Herkeşler çift ben tek

Hakediyor muyum

• Hakettiysen eyvallah

OY: 2 6,9%
  • Hakettin okumasaydın çoktan bulmuştun

OY: 4 13,8%
  • Amaaan elini sallasan ellisi

OY: 7 24,1%
  • Kuzum inan hiç beklemediğin anda oluyor

OY: 18 62,1%

• Ankete Katılan
    29
Çok doğru ilk kocam bana bakmamıştı şutladım simdi işler değişti 🤌🏻 hala çalışıyorum ama şakkk kenara atıyorum 😅
Screenshot_20230314-144305_Chrome.jpg

Yapmazsam ölürüm.

Açılacak konuyu da yazayım: Kocam bana para vermiyor, kötü davranıyor, üç çocuğum var onlar için katlanıyorum. Zaten kim çekmiyor ki, kimin kocası düzgün ki, herkes katlanıyor çevremde ben de katlacam bana ne, buradaki kadınlar hep mutsuz ve kıskanç bana boşan diyorlar.
Ben çalışmadan duramam ki. Alıştım her gün şantiye tozu toprağı yemeye, prenseslik bana ağır gelir 🤣🤣
Ama ev hanımlarının durumları kafa karıştırıyor yahu etrafındakilerin hepsinin gözlerinden bi ışıltı var, ciltleri bebek gibi. Ben yarın sabah yapı denetime kavga etmeye gidicem inş çok dövüşmeyiz felan diyorum içimden öyle geçiyor günlerim.

Ben çalışmadan duramam ki. Alıştım her gün şantiye tozu toprağı yemeye, prenseslik bana ağır gelir 🤣🤣
Ama ev hanımlarının durumları kafa karıştırıyor yahu etrafındakilerin hepsinin gözlerinden bi ışıltı var, ciltleri bebek gibi. Ben yarın sabah yapı denetime kavga etmeye gidicem inş çok dövüşmeyiz felan diyorum içimden öyle geçiyor günlerim.
Aaa sen ben misin 😂😂😂😂😂
Ben 30 umda zor evlendim ama haberin olsun 🤪🤪🤪

Açılacak konuyu da yazayım: Kocam bana para vermiyor, kötü davranıyor, üç çocuğum var onlar için katlanıyorum. Zaten kim çekmiyor ki, kimin kocası düzgün ki, herkes katlanıyor çevremde ben de katlacam bana ne, buradaki kadınlar hep mutsuz ve kıskanç bana boşan diyorlar.

Dikkat ette sende sinanma!!! Ayni seyi senin yasamayacagin ne malum? Bu kismi unutmussunuz 😅

Ben de çalışmadan duramam derdim ama noldu bak. 😂 Ferhans gelir şimdi koca parası yiyorlar yan gelip yatıyorlar diye saydırır. 😂

İlk bir ay ohh be dedim. Yumuş yumuş bir insan oldum, cildim parlamaya başladı, yüzümden gülücükler eksik olmuyor, tek derdim akşama ne yemek yapsam, bugün hangi koltuğa uzansam, hangi diziyi izlesem, şu film çok iyiydi ya, aayy diziye daldım yemek yapmayı unutmuşum falandı. Sonra sıkıntı basmaya başladı, lan ben bir işe yaramıyorum fikirleri dolaşmaya başladı, bir ara evden editörlük yaptım bir haber sitesine, siteyi sattılar kaldım ortada. 😂😂 Dedim kpssye çalışayım bari, sınav iptal oldu tekrar yapıldı falan, elimi attım ya. 😂
Hala yatıyorum. Hee temizliğe biraz fazla sarmış olabilirim bu süreçte yapacak bir şey bulamayınca. Var planlarım var, yapcam bir şeyler yattığım yerden.

X