Her yolu denedim bu sefer olacak(Su orucu (diyet)

Lotuss9335

Bslngc:111.0 gncl:101.6 smdkhdf:99
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2022
349
341
30
Hepinize merhaba hanımlar uzun araştırmalarım sonucu ve özellikle yeni üye olmamın en büyük sebebi motivasyon sağlamak sizlerle bugün itibari ile su diyetine başladım pek sağlıklı olmasa da vitaminler ile vücudumu fazla yormamaya çalışacağım bu yolda destek olursanız bana çok mutlu olurum...
28 yaşında 2 çocuk annesiyim son 8 yıldır bu haldeyim ve ciddi manada artık çok sıkıldım büyük bir motivasyon ve kararlılık ile buradayım

Bugün çok mutlu uyandım su diyetimde 2. Günum lavaboya girdikten sonra tartıldım dün baslamistimm evet odemdir ilk esasta a ma bu bile benim için süper motive tam 2.7 kilo vermişim çok güzel ilerliyorum açlık okdr yok vitaminlerim sayesinde eğer çok gözüm kararirsa bir erik veya salatalık yiyorum gerisi hep sıvı

Yalnız bahsetmek istediğim bir kaç husus var. Su orucunu daha önce hangi kaynaktan öğrendiniz bilemiyorum ama bununla ilgili 2 kitap okudum. Bu oruçta kalorinin sıfır olması gerekiyor. Su dışında hiç bir şeyin vücuda alınmaması lazım. Bir de oruca başlamadan önce bağırsakların İngiliz tuzu magnezyum sülfat veya sinameke veya lavman ile boşaltılması gerek. Ayrıca oruç boyunca da 2 günde 1 lavman şart. Kalori sıfır kuralı uygulanmasının nedeni ise vücut dışarıdan beslenme olmayınca iç beslenmeye geçiyor. Ben bu ayın 18 inde başladım. 40 güne niyet ettim. Rabbim izin verirse bozmadan ilerlerim inşallah

Yalnız bahsetmek istediğim bir kaç husus var. Su orucunu daha önce hangi kaynaktan öğrendiniz bilemiyorum ama bununla ilgili 2 kitap okudum. Bu oruçta kalorinin sıfır olması gerekiyor. Su dışında hiç bir şeyin vücuda alınmaması lazım. Bir de oruca başlamadan önce bağırsakların İngiliz tuzu magnezyum sülfat veya sinameke veya lavman ile boşaltılması gerek. Ayrıca oruç boyunca da 2 günde 1 lavman şart. Kalori sıfır kuralı uygulanmasının nedeni ise vücut dışarıdan beslenme olmayınca iç beslenmeye geçiyor. Ben bu ayın 18 inde başladım. 40 güne niyet ettim. Rabbim izin verirse bozmadan ilerlerim inşallah
Burdan araştırıp başarıya ulasanlardan aldığım kadarıyla başladım ben ben vitamin ler ile destekliyorum benimki sıvı diyeti aslında arastirmalarimin sonucu

Evdeki tartım bozuk. O nedenle her gün tartılamıyorum. Zaten her gün tartılmak da bana iyi gelmiyor. Zihnim sürekli tartıyla meşgul oluyor. Su orucu başlangıcında annemlerde tartıldım. Sadece başlangıç kilom belli. Su orucunu bitirdiğim gün yine annemlerde tartılırım
Maşallah ben olsam sabredemezdim

X