Rüya Yorumları Her Gün Rüyalarımızı Anlatıp, Yorumlayalım

Merhaba,

Rüyam da eşimin beni çocukluk arkadaşımla aldattığını gördüm, çok üzüldüm ve eşime çok büyük tepki verdim.... Boşanalım dedim o da tamam dedi. Sonra da rüyam bitti...

eşim rüyasında benim babamı görmüş rüyasında
yeni bir ev aldılar onun tadilatları bitmek üzere rüyada babam o evdeymiş,
bütün ayakkabıları koridora dizmiş tek tek boyuyormuş
eşim rüyasında babama napıyorsun böyle baba demiş babamda tek tek kapının önünde uğraşmak zor oluyor böyle bir kere de boyayımda bitsin demiş
bu ne demek acaba çok merak ettik ama anlamını bilemedik

Canım herkes yazıyor ama kimse yorumlamıyor galiba.Benim rüyamın üzerinden kaç rüya geçti valla :) :)

merh arkadaslar cok merak ediyorum. rüyamda idarar yollarımdan ıltıhaplanma için doktora gıdıyorum ve tahlil yapılıyor kağıtta 3 sey yazıyo alt alta ve karsılarında sıfır var ama ortadakinde 2 yazıyo ve hamile oldugum söyleniyo once hatta yok tam gözükmediği daha cok et parcası deniyo ve hamile oldugum kesınleşiyo daha cok küçük gelişim asamasında dıyo doktor ve cok seviniyorum herkesi aramaya baslıyorum ben normalde de doktora gıdıcem idarar yolu iltihaplanması için ve arkadaslar daha öncede görmüştüm ikiz bebek emzirdiğimi ve bir kadının 28 gun sonra hamile kalacagımı rüyadam da söylemesi bana gibi rüylar görmüştüm bebek cok istiyorumm yorumlarsanız sevinirim cok merak ediyorum

Bana babaannem rüyanı hicbir zaman seni sevmeyen veya senin hakkında kötü düsünen insanlara anlatma derdi.Karsındaki insan rüyanı nasıl yorumlarsa öyle cıkar derdi..Bu yüzden bende annem haric kimseye anlatmam genelde rüyalarımı..

Bana babaannem rüyanı hicbir zaman seni sevmeyen veya senin hakkında kötü düsünen insanlara anlatma derdi.Karsındaki insan rüyanı nasıl yorumlarsa öyle cıkar derdi..Bu yüzden bende annem haric kimseye anlatmam genelde rüyalarımı..

Aynen katiliyorum, ruya fal olayida boyle bisey.. insan soylenenlere inandigi surece bu olaylar yasanir. En iyisi anlatmamak.

mrblar,
dün gece rüyamda bir kedi gördüm ve kedi karşımda oynuyordu. müzik sesi falan da yoktu.kedi kötü ama oynaması falan ne demek acaba var mı bi bilen....

Merhaba,
Ben de dun gunduz su ruyayı gordum.
Bır yerdeyım acık havada, hava cok guzeldı fakat bırden bulutlara baktım lacıvert bulutlarla beyaz bulutlar karsı karsıya. yanımdakıne yagmur yagmak uzere hadı gıdelım dıyorum.

yorumlarınızı bekliyorum;
rüyam söyle ;

eşim eve gelirken yumurta ve domates almış. poşeti açtıgım zaman yumurtaların kırık, domateslerin ise ezik büzük oldugunu (çürüge de benziyordu) görüyorum. sizce nasıl bi yorum olabilir?

merhaba bu ruyayi yorumlarsaniz gercekten cok mutlu olurum :) ruyamda bır masada karsımda pek yakın olmadıgım arkadaslarımla oturuyordum,dogum gunumdu . arkadaslarim dogum gunum icin bana hayatla ilgili bir not yazmislardi fakat okurken kafami veremiyodum ve ne yazdigini anlayamiyordum. notun sonunda sevdigim cocugun adi ve onun olmadigi yaziyordu , bu ruyamda hediyede onun payinin olmadigini gosteriyordu. sevdigim cocuga sen neden bu hediyede yoksun dedigimde ben anlamadigim seylerde olmam diyordu ve sarilip sacimi oksuyor,dogum gunumu kutluyordu. ve ayni ruyanin icinde mavi gozlu kisa sacli gulumseyen bi erkek cocugu havuzdan cikmisti ben babamin mavi gomlegiyle onu kuruluyordum

arkadaşlar benimde rüyamı yorumlayın nolursunuz rüyamda beyaz tavşan koşuşturupduruyor bende onu yakalyıp seviyorum ama tavşanın yanında bideküçük yavru köpek var onla oynuyo koşuşturup duruyo sizce ne anlamı var bu rüyanın. teşekkürler şimdiden.

