Rüya Yorumları Her Gün Rüyalarımızı Anlatıp, Yorumlayalım

ama bu maddi sıkıntı istenilen bir borçlanma da olabilir, yeni birşey almak gibi...inşallah öyledir :) bir şey değil...

rüyamda yeni evlenecek olan iş arkadaşım elime üç inci verdi anlamı ne olabilir? şimdiden teşekkürler yanıtınız için :)

mavıyelkencım iyileşmene sevındım.

bende sana bır rüya soracağım.
bır deprem oluyor iş yerınde bana müdürüm sen burda kal bız cıkıyoruz dıyor.pekı dıyorum onun koltuguna oturuyorum bınadan herkes çığlık çığlığa aşağıya koşuyor.bına çöküyor fakat benım tarafımda olan yer sapa sağlam duruyor bırtek o bölge.sonrasında ben mesai saatim bıttıgının saate bakıp görüyorum.o bınadan bır kuş misali ucuyorum yere konuyorum.garıp bır rüyaydı yorum yaparsan sevınırım..

canım ben hasta değildim.:kedi: hasta olan galiba serap, bu sitenin rüya yorumcusu galiba kendisi. ben sadece üyeyim, ama rüyaları görünce dayanamayıp yorum yapmıştım, başka yorumcu olmayınca da herkes bana sormaya başladı :))) ben de müsait oldukça cevap vermeye çalışıyorum.
daha önce bir rüyanı yorumlamıştım, hatta biraz bekletmiştim seni a.s. cevap yazmadın yorum yanlış mıydı?
bunu da yorumlamaya çalışırım süprizzzzz

bende sana bır rüya soracağım.
bır deprem oluyor iş yerınde bana müdürüm sen burda kal bız cıkıyoruz dıyor.pekı dıyorum onun koltuguna oturuyorum bınadan herkes çığlık çığlığa aşağıya koşuyor.bına çöküyor fakat benım tarafımda olan yer sapa sağlam duruyor bırtek o bölge.sonrasında ben mesai saatim bıttıgının saate bakıp görüyorum.o bınadan bır kuş misali ucuyorum yere konuyorum.garıp bır rüyaydı yorum yaparsan sevınırım..

canım iş yerinde çok büyük bir değişiklik olabilir, büyük ihtimal beklenmedik bir karışıklık, beklenmedik sıkıntılar. bu karışıklıklar yüzünden eğer işle ilgili bazı sırların varsa bunlar açığa çıkabilir,dikkatli ol. eğer oturduğun koltuk rahatsa atlatacaksın demektir, yok değilse o zaman yanlış bir takım hayyallerin olabilir, gözden geçirmekte fayda var. Sonunda senin için de bir değişiklik olabilir, yani mevkin değişebilir, bu olumlu da olabilir olumsuz da. yani o iş yerinden ayrıla da bilirsin, terfi de edebilirsin, ucu açık bir rüya. işle ilgili böyle bir sıkıntı yaşarsan iyi yönetmeye çalışman ve açık olma en iyisi olabilir.

rüyamda yeni evlenecek olan iş arkadaşım elime üç inci verdi anlamı ne olabilir? şimdiden teşekkürler yanıtınız için :)

3 vakte kadar büyük ihtimal bu arkadaşınız sayesinde çok sevineceğiniz bir şey olabilir. ya bir kısmet, ya bir iş...

canım evet bıraz rahatsız yok yaptım dıye hatırlıyorum yapmadıysamda şöyle söyliyim şimdi ona yapım cok kulağını çıtlattım desem yerıdır hakıkatende hersey yoluna gırdı derken hayatım oyle bır karıştıkı anlatamam buda aynen.ocakta bır terfı beklıyorum suankı yerım hıc rahat degıl ve bıraz işlerim karıştı gibi bakalım nolcak yorumun ıcın sağol tekrardan bıde bsy sorucam ben aşağıya ındıgımde kendımı halıme olarak gördüm bu rüyada hamıle ne demek oluyor.tekrar yorumun için sağolç
.

Ruyamda kabak agaci gordum ve babamda bu agacin dallarini budayarak kulube gibi bisey yapti..

Son düzenleme:
Dün gece çok garip bişey gordum rüyamda, 10 lt'lik sıvı yağ tenekesi gördüm. Teneke yağ akıtmak için delinmişti fakat üzerinde yağlar duruyordu görülebilir şekilde. Anlamı ne olabilir ki?
Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

ya kızlar benimde rüyamı yorumlayın noolur??
tanımadığım bir çiftin nikahını kıyacakmışım, nikah defterini arıyorum. herkes hazır beni bekliyor, ben defter aramaktayım. yalnız tanıdığım kimse yok???

