Hormonlu spirale rağmen kilo vermek

sumici

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2013
822
1.320
Hormonlu spiral ve psikolojik ilaç kullanımı sonrası 10 kilo aldım.Hormonlu spiral taktırıp kilo veren oldu mu acaba?Biraz umuda ihtiyacım var bu konuda.Şuan diyet yapıyorum diyetisyenle.Başlayalı bir hafta bile olmadı.Aslinda şimdiden iki kilo gitmiş görünüyor.Ama ödem atıyorum sonradan veremem korkusu sardı beni.Bu şekilde zayıflayanlar varsa lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz.😊
Güncelleme: İki aylık sıkı bir diyet sonrası anlık kilom 52.500 oldu.Tam on buçuk kilo verdim.Şuan koruma dönemindeyim.Yediğime ictigime dikkat ediyorum.Demek ki neymiş.Hormonlu spirale rağmen kilo veriliyormuş.Benim gibi olanlara umut olması dilegiyle🙃

Son düzenleme:
9 kasim 2023’te 65 kiloyla mirena taktırdım. Suan 73 kiloyum ve delirmek uzereyim. Hormonlu spiral kilo aldirmiyor diyen yalan soyluyor bence

9 kasim 2023’te 65 kiloyla mirena taktırdım. Suan 73 kiloyum ve delirmek uzereyim. Hormonlu spiral kilo aldirmiyor diyen yalan soyluyor bence
Ben bu konuyu açtığımla diyetisyenle diyete başlamıştım.63 kilodan şuan 58 kiloya indim bir ayda.Ama dediğiniz gibi bence de kilo aldırıyor.Bu kiloları verdikten sonra tekrar kilo alımı yapar mı bilmiyorum 🤦🏻‍♀️

Doğum kontrol hapı da kilo aldırıyor diyen çok var ama ben 7 ayda 5 kilo verdim bence bünyeye göre değişiyor diyet bile yapmadım

Bende bakır olan takılı

1 yılı geçti

5 yıl olunca hormonluya gececektim şu an aradayım

Doğum kontrol hapı da kilo aldırıyor diyen çok var ama ben 7 ayda 5 kilo verdim bence bünyeye göre değişiyor diyet bile yapmadım
Kesinlikle bünyeye göre değişiyor lakin haplar ve hormonlu spiral hakkındaki genel şikayetlerden birisi kilo aldırmasi.

X