Hiv virüsü kapmış olabilir miyiz?

Mavikusumm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2020
99
27
33
Eşimle temiz olduğundan emin olmadığımız bir yatağın ve çarşafın üstünde bir şeyler yaşadık yarım saat öncesinden odanın boş olduğundan eminiz fakat yatakta daha önce hıv virüslü birisi varsa ve yatakta bu kişilerin salgıları spermleri ya da kanları varsa biz görmeden değdiysek benim bacaklarımda yaralar vardı bulaşmış olabilir mi?

Kendi odanız haricinde başkasının kullandığı yatakta pis çarşaflarda yatmayın benim eşim ölse yatmaz ben de asla,, kan olsa görülürdü ama netice de hicbir hastalık bulaşmasa bile başkasının kullandığı nevresimlede yataklarda yatılmaz.

Otelin kalitesinden şüpheniz yoksa olamaz öyle bir şey. Kullanılmış çarşaf olsa anlardınız zaten

Partnerimle ev kiralarken özellikle yanıma nevresim takımı alıyorum ne olur ne olmaz diye. Aklınızda bulunsun.

Gunluk mu kiraliyorsunuz
Ahahah buraya dedikodu girmiş😅Hiv virüsü bulaş yolları;Korunmasız Cinsel birliktelik( virüsü taşıyan hangi partner olursa olsun virüsü taşımayana geçer)
Aynı enjektörü kullanmak( daha önce virüsü taşıyan kişinin enjektörünü kullanmak)
Virüsü taşıyan kişinin kanının açık yaraya temas etmesi
Ortak wc,kap kacak,el sıkışma,aynı yatakta uyuma,yok sohbet etme,hapşurması bilmem ne bu yollarla geçmiyoreeee😛

böyle durumlarda daha çok uyuz hastalığı bulaşıyor kaşıntı vücutta döküntü yara felan oluyor çok zor geçen bir hastalık bulaşıcı , HIV ise başka biriyle ilişki sonrası bulaşan birşey böyle bişeyin olması için siz yada eşiniz başka birileriyle ilişkiye girmeniz durumunda gerçekleşir

böyle durumlarda daha çok uyuz hastalığı bulaşıyor kaşıntı vücutta döküntü yara felan oluyor çok zor geçen bir hastalık bulaşıcı , HIV ise başka biriyle ilişki sonrası bulaşan birşey böyle bişeyin olması için siz yada eşiniz başka birileriyle ilişkiye girmeniz durumunda gerçekleşir
Biliyorum canım ama ben ultra takıntılı bir insanım okb hastasıyım. Şu an bu takıntım geçti zaten. Ozaman bildiğim halde sordum

X