Hepimizi en az otuz yıl gençleştirecek o formülü az önce buldum, iş uygulamada 😂

Moonse

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2023
633
2.207
Kızlar dert değil ama birçok derdin dermanı olan, okuduğum an aydınlanma yaşadığım o sözü sizlerle paylaşmak istiyorum. " Birisi sizinle bir problemi olduğunu belirtmediği sürece ortada bir problem olmadığını varsayın. Çünkü başkasının ne problemi olduğunu tahmin etmek sizin sorumluluğunuz değil. O problemi sizinle konuşmak onların sorumluluğu." Okuduğum an içselleştirip her zerreme zuhur eden bir söz oldu. E tabi kriz anında kimin aklına gelir bilemem lakin durup durup kafada kurmalarıma bir nebze merhem olur belkiiii :halay:

Evet mantıklı ama yapmam zor. Hele karşı cinsse, gidip sorup kavga edilecekse de edilecek ve kafamda oturacak her şey. Yoksa hayatta rahat edemem

• Beğen
Reactions: The
Kızlar dert değil ama birçok derdin dermanı olan, okuduğum an aydınlanma yaşadığım o sözü sizlerle paylaşmak istiyorum. " Birisi sizinle bir problemi olduğunu belirtmediği sürece ortada bir problem olmadığını varsayın. Çünkü başkasının ne problemi olduğunu tahmin etmek sizin sorumluluğunuz değil. O problemi sizinle konuşmak onların sorumluluğu." Okuduğum an içselleştirip her zerreme zuhur eden bir söz oldu. E tabi kriz anında kimin aklına gelir bilemem lakin durup durup kafada kurmalarıma bir nebze merhem olur belkiiii :halay:
Bu mu yani…

E zaten bunu çoğu kişi biliyor, söylüyor. Önemli olan nasıl yapacağız?

Ben bu sozun tersine master yaptim
Kafamda olayi kurarim, yine kurgumda o kisi bana cevap verir bende demek öyleee😠 diye sinirlenir o kisiye icimden saydiririm, gercekte bu olay oldugunda ona sokacagim laflari hazirlarim 🤤🤣 bi zaman sonra o kisiyle karsilasirim o konu acilir ve o kisi kavgaya sebep verecek hicbir sey soylemez bende kafamda kurdugum senaryom ve cebimdeki sokulmak icin bekleyen cumlelerle kalakalirim 🥲🤣

Kafamda olayi kurarim, yine kurgumda o kisi bana cevap verir bende demek öyleee😠 diye sinirlenir o kisiye icimden saydiririm, gercekte bu olay oldugunda ona sokacagim laflari hazirlarim 🤤🤣 bi zaman sonra o kisiyle karsilasirim o konu acilir ve o kisi kavgaya sebep verecek hicbir sey soylemez bende kafamda kurdugum senaryom ve cebimdeki sokulmak icin bekleyen cumlelerle kalakalirim 🥲🤣
Aa bu aynı ben.her gün biriyle kavga ederim kafamın içinde😂

Kesin bir krem bi bitki yagi reklamı dedim konu uçmadan ban olmadan bakayım dedim..hiçbiri değilmiş

:KK53: :KK53: :skandal:

Okurken beynim yandı, başkasının benimle problemi varsa bilmediğim problemi ben niye dert edeyim ki zaten 🤷‍♀️ He bilsem de fark etmez, benimle sorunu kendisini ilgilendirir, eşim kızım gibi ya da arkadaşlığına kıymet verdiğim 3-5 kişi dışında kimseyi kafama takmam, bence siz de öyle yapın.

Bu kadar mı olur yaa. Aynı ben yeminlen🤣

Ben hâlâ aynı mottodayım.
"Kavga ederek çözebileceğiniz sorunları, konuşarak uzatmayın."

X