Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hipnoterapiyle göğüs büyütme

innuma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2009
98
2
39
ÖNCELİKLE ARKADAŞLAR BEN DÜŞÜNCENİN GÜCÜNE ÇOK İNANLARDAN VE HAYATIMDA BUNU UYGULAYANLARDANIM...BİR KİTAPTA OKUDUM BU YÖNTEMİ HATTA AMELİYAT OLMAK İSTEMEYENLERE ALTERNATİF OLARAK HİPNOTERAPİYLE GÖĞÜS BÜYÜTME YÖNTEMİNİN OLDUGUNDAN BAHSEDİYORDU.YANLIZ YÖNTEM ANLATILMIYOR.SADECE BÖYLE BİRŞEYİN DE VAR OLDUGUNU BELİRTİYORDU.HATTA 2BEDENE KADAR BÜYÜME SAĞLANABİLECEĞİNDEN BAHSEDİLİYOR. :1rolleyes: BİR FİKRİ OLAN VARMI???

saçmalıktandaa ötee bişi buu yanii bencee kusura bakmayın amaa resmenn kendini kandırmacaaa böle biş olsa benimkiler şimdi 100 olurduu vallaa her saniye aklımdalar büyüsünde büyüsün die:KK70: :KK70:

ben inanıyrum büycek büyck didim bu frumu buldm demeki büycek

arkadaşlar HıPNOTERAPı diyorum ... neyse inanmayanlara zaten yaramaz.hem bunu yapan psikolog bir terapist yani siz kendinize büyücek büyücek derken birde hani neden büyümüyor demekle olacak şey değil..bu da o kadar basit bir konu degil

arkadaşlar HİPNOTERAPİ diyorum ... neyse inanmayanlara zaten yaramaz.hem bunu yapan psikolog bir terapist yani siz kendinize büyücek büyücek derken birde hani neden büyümüyor demekle olacak şey değil..bu da o kadar basit bir konu degil

peki nasıl ozaman cnm açıklarmısın biras? mesela sen uyguladınmı sende işe yaradı mı?

arkadaşlar HİPNOTERAPİ diyorum ... neyse inanmayanlara zaten yaramaz.hem bunu yapan psikolog bir terapist yani siz kendinize büyücek büyücek derken birde hani neden büyümüyor demekle olacak şey değil..bu da o kadar basit bir konu degil

katılıyorum canım kesinlikle ama bi psikiyatriste gidipte benim memişler küçükk terapiyle büyütsek diyememki bennnn ayy çok utanırım valla en iyisi sen nerde okuduysan bunu bi bulup yazsan bize süper olur valla forumcaaanaa dua ederiz sanadelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

arkadaşlar şöyleki hipnoterapi ayrıca bir konu.ama öncelikle ben nerde okudugumu yazayim sonra kendimle ilgili başardıgım şeyden sözedeyim.CAZıBENıZı KONUŞTURUN LıNDA BıRD
bana gelince ben zamanında kalçalarımdan muzdariptim vücuduma göre büyüktü oldukça hatta jennifer lopez derlerdi. benim bu konularla tanışmam bundan 6yıl öncesine dayanıyor.bir kitap okudum ardından seminerler workshoplar.özellikle nefes atolyelerinde istedigin yerden kilo alıp verme çalışmaları yapılmakta.neyse bana dönelim.birgün kalçamı dert ederken dedim neden öğrendiklerimi uygulamıyorum.sadece odaklandım ve eft nefes teknikleri nlp tüm öğrendiklerimi uygulayarak şöyle söyleyeyim kalçam şimdi 87 düşünün!!! annem der zaman zaman senin o meşhur kalçan nereye gitti diye:) ne diyet ne başka bişey sadece düşüncemi odakladım arkadaşlar tamam çok güzel yeni şeyler duyuyorsunuz uyguluyorsunuz ama çogunuz gerçekten ıNANMIYORSUNUZ!!! inanmış olsanız su bile etki eder ayrıca bilimde placebo etkisi diye bilinen bi durum var.daha fazla bilgi isterseniz burdayım ama psikyatrlar degilde çok iyi hipnoterapistler var ve çekinmeden görüşebilirsiniz sonuçta bu psikolojinizi etkiliyor..

gögüslerimde şuan 85:)eskiden 80 di şimdi halinden memnunum ben bişi kullanmadım arkadaşlar sadece hayal ettim telkin verdim ama benim önceliğim kalçamdı göğüslerim değil

Topiği açar açmaz gitmiyorlar mı? (Osmanlı tokatı yapıştıran Osmanlı kadını smiliii)

Şimdi düşünce gücüyle geri getiririrm seni ama işim var neyse..

