her uye bır usttekıne dua etsınmı dılegını soyleyen??

3 gün sonra 1 yaşına basacak olan bebeğimin sağlığı için dua edermisiniz adı Arya 🌸 Doğuştan gelişim geriliği ve yemek borusu oluşmama rahatsızlığı var. 7 gün sonra en önmeli doktor kontrolümüz var birdaha ameliyat olmasını istemiyorum o zor yoğun bakım süreçlerini birkez daha yaşamak istemiyorummmmm
Allah’ım minicik Arya bebeğe lütfen şifa ver Allah’ım lütfen. Üzerindeki tüm hastalıkları gider sağlık ver Allah’ım nolursun.Nolursun Allah’ım doktor kontrolünde tertemiz çıksın hep mutlu sağlıklı olsun . Allah’ım bağışlasın ailesine huzurlu bi hayatı olsun.

Arkadaşlar banada dua eder misiniz? Allah'ım hemen tez vakitte hayırlı kolaylıkla göz aydınlığı bir eş göndersin bana . Beni o kadar çok sevsin ki bende onu çok seveyim hemen tez vakitte tanışayim. Her sey cok kolay ve hayırlı bir sekilde gerceklessin(nişan, evlilik) beni hiç uzmesin cok guvensin. Bende ona cok guveneyim. Boyu uzun olsun ben cok uzunum cunku. Birlikte gezelim eglenelim ve cocuklarimiz olsun .Hem bu dunyada hem diger dunyada birlikte cok mutlu olalim.

Allah’ım minicik Arya bebeğe lütfen şifa ver Allah’ım lütfen. Üzerindeki tüm hastalıkları gider sağlık ver Allah’ım nolursun.Nolursun Allah’ım doktor kontrolünde tertemiz çıksın hep mutlu sağlıklı olsun . Allah’ım bağışlasın ailesine huzurlu bi hayatı olsun.

Arkadaşlar banada dua eder misiniz? Allah'ım hemen tez vakitte hayırlı kolaylıkla göz aydınlığı bir eş göndersin bana . Beni o kadar çok sevsin ki bende onu çok seveyim hemen tez vakitte tanışayim. Her sey cok kolay ve hayırlı bir sekilde gerceklessin(nişan, evlilik) beni hiç uzmesin cok guvensin. Bende ona cok guveneyim. Boyu uzun olsun ben cok uzunum cunku. Birlikte gezelim eglenelim ve cocuklarimiz olsun .Hem bu dunyada hem diger dunyada birlikte cok mutlu olalim.
Duanız için çok teşekkür ederim ağzınıza sağlık allahım gönlünüzden ne geçiyorsa daha güzellerini nasip etsin inşallah.

Evlilik çok zor zanaat gerçekten. İnşallah seni ömrünün sonuna kadar sevecek seni her zaman anlayışla karşılacak bir eş bir sevgi bir gönül güzelliği nasip etsin allahım. En önemliside sevginiz her zaman yıpranmadan karışıklı olsun inşallah 🙏

Aminn. Allah'ım şifa versin hem size hem kızınıza hemen iyileşiverin.Aileniz çok huzurlu ve sağlıklı mutlu olsun . Kaygı durumlarnız kalksın içiniz ferahlık dolsun. Cok cok mutlu olun aminnnnn

Amin çok teşekkur ederim❤️ Rabbim sizin de dileğinizi tez elden nasip etsin insallah huzur ve mutluluk sizlerle olsun🌹

X