hemile olabilir miyim

esra5444444

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Aralık 2023
13
0
19
Erkek arkadaşımla 29 aralıkta yumurtlama dönemimde iliskiye girdik hep dışarıdayken bosaliyor ama adetim 3 gün gecikti hamile olabilir miyim adetim normalde gecikmez şehir değiştirmiştim hava değişiminden falan olabilir mi gecikmesi

Önceki reglimdeydi o ama şuan olmadım
Ayın 31 inde regl oldum demişsin !
29 u yumurtlama dönemi ilişki oldu demiasin!
Yumurtlama dönemi ilişki olduysa hamile kalma ihtimalin yüksek ama sen hangi ay ne oldu onu tam bilmiyorsun bence.
Bu yaşta her ay aynı durumu yaşıyorsan simdi değilse bile hamile kalmam ve ne yapacağım demen de yakın

ilişki yaşamak 👍 korunmak 👎= tebriklerrrr👏👏👏
dışarı da boşalsa ihtimal var.
Cinsellik yaşamaya başlıyorsanız düzenli olarak korunma yöntemlerine başlamanız lazım.
Sonra ay orama sp*erm kaçtı mı, hamileyim, kürtaj olucam diye bilinçsizce konu açıyorsunuz

Dışarda boşalma korunma yöntemi değil gayet hamile kalma olasılığı çok yüksek ihtimal.Zevk suyunda da sperm var

Ayın 31 inde regl oldum demişsin !
29 u yumurtlama dönemi ilişki oldu demiasin!
Yumurtlama dönemi ilişki olduysa hamile kalma ihtimalin yüksek ama sen hangi ay ne oldu onu tam bilmiyorsun bence.
Bu yaşta her ay aynı durumu yaşıyorsan simdi değilse bile hamile kalmam ve ne yapacağım demen de yakın
Hanımefendi bakarsanız eğer o Aralık ayıydı biz ocaktayız boş konuşmaya gerek yok

Hanımefendi bakarsanız eğer o Aralık ayıydı biz ocaktayız boş konuşmaya gerek yok
Bak küçük kız çocuğu sana anlayışlı olmaya çalışıyorum. Aralıktan sonra Ocak gelir ilkokul da öğrenmiş olmalısın. 31 Aralık'ta konu açıp adet oldum dersen 29 Aralık'ta ilişkiden hamileyim mi diye sormamalisin. Bakınız Anasınıfı matematik sayılar.

Ama hamilelik zihin bulandırır sen hamilesin

ilişki yaşamak 👍 korunmak 👎= tebriklerrrr👏👏👏
dışarı da boşalsa ihtimal var.
Cinsellik yaşamaya başlıyorsanız düzenli olarak korunma yöntemlerine başlamanız lazım.
Sonra ay orama sp*erm kaçtı mı, hamileyim, kürtaj olucam diye bilinçsizce konu açıyorsunuz
İstediğim şekilde istediğim konuyu açarım size ne?

Bak küçük kız çocuğu sana anlayışlı olmaya çalışıyorum. Aralıktan sonra Ocak gelir ilkokul da öğrenmiş olmalısın. 31 Aralık'ta konu açıp adet oldum dersen 29 Aralık'ta ilişkiden hamileyim mi diye sormamalisin. Bakınız Anasınıfı matematik sayılar.

Ama hamilelik zihin bulandırır sen hamilesin
31 aralıkta yazdığımda adet olmustum zaten 15 gün önce benim adetim bu ay gecikti yani 1 ay sonra ?????

X