Herbalife hikayem ve sonucum

htcgns27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2022
24
-18
29
Kızlar 2 çocuk annesiyim ve doğum kilolarımdan çok şikayetçiydim sonra karşıma herbalife çıktı arkadaşım yaptığı için güvenmiştim ki allahtan güvenmişim şimdi istediğim kiloda ve bedendeyim gerçekten ürünlerle alakalı sorusu ve cesareti olmayan varsa bir deneyim güzel sonuçlar doğurdu kaliteli koçluk hizmetiyle çok güzel sonuçlar aldım 🥰💕

Kızlar 2 çocuk annesiyim ve doğum kilolarımdan çok şikayetçiydim sonra karşıma herbalife çıktı arkadaşım yaptığı için güvenmiştim ki allahtan güvenmişim şimdi istediğim kiloda ve bedendeyim gerçekten ürünlerle alakalı sorusu ve cesareti olmayan varsa bir deneyim güzel sonuçlar doğurdu kaliteli koçluk hizmetiyle çok güzel sonuçlar aldım 🥰💕
Satışta yapıyor musunuz?. Ya da takım falan.

Instagram satıcıları, Trendyol
Canım zaten o ürünler alıp kafana göre kullanacağın ürünler degil ilk etapta biz şireketten indirimli alırız zaten takip edenin olmadığında faydasını göremeyen cok var çevrede ve internette orda burda dolanan ürünlerin orijinalliği bile belli değil 🙈

Canım zaten o ürünler alıp kafana göre kullanacağın ürünler degil ilk etapta biz şireketten indirimli alırız zaten takip edenin olmadığında faydasını göremeyen cok var çevrede ve internette orda burda dolanan ürünlerin orijinalliği bile belli değil 🙈
10 sene önce Ümraniye'deki bi şubesinden paket aldım denedim, ha karnımı suyla şişirmişim ha onla gibiydi hiçbir şekilde tokluk vermedi. gerçi şuan midem daha küçük iştah seviyem de daha az, o yüzden şans verebilirim aslında ama işte fiyatlar :)

10 sene önce Ümraniye'deki bi şubesinden paket aldım denedim, ha karnımı suyla şişirmişim ha onla gibiydi hiçbir şekilde tokluk vermedi. gerçi şuan midem daha küçük iştah seviyem de daha az, o yüzden şans verebilirim aslında ama işte fiyatlar :)
Ben sürekli kullanıyorum ve aşırı bir tokluk hissediyorum tabi kişiden kişiye değişir birşey diyemem ben veremediğim kilolarımı bu sayede verdim diyetisyene gidip 3 köfteye akşam 4 kaşık sebze yemeğine dayandığım halde bu vücuda ulaşamamıştım ama memnunum 😊

Hmm anlıyorum satıcı olmadığına gönülden inandım şu an.
İnanmak yada inanmamak senin özgür iraden kimseye zorla birşey yapmıyorum yaptırmıyorum burda sadece tecrübe edindiğim şeyi anlatıyorum biz müslümanlar kendimize iyi gelen şeyi her yere yayarız ya o açıdan canım

Tamam yeni üye😅
Sağlıklı beslenmek ve spor da çok çok iyi bir seçenek tavsiye ederim
Zaten ürünlerin gıda takviyesi olduğunu unutmamak lazım zayıflama ürünleri diye tabir ediliyor ama halk arasında tabiki
%20 spor İLE
%80 sağlıklı beslenerek
Kilo verirsin zaten benim de kilo verirken uyguladığım yöntem sağlıklı beslenmeydi diyet psikolojisi gibi o yasak bu yasak bundan 2 tane bundan 3 tane degil di
İkimizde aynı konuyu savunuyoruz
Sağlıklı beslenme ☺️

Tebrik ederim ben de kullanmıştım ama başarılı olamadım 😑

Hanımlar sakin olalım lütfen😌
H htcgns27 kendi kullandığınız ürünler üzerinden kişisel deneyiminizi paylaşabilirsiniz ama reklam ve satış yapmak, ekip kurmak için üye toplamak, face, insta, satış sayfası linki ve whatsapp paylaşmak yasaktır.

X