herkese merhaba, sizce neresi tercih etmeliyim

surinaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ekim 2022
66
9
26
herkese merhaba,
3 ay sonra düğünüm var fakat henüz balayı yerine karar veremedim. Önereceğiniz yerler var mı?
Bir de benim nişanlım kıyafet konusunda cok geri kafalı. Denizde mayo bile giymeme laf yapıyor. Etekli olanlardan giy ne olacak diyor.
Bu konu da ne yapabilirim

herkese merhaba,
3 ay sonra düğünüm var fakat henüz balayı yerine karar veremedim. Önereceğiniz yerler var mı?
Bir de benim nişanlım kıyafet konusunda cok geri kafalı. Denizde mayo bile giymeme laf yapıyor. Etekli olanlardan giy ne olacak diyor.
Bu konu da ne yapabilirim
Ben Balıkesir'de otele gitmiştim. Tamamen ailelerin konakladığı biryerdi. Bungalov tipi evde kalmıştık. Çok sessiz sakin yerlerdi. Benim eşimde kıyafet konusunda sıkıdır. Otel çok kalabalık olmuyor sakin geçiyor günleri. Çalışanlar sürekli ortalıkta dolaşmıyor sadece yemek saatlerinde ortada görebilirsiniz. Akşam havuz başı canlı müzik oluyordu onda bile sayılı kişiler oluyordu. Tercih edilebilir havası güzel bir yerdi

Ben Balıkesir'de otele gitmiştim. Tamamen ailelerin konakladığı biryerdi. Bungalov tipi evde kalmıştık. Çok sessiz sakin yerlerdi. Benim eşimde kıyafet konusunda sıkıdır. Otel çok kalabalık olmuyor sakin geçiyor günleri. Çalışanlar sürekli ortalıkta dolaşmıyor sadece yemek saatlerinde ortada görebilirsiniz. Akşam havuz başı canlı müzik oluyordu onda bile sayılı kişiler oluyordu. Tercih edilebilir havası güzel bir yerdi
Kıyafet konusunu aşabildiniz mi? Kaç yıllık evlisiniz? Açık mısınız peki?
Ay ne çok soru sordum :KK70:

Tatil için illa deniz olsun diyorsanız Fethiye, Bodrum, Kuşadası, Didim derim ama maksat beraber gezmek olsun diyorsanız mesela peri bacalarını, Mardin kalesini, izmir’de efes’i, Meryem ana’yı görün derim

Kıyafet konusunu aşabildiniz mi? Kaç yıllık evlisiniz? Açık mısınız peki?
Ay ne çok soru sordum :KK70:
2 yıl olacak yazın. Kıyafet konusunu aştık, makyaj vs hepsini aştık. Başlarda çok karışırdı niye makyaj çok yaptın niye onu giydin vs diye. Şimdi dışarı çıkacağımız zaman kendisi diyor makyajın ne zaman biter ne zaman hazır olursun diye. Aksine kendisi bana yazlık elbiseler almaya başladı hediye olarak.
Yani zamanla aşılıyor bunlar biraz sen biraz o feragat ederek. Tabiki bekarlığımdaki gibi değilim. Croplar şortlar giyemiyorum. Ama diz boyu askılı elbiselerle gezebiliyorum.
Sadece eş ailesinin yanında giymiyorum bunları. Kendi aile tarafımda gezmeye giderken giyiyorum.
Denizde vs sırtı açık mayo giyiyorum bikiniden hoşlanmıyor. Altına da popomu kapatacak bir şort giyiyorum ne o beni ne ben onu üzmüş oluyorum

Biz balayına Alanya’ya gitmiştik. İsteklere göre değişir biz kalabalık ortam severiz ona göre tercih ettik mesela

Muğla'dan herhangi bir yer seçebilirsiniz. Selimiye, Bozburun, Datça, Fethiye, Göcek hepsi güzel yerler. Girilecek denizleri çok ve çoğu güzel. Kıyafet konusunda bence taviz vermeyin. Bu konular açıldığında bile ciddiye almadığınızı, kendi istediğinizi yapacağınızı belli edin. Benim eşim çok karışmaz, kv nişanlıyken biraz laf ediyordu hiç sallamadım. Evlendiğim sene yazın kısacık şortla karşısına çıktım kadın şok. Ama alıştı, şimdi eşimin ailesi bana kısa şortlar hediye ediyor. Siz neye alıştırırsanız o yolda ilerliyor her şey. O yüzden dediğim gibi bildiğinizi, istediğinizi yapın. Popunuzun görünmedi sizi rahatsız etmiyorsa sorun yok

Bungalov evlere gidebilirsiniz hem kimse yok size özel hemde havuzlu. Otelleri önermiyorum ben otele gitmiştim. Maalesef kadın erkek aynı yere koymuyorlar sadece açık havuzlar ortak. Sahil kenarlarını da önermem boşuna kavga edersiniz ve zaten denizler çok pislendi maalesef adam akıllı yuzemezsiniz. Doğa yürüyüşü kamp tarzı şeyler güzel olabilir. Hepsi içinde dediğim gibi en mantıklısı bungalov ev

X