HSG Filmi

tupbabyyyyyy

Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2023
110
65
Arkadaşlar merhaba, ben kendim çok korktuğum için çok araştırdığım için buraya yazmak istedim. Anestezisiz rahim filmi çektirdim. Kesinlikle aşırı korkarak gitmeme rağmen çok az bir ağrım oldu. Kendinizi korkutmayin boş yere. O kadar da korkulu bir rüya değilmiş. Çok kısa süreliğine anlık gelen adet sancısı gibi düşünebilirsiniz. Gerçekten çok kısa sürüyor. Buraya yazmak istedim. Çünkü insan merak edip araştırıyor. Tabiki de çok zor değil diyen yorumları da okumuştum ama kötü geçti diyenlere odaklanıp gitmiştim. Gereksiz kendimi korkutmusum. Sadece ek olarak şunu söyleyebilirim eğer çok fazla tıkanıklık varsa şiddetli bir ağrı olduğunu da okumuştum. Ama benim sol tüp tıkalı çıkmasına rağmen abartılı bir ağrı çekmedim buna da değinmek isterim. Çeken radyoloji uzmanı ile de alakali tabiki. Kesinlikle bulunduğunuz ilde en çok tercih edilen ve önerilen yerde çektirmenizde fayda var.

Tam bu konuyla ilgili yazı yazacaktım sizin paylaşımınızı gördüm.bende ilk defa çektirecem cuma günü randevum var ve doktorum bana sordu anestezili mi istersin die bende bi kaç arkadaşa sordum ve kimi gerek yok dedi kimi yaptır dedi kararsız kaldım ve dayanaklıyım die anestezisiz olsun dedim ve şuan sizin yazdıklarınızı okuyunca az olsa içim rahatladı teşekkürler ☺️

Size tavsiye edilen en iyi yerde yaptırın . İnsanlar çünkü boş yere tavsiye etmezler . Benim çekimimi yapan uzmanda gerçekten sakinleştirdi ve dayanamadığın an söyle hemen durayım dedi. Umarım sizinki de benimki gibi geçer ☺️🙏

Tam bu konuyla ilgili yazı yazacaktım sizin paylaşımınızı gördüm.bende ilk defa çektirecem cuma günü randevum var ve doktorum bana sordu anestezili mi istersin die bende bi kaç arkadaşa sordum ve kimi gerek yok dedi kimi yaptır dedi kararsız kaldım ve dayanaklıyım die anestezisiz olsun dedim ve şuan sizin yazdıklarınızı okuyunca az olsa içim rahatladı teşekkürler ☺️
Merhaba, çektirdiniz mi?

Merhaba, çektirdiniz mi?
Evet bugün çektirdim bende anestezizsiz korku heyecan sarıyor böyle küt küt attı kalbim resmen.kısa sürüyor iki üç dakika kadar bir anda geliyor o nasıl bir sancı ağrı dedim böyle acı eşiğim yüksek olmasına rağmen zorlandım biraz neyseki dayandım atlattık şuan hafif kanama leke tarzında var geçer sanırım

Evet bugün çektirdim bende anestezizsiz korku heyecan sarıyor böyle küt küt attı kalbim resmen.kısa sürüyor iki üç dakika kadar bir anda geliyor o nasıl bir sancı ağrı dedim böyle acı eşiğim yüksek olmasına rağmen zorlandım biraz neyseki dayandım atlattık şuan hafif kanama leke tarzında var geçer sanırım
3 dakika ise dayanılır heralde ya. En fazla bağırıp ağlarım

Geçmiş olsun. Sonuç ne çıktı peki. Çünkü eğer tıkanıklık varsa ağrı oluyormuş. Benim sol tüp yapışık çıktı açıldı denildi. Sizin şiddetli ağrınız olduğu için soruyorum.

Açıkçası bilmiyorum çok kastım belki ondan olabilir adet sancısı gibi ağrı çok canımı yaktı anlık oldu zaten böyle.tüplerim açık denildi bir sıkıntı yok dedi doktorum.İnşallah güzel haberler alırız bu ay hepimiz 🙏

Açıkçası bilmiyorum çok kastım belki ondan olabilir adet sancısı gibi ağrı çok canımı yaktı anlık oldu zaten böyle.tüplerim açık denildi bir sıkıntı yok dedi doktorum.İnşallah güzel haberler alırız bu ay hepimiz 🙏
Hay Allah bilemedim ki. Ben bir sorun yasamayınca yazmak istedim ama demekki bunyeden bünyeye değişiyor. Yanlış yönlendirdiysem kusura bakmayın. Sadece biraz iç ferahlatmak istemiştim kendim sorun yasamayınca. Çeken kişi ile de alakali deniliyor ama sizde araştırıp gitmissinizdir büyük ihtimalle. Bende korkudan en iyi anlatılan yeri seçmiştim fiyata filan bakmadım yeterki canım yanmasin dedim

Hay Allah bilemedim ki. Ben bir sorun yasamayınca yazmak istedim ama demekki bunyeden bünyeye değişiyor. Yanlış yönlendirdiysem kusura bakmayın. Sadece biraz iç ferahlatmak istemiştim kendim sorun yasamayınca. Çeken kişi ile de alakali deniliyor ama sizde araştırıp gitmissinizdir büyük ihtimalle. Bende korkudan en iyi anlatılan yeri seçmiştim fiyata filan bakmadım yeterki canım yanmasin dedim
Estağfurullah canım tabi öyle bünyeden bünyeye değişiyor haklısın.evet araştırdım fiyata bende bakmadım dediğin gibi temiz olsun istedim ama acısı o anlıktı sonrasında hiçbi acı olmadı şükür 🙏

X