Her gün cinsel istek normal mi

Kız ne güzel işte yani yorulduğun için mi istemiyorsun neden istemiyorsun?
Yani yoruluyorum bebeğim şuan 9 aylık çok hareketli onla ilgilenmem lazım kayınbabam var onun sorumluluğu ev işleri falan ama onun aklı fikri uçkuru yani eğilip yerden bir şey alacağım zamn hemn yapışıyo yanından geçmeye korkuyorum artık

5 yıllık evliyim evliliğimde sadece hamilelik, lohusalık ve regl dönemim dışında eşim her gün ilişkiye girmek istiyor. Artık nasıl kaçıcam nasıl yalan söylüyeceğimi bilmiyorum. Bu iyi bi şey mi kötü bişey mi bilmiyorum. Çoğu zaman onun uyumasını bekleyip yatağa geç saatlerde giriyorum tam bu uyumuşturdur deyip yatağa girer girmez hemen uyanıp ilişkiye girmek istiyor. Şuan konteynerdeyiz. Kayınbabamla kaldığımız için gün içinde nerde boşluk bulsa istiyor ne yapmam lazım artık bedenen de zihnende yoruldum. Bide daha 9 aylık bebeğim var ikinciyide hemen istiyor. Bana akıl verin lütfen ...
Burda çogu konuda kadınlar kocalarının isteksizliginden bıkmışlar öyle olmasından iyidir yani.🫤🤣

Hergün istiyor diye hergün yapmıyoruz ki hergün ilişkiye girsem ölürüm galiba
Siz veni yanlış anladınız aslında, ben sizin 9 aylık bebek, konteyner ev, kp birde eşinizin cinsel isteği ve hergün banyo zorluğu ve sizin yorgunluğunuzu düşündün.

Haklısınız.
Yoksa ben banyoyu var mı yok mu diye sormamıştım.

Bebekli bir kadın icin hayat zor zaten…

X