Hissikablelvuku

Rüyalarımda da güzel olmak için :KK70: :KK70: :KK30:Buranın yaş sınırını da +18'e çıkarmayayım şimdi. Burada uslu olacağım Bonus Bonus :KK59:
Siz napıyosunuz bakalım fıstıklar günaydın bu arada.
Günaydın canım. Ben gece çok geç yattım , ayılmaya çalışıyorum.
Tatilden dönünce bin ton işim oluştu ama ben hiç birini yapmak istemiyorum ya.
Daha gelinliği falan halletmeye gitmem lazım 😬

Hahahahaha haklısın hıc düşünmemiştim bak bunu😊

iyi dileklerin seni de bulsun inşallah❤️
Bir şey gözlemledim aslında seni kendime yakın hissettim ben ya 🙄
Böyle keskin net cümleler yazıyorsun ya aynı ben. Böyle olmamızın sebebi cidden hayal kırıklıklarımız bence.
Yani diğer kadınlara bakıyorum asla inanmadıkları şeyi sırf gönlü olsun diye yazıyorlar ama biz öyle değiliz.

iyi dileklerin seni de bulsun inşallah❤️
Bir şey gözlemledim aslında seni kendime yakın hissettim ben ya 🙄
Böyle keskin net cümleler yazıyorsun ya aynı ben. Böyle olmamızın sebebi cidden hayal kırıklıklarımız bence.
Yani diğer kadınlara bakıyorum asla inanmadıkları şeyi sırf gönlü olsun diye yazıyorlar ama biz öyle değiliz.
Begenmiyorlar ama, habıre begenmedım butonuna basıyorlar 😂
Burdaki insanlar objektif tarafsız. Kimse kimseyi tanımıyor haliyle söylediklerini ciddiye alırım. Keske kırılmak yerine herkes öyle yapsa.

Begenmiyorlar ama, habıre begenmedım butonuna basıyorlar 😂
Burdaki insanlar objektif tarafsız. Kimse kimseyi tanımıyor haliyle söylediklerini ciddiye alırım. Keske kırılmak yerine herkes öyle yapsa.
Konu boşanma ise ve kadının gücü yoksa inanılmaz delleniyorum.
Az evvel ki konu mesela 20 lira haftalık alan kadın. İnan karşımda olsa sarsardım.
Kendine gel derdim. Ama işte koşullarda önemli .

Az evvel ki konu mesela 20 lira haftalık alan kadın. İnan karşımda olsa sarsardım.
Konuyu okumadıgımı
Konunuzu okumadım cok uzun
Baslıginıza istinaden cevap verıcem,
Birey oldugunu bilen kocasına ve cevresıne bunu gösteren, cızgılerı olan kadın ıstedıgını yapar.
Cok kocacı olmamak Lazım yani.

Konuya yazdıgım cvp buydu, ben harıc herkese cvp verdi konu sahıbı 😂

X