Kalça küçültme olayını anlat birara, boşuna yürümeyelim kan ter içinde kolay yolu varsa:))
Bu arada başka neler yapıyorsun onları da anlat, ben nefes tekniklerini duymuştum çünkü, eğer bizle maytap geçmiyorsan ki_ sanmam öle birine benzemiyorsun_ arada anlat denemelerini..

yaa eger gercekten oyle oluyosa son uc aydır sadece onları dusunuyorum buyusunler dıye ıns olur cnm yaa daha ayrıntılı anlatırmısn bızde oyle dusunelım zaten dusuyoruz en azından taktıklı olsun kı ıse yarasın masajdan daha kolay yattgın yerden dusunmek valla zahmetsızdekaydirigubbakcemile3

Arkadaşım vaktin olunca daha teferruatlı anlatırsan ben ve benim gibi umut bekleyen arkadaşlarıda sevindirebilirsin. Şimdiden teşekkürler.

tatlım pardonda dakka başı nette duramam ya burası msn değilki.. anlatayım arkadaşlar ne demek ben öncelikle işe niyetle başladım yani ne istiyorum ben? 87 beden ölçüsünde kalça mesela önce niyetimi ortaya koydum sonra odaklanmak oda şöyle ki hergün belli saatlerde yalnız kalıp önce derin nefes alıp vererek gevşiyorsunuz dilerseniz rahatlatıcı sakin bir new age tarzı müzik dinleyebilirsiniz ardından hayalinizde kalçanızın olmasını istediğiniz halini görüyorsunuz...bunu hayal ederkende şimdi zaman kipinde KALÇALARIM TAM İSTEDİĞİM ÖLÇÜLERDE İNCE FİT BİR BEDENİM VAR diyorsunuz.. size yardımcı olacak başka bir taktikse arkadaşlar begendiğiniz tam istediginiz ölçülerde bir kalça resmi bulmak ve ona bakarak hayal etmek.. ve gün içerisinde öyleymiş gibi düşünmek AMA KÜÇÜLDÜMÜ DİYE BAKMAK DEGİL böyle yaparsanız hep gelecekte bir vakit düşünürseniz bu işin olmasını hep gelecege ertelersiniz böyle sürüp gider...
nefes teknikleriyle zayıflama ve kilo almayı daha ayrıntılı yazıcam arkadaşlar yalnız netten sürekli düşüyorum pc de problem var halledr halletemez yazacagım...

buarada bunları bizzat denedim arkadaşlar hiç şüpheniz olmasın daha ayrıntılı özellikle nefesle ilgili yazacagım ama öncelikle benim bu konulara girişim BıLıNÇALTININ GÜCÜ diye bir kitap sayesinde oldu öncelikli tavsiyem bu konularla ilgili bir kitap okumanız ya da imkanınız varsa yaşadıgınız şehirlerdeki bu tarz egitimler veren kuruluşlardaki egitimlere katılmanız VE ÖNCELıKLE ıNANMANIZ...
BUNLARI ZOR YAZDIM ARKADAŞLAR ıNTERNETTEN SÜREKLı DÜŞÜYORUM YARIN FORMATTAN SONRA DAHA AYRINTILI OLARAK YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞACAGIM ıYı BAKIN KENDıNıZE...

geldim tatlım sormayın iki haftadır bilgisayar derdimi ama geldim ve anlatmaya devam edecegim:)biraz nefes tekniğiyle anlatacagım buarda bu kadar geç kaldığım için özür dilerim:çok üzgünüm:

arkadaşlar yazacagım uzun bağlantım gidiyor yarın internet kafeden yazıcam

ve sonunda arkadaşlar yazıyorum öncelikle yazacagım şey nefes tekniğiyle zayıflamak..
ama bunu dilerseniz kilo almak yönündede uygulayabilirsiniz anlatacagım tekniğin tam tersi
Bu çalışmayı örnekleyerek basen bölgesinden zayıflamak istendiğini varsayalım.Önce her çalışma öncesi olduğu gibi gevşemeyi sağlamak için bir kaç kez derin diyafram nefesi alınız.Sonra gözlerinizi kapatarak zayıflamak istediğiniz bölgenizi (örneğin baseninizi)imajine ederek dikkatinizi ve enerjinizi bu bölge de yoğunlaştırın.Şimdi ciğerlerinize alacağınız nefesi burnunuz yerine zayıflamak istediğiniz bölgeden aldığınızı imajine edeceksiniz.Bunun için zayıflamak istediğiniz bölgeye imajinasyonunuzda hayali bir delik açın.
Aslında burnunuzdan alacağınız nefesi bu hayali delikten aldığınızı düşünerek derin bir nefes çekin.Nefesinizi içinizde tutarken biraz sonra zayıflamak istediğiniz yer üzerinde açtığınız hayali delikten nefesinizi vereceginizi düşünün ve bu delikten nefesinizi verin.Bu çalışmayı tekrarlayark bi süre devam ettikten sonra zayıflamak istediğiniz bölgede karıncalanmalar,elektriklenmeler veya sıcak soğuk hissi algılamaya bailayacaksınız.Bu sizin zayıflamaya başladıgınızın işaretidir

pekı bunu memısler buyusun dıye nasıl yapacaz canım yaadelikafadulden

X