Hobileriniz Nelerdir?

kitap okumak
müzik
puzzle
örgü örmek
pasta yapmak(ama yapmak sitemiyorum yapınca yiyorum:)
film izlemek
ve hayal kurmak en sevdiğim:) hiçbir maliyeti yok ve inanılmaz mutlu ediyo:)

Kitap okumak , croket yani renkli tığ işi şeyler örmek , ev dekoruyla ilgilenmek ve yaz yazmak hobilerim arasında...

Muzik dinlemek,gezmek,statda mac izlemek(galatasaray) alisveris yapmak lunaparkta eglenmek,canli muzik ortamlari kafeler bunlarda benim hobilerim

Manga ve kitap okumak, koleksiyon yapmak, müzik dinlemek / kendince de söylemek, çizim yapmak, gökyüzünü seyretmek, el işleri, oyun oynamak, insanları anlamaya çalışmak, yeni yerlere üye olmak, keşfetmek / öğrenmek, hayal kurmak... vs. diye giderler. :KK23:

Kitap okumak (ozellikle polisiye gerilim romanlari), dizi izlemek (bilimkurgu polisiye gerilim komedi), gezmek yeni yerler gormek, astroloji hem hobim hem meslegim, yemek yapmak yeni tarifler denemeyi severim, kendi peelinglerimi yapiyorum yakinda sabun sampuana da girisecegim bu gidisle, saglikli beslenme, esimle yuruyusler yapmak sohbet etmek kahve keyfi yapmak favorilerimden, tartismak, yeni bilgiler edinmek... Bir de sarki soylemek :)

bebek bezlerinden pasta yapiyorum ,
bebek gormesine guzel sunum oluyor hediye olarak :KK66:
mesela bunun gibi. Kız bebek için çok tatlı
PhotoGrid_1451219323582.jpg

..com 'dan malzeme alıp bol bol ahşap boyama yapıyorum. Akrilik boyalar gerçekten mükemmel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni yerler keşfetmek , Kore dizileri izlemek :)) , Mektup yazmak, kitap okumak, deniz kabukları toplayıp oje ile renklendirmek , renkli pipetler ve kitap ayraçları biriktirmek, karikatür çizmek.. Her telden müzik dinlemek olmazsa olmazım.. :KK36: :KK71:

X