hoppa

Bugun konserve günüm sabahtan pazar isleri vs derken ilk ogunumu simdi yiyorum
Kefir içine chia tohumu
7 yas hurma

Bugun regll oldum sonunda.. diyete devam kosturmali bir gün umarim bozmam telas arasinda:KK51:

kahvaltı alışkanlığınız olması lazım. böylesi çok sağlıklımı bilemem
Evet boyle bir algımiz var toplum olarak bende sizin gibi düşünüyorum. Bu 1 haftalik bir kür kendi adıma denemeye değer buldum yorumunuz benim icin değerli tesekkur ederim.:KK200:

Ogle yemeğini bozmakk durumunda kaldım
Büyük bardak ayran
2 cig kofte

son ogunum de biraz değişik oldu
1 cay bardagi süt
3 hurma
Masadakilerle otururken bikac kasik coban salata

Bugun o kadar çok iş yaptım ki sabahtan bu saate kadar bu beslenmeye gore bile asiri enerjiktim

Ufak tefek deformasyonlarla da olsa küre uymaya çalışarak 4.günde bitti.:kk77: kaldığı 3:KK71:

5.günün sabahindan günaydinnn:) bugun yine kisa hazirlik telaşıyla kosturmali bir gün benim için.
Aksam gec yediğim coban salatadan sanırım midem biraz tuhaf birde bugun oglen balık yeme durumum var o yuzden süt ürünü tüketiyorum ve bu sebeple ilk ogunum soyle

Yesil cay+7 yas hurma

Suan regl olduğum icin tartıda pek bi fark goremesemde irademe sahip olabilmem beni acayip motive ediyor dun önümde cipsler çikolatalar yendi canim bile istemedi. Bide kendimi hafif hissediyorum oda isin ayri bir guzel tarafi.

ara öğün
1 bardak tarcinli süt
2 ince dilim seftali

Yemek
Bol salata iki ince dilim ızgara palamut

Hurma detoksum biraz bozuldu ama yinede bağlı kalmaya calisicam. :)

Saat 4 te yememe rağmen hala acıkmadım. Gayet iyi gidiyorum. :KK6: sadece spora başlayamadım hala yarin spor salonuna gidip bir program oluşturmam lazim

X