Selam arkadaslar, ben birkac gündür aramin bozuk oldugu kizkardesimi gördüm rüyamda. Ona kizkardes demeye bin sahit gerekli ama neyse.

Rüyamda ailece tatile gitmisiz, kardesimin en iyi arkadasida gelmis bizimle. Rüyamda ikisini arayip yanlarina gelecegimi söylüyorum, sacma bahaneler söyleyip beni atlatiyor. Sonra kuzenimle birlikte gizlice onlara bakmaya gidiyorum ne yapdiklarina. Bir oglanla dudaktan öpüstügünü görüyorum ve sok oluyorum ayni zamanda kuzenim gördügü icin utaniyorum. Sonra dogup büyüdügümüz eve geri tasindigimizi görüyorum rüyamda ve hatta bütün odalari dolasiyorum.

Rüyadan anlayan biri var mi aranizda yorumlarsaniz sevinirim arkadaslar Rüya tabirlerinde sacma sapan ve hep ayni yorumlar cikiyor :KK43:

Kızlar selam,
Dün gece bir rüya gördüm ve hala etkisinden kurtulamadım. Aslında rüya mı gerçek mi onu da çözemedim. Uyuyorum yorganın altından karnımın oralardan bir ışık geldiğini görüyorum. Gözlerim kapalı ama ışık rahatsız ediyor gözlerimi açıyorum. Uykudamıyım değil miyim anlayamadım bir türlü sonra tekrar kapıyorum gözlerimi aynı şekilde yine oluyor. Sonra eşime seslendim korktum diye demekki uyanıktım. Ben bişi anlayamadım bu işten bilen varsa bişey söylesin nolur

maviyelken merhaba ruyamı yorumlarsan cok sevınırım ruyam su bu ruyayı bir kac kez gordum sevgılım yada baska bırı oluyo ayrılıyorum eve dıye yanından sonra bır bınaya gırıyorum garıp bı bına cok dar kapıdan gırıyorum dıger kız kapıyı kapıyo ben acıyorum sonra erkek olan kısı bız yukarı cıkınca bırı gelır gırer kesın dıyo takıp edılıyoruz sanırım korkup kapıyorum kapıyı sonra cıkmaya baslıyoruz merdıvenlerden ama oyle dar kı bınanın merdıven demırlerı arasında sıkısıp kalıcam dıye korkarak cıkıyorum ınerken nasıl ınecem asagıya yukarda kalırmıyım dıyorum ıcımden en sonunda cıkıyoruz kız kapıyı acıyor sola donuyorum bına ıcınde camlar olur ya bır bakıyorum orda yesıllıkler dıkılı dıyorum nasıl olur bızen ust kattayız zemın degıl kı dıyorum ıcerı gırıyoruz bıtıyo ..

bu 2.ruyam sokakta annemle gezıyoruz eslkı evımızın oraya gıtmısız babamla karsılasıyoruz bıraz tartısıyoruz sonra eve dogru yuruyoruz ne guzel magazalar var dıye bakıyoruz bır magazadan canta satılıyo tanesı 3 tl dıyor satıcı sıyah beyaz bırde mavı var annem ben kardesım bakıyoruz annem sen aldın canta ben alayım dıyor sonra oda vazgecıyor cıkıyoruz magazadan

buda3. :ruyamda ya zorla evlendırılecek oluyorum yada ıstemedıgım bırı ıle nedır bu oyle bısey yok ama ?

en son olarakda otoyolda ezılme pahasına yolda bozuk ve kagıt para gorup onları topluyoruum baska toplayanlarda var ama ben hepsını almaya calısıyorum yanımda lıseden arkadasım var ezılcegımı bıle bıle asla almam dıyo bana ve sonra o ruyamda oluyo ben aglıyorum aslında cokda uzulmemısım yanımda bı adam var nıye aglıyosun kardesınmı sankı dıyo dogru ama aglıyorum dıyorum bana yardım edecegınıde soyluyo bu adam

uzun oldu ama kusura bakma

Son düzenleme:
Rüyamda annemlerdeydim.2 bayan arkadaşım misafirliğe gelmiş bana bende onlara peynirli karaköy böreği ikram ediyorum ama az oluyor.Kalkıp kıymalı olanındanda ikram etmek istiyorum mutfağa gidiyorum.Kıymalı pide görüyorum onları tost makinesinde ısıtıp ikram edicem ama babam hepsini vermiyor kendide yemek istiyor.Bende yarısını alıyorum ayıp olmasın misafirlere ikram edeyim diye.Böyle tuhaftı.Babam niye vermedi pidenin hepsini anlamadım... Kendi karnıdamı acıkmıştıki... Zaten tepemde dikiliyordu hepsi bitmesin diye :) :)

X