Örgü Hukuksal

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

meleknurdogan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2017
1.120
567
34
Aileden olmayan, soyadi farklı bir baskasi üzerine herhangi bir mal.yapimi bozdurulabilir mi ? Babam bir akrabası ( uzaktan kuzen)üzerine bir ev vermiş bizden habersiz .. geçmişte bana çok faydası oldu maddi olarak onun üzerine verdim diyor ama asla öyle bir şey yok .. kanıt yok senet sepet yok .. hakkı gectyse bile bir ev parası kadar miii!
! Ben çocuğu olarak bu durumu mahkemeye verip bozdurabilir miyim.? Sanane kızım mal babanın ev babanın istediginjn üzerine yapar diye bir şeyle mi karsilasirim?? Az biraz araştırdım çocukları olarak itiraz edersek bozdurabilirz..ne kadar doğru..
Yeni haberim oldu çok şaşırdım..
Başka bir şey bunun iicnde başka ailevi bir durum miras olayı var bu evi uzerrirme yap surdan hak almiyim muhabbetleri var na istinaden oldu..
Ama bunun karşılığında diğer mallardan feragat ettim diye bir belge imzaladığını düşünmüyorum o şahsın ..!!!babamın iyi niyeti ve bu durumu çok iyi kullanan kuzeni .. çok samimiler yedikleri içtikleri ayrı gitmiyor .. en ufak şeyde bile danışır ona .. geçmişte çok parasıni yedi ama bu az buçuk bir şey değil ne yapacağım bilmiyorum ..

X