Herbalife

Sevvaaall

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2021
1
0
28
Herbalife kullananlar varmı ? Ben bugün başladım ve kafamda hep acaba işe yarayacak mı sorusu var.. 😭

İse yarayacak mi sorusundan ziyade saglikli mi? Ben ne iciyorum diye dusunseniz daha iyi olur bence

Zararlarını araştırdınız mı?
Ise yarayacak tabi ama sadece cüzdanınızın üzerinde. Maalesef, sağlığınızla daha fazla oynamadan vazgeçin.

Benim kardeşim kullandı , sadece 7 kilo fazlası için... mahvoldu kız, su an 30 kilo fazlası var ... bütün dengesini bozdu, insülin direnci oluştu vs...
30 kilo geri mi aldı?

Kesinlikle ise yarıyor yanlış kullananlar kilo alir cunku bunu kilo almak içinde kullananlar var

Herbalife kullananlar varmı ? Ben bugün başladım ve kafamda hep acaba işe yarayacak mı sorusu var.. 😭
Ev arkadaşım kullanmıştı. 10 kilo verdiyse kullanmayı bıraktıktan sonra o kadar dikkat etmesine rağmen kat ve kat fazlasını aldı. Gerek yok bence böyle şeylere. Eğer kaybetme korkunuz varsa ya da aşırı kontrolcüyseniz önce o duygularınızı sıfırlamaya çalışın.

Zaten kilo vermede bir sıkıntı yaşanmadı, ama sonra çok daha fazlasını geri aldı kuzenim. Bildiğiniz obez olma yoluna girdi.
Canim onda bir yanlışlık var korumasini yapması lazımdı yani normalde kilo vermek için 2 ogun mama yiyorsun ideal kilona ulaştıktan sonrada sadece 1 ogun yemeğe devam ediyorsun

Canim onda bir yanlışlık var korumasini yapması lazımdı yani normalde kilo vermek için 2 ogun mama yiyorsun ideal kilona ulaştıktan sonrada sadece 1 ogun yemeğe devam ediyorsun
Evet 4 ay 2 öğün, 4 ayda 1 öğün koruma yaptı, nasıl kullanılacağını biliyordu zaten . Önce kilo verdi çok mutlu oldu , ama sonrası facia ve çok hızlı kilo aldı . Hiç olmadığı kadar çok kilo aldı, tartıda görmediği kiloları gördü, ve çok aşırı yemesi de yoktu. Ben gözlerimle gördüğümü bizzat yaşadığımı anlattım. Herkes özgür isteyen kullanır.

X