Geçen gün ruyamda kapali yer alti gibi bi yer koca koca is insaat makineleri kazi yapiyor yikilmis gibi heryer çunki yerde topraklarin arasinda çesitli ev esyalari elbise vs var toza topraga karismis neyse bi baktim kirmizi parlak bisey yarisi topragin içinde çikardim orta boy kirmizi kapli Kurani Kerim'di dedim yikintilarin içinde ne isi var aldim bi guzel sildim tozunu topragini kucagima koydum sonra uyandim :KK31:

ne anlama gelebilir :KK31:

iyi günler ben aranıza yeni katılıyorum bir rüya gördüm hala etkisindeyim rüyamda eşim ben ve 9 aylık kızım bir eve misafir olmuşuz fakat evde büyük bir erkek çocugundan başka kimse yoktu sonra başka bir yere geçiyoruz orda eşim içki içmeye başlıyor ben içmemesi için kızıyorum sonra eşimin 2 tane oldugunu görüyorum ama kıyafeti herşeyi yüzü aynı önce ayırt edemiyorum hangisinin eşim oldugunu sonra digerinin eşimin suretine girmiş cin oldugunu fark ediyorum besmele çekmeye başlıorum aralıksız orda başka çalışan cinler oldugunu görüyorum hepsi beni kovuyo ordan besmele çekiyorum diye eşimle ordaan kaçarken iki tane yine insan suretinde cin ama bunlar besmele çekince kaçmıyor beni kurtarmaya çalışıyordu sonra kızımı diger cinlerin yanında unuttugumu görüp tekrar dönüyorum eşim o melek ona bişey yapmazlar diyo ama ben yinede ordan alıyorum ama gözleri farklı bakıyordu çarpmışlar gibi lütfen bunun tabirini yapabilirseniz çok sevinirim

Rüyam aşırı derecede karışıktı.ilk önce arkadasım demetle Daglardan arada bi uçarak demetin kuzenine gidiyorduk daha sonra bi anda ben kendimi mahşer alanı diye nitelendirdigim bi alanda gördüm kadınlar vardı ve amel defrerlerimizi alıyorduk ben daha almamışdım ama çok korkuyordum süreli kelime i Tevhit getiriyordum daha snra bi kadın geldi ve ablamın cehennemlik oldugunu söyledi ben sürekli ablamın haberi gelmeden de gelince de hep aglıyodum ortam şöyleydi hücre tarzı yerler vardı bir sürü kimileri baglanıyodu kimileri kendini asıyodu kısaca karanlık , küçük dardı yerler çok etkilendim gerçekten yardım edin lütfen yorumlayın

Rüyamda yeni evliyim ve beni görenler tipime bakıp hamilesin sen diyorlar (karnım falan yok yeni hamilelik gibi) anlamıyorum niye öyle olduğunu yani yeni evliymişim ve yeni hamileymişim ama bundan haberim yok başkaları söylüyor :KK45:
Öyle de garip bi rüya ne anlama gelir acaba bilen var mı?

Bende akşam gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum.

(Sevgilimle yeni ayrıldık ben ayrıldım o ayrılmayı gerçekten istememişti ama onu ne kadar sevsem de gelecek görmediğim için ve ona güvenmediğim için ayrıldım ayrılmanın üstünden 2 gün geçmeden başka bir sevgili yapmış ve her yerde fotoğraflarını görmeye başladım sonrada dayanamayıp her yerden engelledim hatta aldatıldığımı düşündüm)

Şimdi rüyaya geçelim rüyamda hava karanlıktı ve ben bir bahçede yalnız oturuyordum telefondan mesaj geliyor eski sevgilim seni çok özledim en azından görüntülü konuşalım konuşmasak ta en azından seni görmüş olurum yazıyordu ama rüyamda da aonu engellediğimi farkındayım nasıl yazdı bu bana ditoeum sonra cevap yazıyorum senin sevgilin var yazıyorum ama bir anda etraf kalabalıklaşıyor ve mesajı yazarken gönderirkende çok zorlanıyorum sonra o kalabalıktan çık ak için onun evine gidiyorum ve kapıyı çalmadan açıp içeri giriyorum sağımda eski sevgilim yere sırt üstü yarmış yeni sevgilisinde onda masaj yapıyor ikiside bana bakıyor ben hiç bir şey demeden hızlıca ordan ayrılıyorum aşağı inip bahçeye çıkıyorum oturma için 2 sandalye var ama etrafı ful çöp bira şişeleri cips çöpleri falan sonra küçük yaklaşık 7 yaşında bir çocuk geliyor yanıma sarı saçlı saçını okşuyorum gel oturalım diyorum sandalyeyi kenara çekip çocuğu oturtuyorum ve uyanıyorum. (çocuğu tanımıyorum ve olayı geçen kişilerin hepsi kahve saç beyaz ten çocuk sarı saç beyaz ten)

X