Herbalife

Herbalife ve türevi ürünler sağlığa zararlıdır. Kullandığınız sürece kalori açığı oluşturur (çünkü almanız gereken kalori değerini bile almazsınız onla) bırakıp gündelik beslenme rutininize döndüğünüzde verdiğinizin kat kat fazlasını alırsınız. Ayrıca karaciğere çok ciddi toksik

Dünya para verdim bende işe yaramadi asla tok tutmuyor o shakeler ..ama aloavera çayını cok seviyordum ferahlik veriyordu ve ödem attim sanki ama kilo vermedim

Herbalife zayiflama mümkünmü oneriyormusunuz
Kuzenim 30 kilo verince bende kullanmaya başladım. Önceden çok kolay kilo veren biriydim ama 40 lı yaşlarda menepoza girince iyice şiştim ve kilo aldım. Ne yapsam istediğim gibi olmadı ki ben çok iyi diyet ve spor yapan biriydim. Kendim sağlıkçı olduğum için başta hiç güvenmedim ama çok araştırdım çok didikledim. Sonunda bitkisel olduğuna karar verdim. İnsanlar çok iyi sonuçlar almış. Kuzenimi de gözümle görünce ben de karar verdim. Ve çok faydasını gördüm. Şöyle Bi durum var, diyette enerjin düşüyor, mutsuz oluyorsun, elin yüzün çöküyor bu da benim hiç hoşuma gitmiyordu. Bu şelikde çok enerjik oluyorsun ve kasların erimeden inceliyorsun.aleovere kullandım midem ve barsak poliplerim için, gerçekten metabolizmamı çalıştırdı. Rahatlattı. Ben memnun kaldım açıkcası. Şimdi vitamin ürünlerini alıyorum. Cilt ürünlerine başladım. Hatta teyzeme ve kardeşimde başlattım.

Herbalife ve türevi ürünler sağlığa zararlıdır. Kullandığınız sürece kalori açığı oluşturur (çünkü almanız gereken kalori değerini bile almazsınız onla) bırakıp gündelik beslenme rutininize döndüğünüzde verdiğinizin kat kat fazlasını alırsınız. Ayrıca karaciğere çok ciddi toksik
Yanılıyorsunuz bir sağlıkçı olarak çok ciddi araştırmalar yaparak kullandım ben. Avrupa da çocuklara ek öğün olarak veriliyor.

Yanılıyorsunuz bir sağlıkçı olarak çok ciddi araştırmalar yaparak kullandım ben. Avrupa da çocuklara ek öğün olarak veriliyor.
Yanılıyorsunuz. Bir doktor olarak takip ettiğim 2 hastam Herbalife a bağlı karaciğer hepatotoksisitesi yüzünden takip ediliyordu.
Ben makalelerin linklerini paylaşabilirim. Siz söylediklerinizi ispatlayabilir misiniz? Bu Avrupa ülkesi hangi ülkeymiş?

Herbalife kilo verme ürünü değil.sağlıklı yaşam için çeşitli besin minarel vitamin kaynağı.kullandığında sağlıklı beslendiğin için kilo veriliyor.birçok etrafımdaki insan ve bende dahil olmak üzere verdik.emziren bir anne olmama rağmen memnunum sütüm arttı resmen hemde kilo verdim.ama bu doğru yerden satın Alman ve doğru beslenme koçuyla mümkün.isteyen varsa grubumuza dahil edebiliriz öğün takibi kilo takibi ile bu mümkün

Herbalife kilo verme ürünü değil.sağlıklı yaşam için çeşitli besin minarel vitamin kaynağı.kullandığında sağlıklı beslendiğin için kilo veriliyor.birçok etrafımdaki insan ve bende dahil olmak üzere verdik.emziren bir anne olmama rağmen memnunum sütüm arttı resmen hemde kilo verdim.ama bu doğru yerden satın Alman ve doğru beslenme koçuyla mümkün.isteyen varsa grubumuza dahil edebiliriz öğün takibi kilo takibi ile bu mümkün
Yukarıda bir doktor hanım bu bahsi gecen şey hakkında görüşlerini yazmış zaten.Karacigere ciddi zararlar verdiğini ben de duymuştum ki benim en yakın arkadaşım da çok ciddi rahatsızlandı bu şey yüzünden.Doktorun kendisini azarladigini hatırlıyorum birlikte gitmiştik.Bilimden ve doktorların söyleminden aslaa şaşmam.

Yukarıda bir doktor hanım bu bahsi gecen şey hakkında görüşlerini yazmış zaten.Karacigere ciddi zararlar verdiğini ben de duymuştum ki benim en yakın arkadaşım da çok ciddi rahatsızlandı bu şey yüzünden.Doktorun kendisini azarladigini hatırlıyorum birlikte gitmiştik.Bilimden ve doktorların söyleminden aslaa şaşm
Yukarıda bir doktor hanım bu bahsi gecen şey hakkında görüşlerini yazmış zaten.Karacigere ciddi zararlar verdiğini ben de duymuştum ki benim en yakın arkadaşım da çok ciddi rahatsızlandı bu şey yüzünden.Doktorun kendisini azarladigini hatırlıyorum birlikte gitmiştik.Bilimden ve doktorların söyleminden aslaa şaşmam.
karalanmak için yapılmış bir durumdur başka bir doktor sağlıklı olduğunu hatta çocuklarımıza bile içirmemizi önerirken

içinde faydalı vitamin minareler var.sağlığa zararı yoktur.kişinin önceden rahatsızlığı vardır bilemeyiz.sigarada sağlığa zararsız dediği halde insanlar içiyor.faydalı bir şeyi karalamaya çalışıyorlar.

Ben bire bir şahit oldum en yakın arkadaşımdan.Bazi hacamat yapan,sülük yapıştıran doktorlar da var maalesef.Eger çok sağlıklı bir şey olsaydı başta diyetisyenler önerirdi. En iyi kilo verme şekli ayda 3_ 4 kg ile sağlıklı beslenme ve spor ile bunu kalıcı hale getirmektir.Yoksa bi ayda 15 kg verin zaten kalıcı olmayacak o .Hem de nasıl sağlıksız ve kalbi yoruyor.

içinde faydalı vitamin minareler var.sağlığa zararı yoktur.kişinin önceden rahatsızlığı vardır bilemeyiz.sigarada sağlığa zararsız dediği halde insanlar içiyor.faydalı bir şeyi karalamaya çalışıyorlar.
Sigarayla bunun ne alakası var hanımefendi? Sigara bir bağımlılık,bir madde.O dediğinizi bile isteye zayiflayacagim diye alıyorsunuz vücudunuza . Neyse Saglik sizin,hayat sizin beni ilgilendirmez .

Zaten sadece o ürünleri içmiyorsun ki sağlıklı de besleniyorsun güzel iyi bir aktif yaşam koçuna denk gelmemiş o kişi demekki yada intten kafasına göre aldı kullandı belki ürün sahte çünkü intte çok dolaşıyor

X