Hpv olduğumu öğrendim

Canim dostlarim, cok takmayin. Ben agustosto cin3 leep oldum hpv16 pozitiftim. Asiri taktim cok uzuldum. Hic gecmicek sandim ama gecti. Hayatiniza oldugu gibi devam edin ve stress yapmayin. Onerilerim leep sonrasi asi, deflagyn ve tekrar asla virus ile temas etmemeniz. Partneriniz varsa test isteyebilirsiniz ama temiz biriyle iliskiye girmenizde bir problem yok. Leepten sonra genellikle negatif oluyor. Leep temizliyor, kalani da deflagyn temizliyor.
Merhabalar ben aşırı endişeliyim. smear ve hpv yaptırdım. hpv 16 18 pozitif çıktı. semer benign. kokulu akıntım vardı fitille geçmedi tekrarladı tekrar gittiğimde bu testler yapıldı. şimdi kolposkopi dedi doktor aşırı endişeliyim, korkuyorum.Cin değerleri olabilirmiş ama temizde çıkabilirmiş. 27 Yaşındayım, rahmime işlem yapılsın istemiyorum, sadece bir kişiyle birlikte oldum oda ayrıl barış 8 ay kadar oldu. ve ondan kaptım. ne kadar sürede negatife döndün

Canim dostlarim, cok takmayin. Ben agustosto cin3 leep oldum hpv16 pozitiftim. Asiri taktim cok uzuldum. Hic gecmicek sandim ama gecti. Hayatiniza oldugu gibi devam edin ve stress yapmayin. Onerilerim leep sonrasi asi, deflagyn ve tekrar asla virus ile temas etmemeniz. Partneriniz varsa test isteyebilirsiniz ama temiz biriyle iliskiye girmenizde bir problem yok. Leepten sonra genellikle negatif oluyor. Leep temizliyor, kalani da deflagyn temizliyor.
Merhaba, siğil yoksa erkeğe HPV testi yapılmıyormuş temizlendikten sonra geri bulaşıp başa dönme oluyor mu peki? Buda bi ihtimal dimi?

Canim dostlarim, cok takmayin. Ben agustosto cin3 leep oldum hpv16 pozitiftim. Asiri taktim cok uzuldum. Hic gecmicek sandim ama gecti. Hayatiniza oldugu gibi devam edin ve stress yapmayin. Onerilerim leep sonrasi asi, deflagyn ve tekrar asla virus ile temas etmemeniz. Partneriniz varsa test isteyebilirsiniz ama temiz biriyle iliskiye girmenizde bir problem yok. Leepten sonra genellikle negatif oluyor. Leep temizliyor, kalani da deflagyn temizliyo

Yeniden ilişki beni çok korkutuyor. Evlenmek arefesindeyim . Yaza düğün var . O da aşılanıyor . Ama öncesinde ilişkisi olmuştur eminim . Umarım 16yi kapmamıştır. Ona göre benim hayatım şekillenecek . Neler yaparım bilmiyorum . Hiç cinsel temasımız olmadi .. tavsiyeniz nedir ? Evlenmek bile istemiyorum artık . Ben eski ilişkimden kaptım bakire değilim

Çok geçmiş olsun yanlış anlamazsan bişey soracaktım: yaşım 30 bekarım nerden kaptım hiç bir fikrim yok demişsin bakireyim mi demek istedin? Bende hpv oldum bugün konu açtım bakmak istersen, SADECE cinsel ilişkiyle geçmiyor diye okuyorum herkeste tek bulaşma ihtimali o, kocan seni aldatmış demeye getirdi o yüzden sordum kusura bakma lütfen cevap yazarsan sevinirim

Üzgünüm genelde cinsellik ile geçiyor . Eskiden girdiği ilişkiden kapmış olabilir şimdi aktif olmuş olabilir . Ya da maalesef aldatmış olabilir

Merhaba bende bundan 3 ay önce hpv 16 ve cin 1 çıktım sonra kolposkopi yapıldı tıraşladı ve temizledi sonra bende enfeksiyon ve kaşıntı var şimdi birdaha hpv baktılar negatif geldi
Kaç yaş sigara var mı

Merhaba, benim konuma ne dersiniz?

Birde eşimde halen varmı bilmiyoruz erkekte genital siğil yoksa test yapmıyorlarmış ki, ben temizlensem onda varsa bana tekrar bulaşırsa bu hep kısır döngü böyle devam mı edecek??

Merhaba, benim konuma ne dersiniz?

Birde eşimde halen varmı bilmiyoruz erkekte genital siğil yoksa test yapmıyorlarmış ki, ben temizlensem onda varsa bana tekrar bulaşırsa bu hep kısır döngü böyle devam mı edecek??
Ozel hastaneye gitme sansiniz var mi ? Yada ozel lablar yapiyor bulundugunuz yerde varsa. Devlettekiler erkege bakmiyor dediginiz gibi sigil yoksa

X