Hobileriniz Nelerdir?

Benim hobim tiyatro yapmak büyük keyif alıyorum anlatılmaz bi duygu. Onun dışında örgü örmek hoşuma gidiyor.

merhaba pirlanta !
ismini bimiyorum ama ben yurt disindayim Almanyada kaliyorum ismim Tenzile ve yamac parasütü ile ucuyorum istanbul da da ucanlar var

kendim için ayırdığım bütün vakitler benim için hobi,kahve,kitap,pc,çay,yemek,sohbet,gezi......
hepsinden zevk alıyorum.kendime vakit ayırmak benim için çok önemli.

benim hobimde dalmak, yüzmek , balık tutmak kısacası su sporlarının hepsinden ve carting yapmaktan çok hoşlanıyorum.:CüvCüv:

merhaba deryalı.bende yeni üyeyim.arkadaş olmak isterim.benim hobilerim,bulmaca çözmek,müzik dinlemek,bideeeee bilgisayar oyunları oynamak .sevgilerimle

dinLemekk..
yürümekk..
arada tv seyretmek..
okumakk..
ve mutfakta yeni bişiLer yapmayı seviyorummm sositososito

çalışmak ,çalışmak,çalışmak çalışmayı çok ama çok seviyorum tatil olmasından nefret ediyorum çalışmak benim en büyük hobim.....

şiir yazmak,araba kullanmak,kitap okumak,resim yapmak,yüzmek,koşmak,yer tenisi oynamak,sinemaya,tiyatroya gitmek,alış veriş yapmak benim çok hoşuma gidiyor ama şu aralar hiç birini yapamıyorum.

Her bayan gibi alışveriş:) Arada küpe yaparım.Eskiden daha çok yapıyordum ama sahte küpeler alerji yapmaya başladı:KK43: Sinema,dizi izlemek..

İçinde boncuk olan herşeyle severek,emek vererek ilgilenirim.Takı yapmak,şiir yazmak,müzik dinlemek en sevdiğim hobilerimdir.Takı,salon takımı,masa örtüsü işleme,çanta yapımı,ayakkabı işleme........ bayılırıımm hihoyyyt:dance:

bazen sürükleyici bir kitap okumak,bazen gece yarısı, yalnız başıma bir filme dalmak,bazen gezmek,bazen hoşlanacağımı tahmin etmediğim bir müziğe kendimi kaptırmak,vs.

tenis oynamak,keman çalmak,piyano çalmak,kitap okumak-film izlemek(arşivciyimdee her ikisinde:) ),yabancı dil öğrenmek,spor yapmak,bölümümle ilgili araştırmalar yapmak...boş durmamak,boş durmamak,boş durmamak...kaydirigubbakcemile2:smiley-cool:

takı yapmak en büyk hobim.tığ işi çanta ve atkı yapmak.10larca var.aslında fotolarını çekeyim size de göstereyim di mi ama.

X