Hiç silik çizgi vs yok mu ya

nurpinarr

Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2023
164
39
26
IMG_1066.jpeg

Eklentiler

• IMG_20240509_183020.jpg
    IMG_20240509_183020.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20240509_183104.jpg
    IMG_20240509_183104.jpg
    59,3 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_20240509_183055.jpg
    IMG_20240509_183055.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 39
Çatlatma iğnesi 12.gün çok umutluydum 😞
İğne sonrası beta 0 ‘lanır ve gebelik var ise tekrar yükselir . Bende geçen ay vuruldum benimde olmadı bu ay ovülasyon deneyeceğim bakalım . Siz yine takip edin yükselme ihtimali olabilir 🤔
İğne sonrası beta 0 ‘lanır ve gebelik var ise tekrar yükselir . Bende geçen ay vuruldum benimde olmadı bu ay ovülasyon deneyeceğim bakalım . Siz yine takip edin yükselme ihtimali olabilir 🌚
genelde 14. Güne kadar iğnenin etkisi sürer , yani yalancı pozitif olur. Sonrasında artmaya başlar gebelik var ise . Ama burdan okuduğum kadarıyla 12-13 günde yapılan testin doğruluk payı vardır. İnşAlalh hayırlısı olur

Valla ben pek anlayamadım ama Rabbim inşallah sana en kısa zamanda hayırlı güzel bir evlat nasip etsin çok mutlu ol 🤲🤲 mübarek perşembe cuma duam olsun sana
Ay çok duygulandım gözlerim doldu mesajına Allah razı oldun Allah duanı kabul etsin amin amin inşallah 🙏 gerçekten çok yoruldum

İğne sonrası beta 0 ‘lanır ve gebelik var ise tekrar yükselir . Bende geçen ay vuruldum benimde olmadı bu ay ovülasyon deneyeceğim bakalım . Siz yine takip edin yükselme ihtimali olabilir 🤔

genelde 14. Güne kadar iğnenin etkisi sürer , yani yalancı pozitif olur. Sonrasında artmaya başlar gebelik var ise . Ama burdan okuduğum kadarıyla 12-13 günde yapılan testin doğruluk payı vardır. İnşAlalh hayırlısı olur
Genelde 12.gün sonuç çıkar diye duydum bende ondan yaptım testi hiç değilse silik çizgi falan çıkar demiştim ama olmadı işte

Ay çok duygulandım gözlerim doldu mesajına Allah razı oldun Allah duanı kabul etsin amin amin inşallah 🙏 gerçekten çok yoruldum
Allahim seni daha fazla yormasın inşallah, en kısa zamanda evladının haberini al 🥹 bende çok duygulandım. Ama inan bana inandığın herseyi yaşıyorsun bir gün, ben eminim olur bebeğin çok yakında. Ne olur ümidini yitirme 🌸

Allahim seni daha fazla yormasın inşallah, en kısa zamanda evladının haberini al 🥹 bende çok duygulandım. Ama inan bana inandığın herseyi yaşıyorsun bir gün, ben eminim olur bebeğin çok yakında. Ne olur ümidini yitirme 🌸
Başkasının başkasına ettiği dua kabul olurmuş rabbim inşallah sesini duyar kabul eder çok güzel bi kalbin var Allah razı olsun rabbim ne isteğin varsa sana da nasip etsin 🌸🌸

Başkasının başkasına ettiği dua kabul olurmuş rabbim inşallah sesini duyar kabul eder çok güzel bi kalbin var Allah razı olsun rabbim ne isteğin varsa sana da nasip etsin 🌸🌸
Allah razı olsun , amin🌸 kendini üzme sikma yorma, hiç ummadığın anda geliyor bu tatlı bebiskolar. Moralini yüksek tutmaya çalış elinden geldiğince

Allah razı olsun , amin🌸 kendini üzme sikma yorma, hiç ummadığın anda geliyor bu tatlı bebiskolar. Moralini yüksek tutmaya çalış elinden geldiğince
Elimden geldiği kadar iyi olmaya çalışıyorum ama bu ay çok umutluydum her ay negatif testleri görmekten inan çok bunaldım

İlk başta gelmemişti testi yaptıktan 2-3 saat sonra bana da öyle geldi ama buradakiler yok dedi
tekrar denersin sabah ilk idrarla inşallah gönlünce olur bende bu durumlardan geçtim inanki kafaya taktıkça olmuyor akışına bırak ben ümidimi kestiğim ay hamile kaldım inşallah tüm iseyenlere Allahım nasip etsin inşallah 🙏

tekrar denersin sabah ilk idrarla inşallah gönlünce olur bende bu durumlardan geçtim inanki kafaya taktıkça olmuyor akışına bırak ben ümidimi kestiğim ay hamile kaldım inşallah tüm iseyenlere Allahım nasip etsin inşallah 🙏
Artık kafayı sıyırma noktasındayım ama çok yoruldum bir yanımda diyor ki bir kaç ay daha dene olmuyorsa boşver çünkü her ay kendimle birlikte eşimi de heveslendiriyorum sonrası hayal kırıklığı oluyor yarın tekrarlasam mı testi yoksa pazartesi hastaneye gidecem orda kana mı baktırsam

X