Hem 20 lik Di, hem de eksik Di

eccemm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2009
212
0
35
merhaba. benimde bi sorum olcak. benim sag üst tarafta yirmilik dişim cıkıyo. simdi yarısı cıkmıs durumda ama yanagıma batıyo resmen. sanırım biraz yamuk cıkıyo. benimde genetik olarak sag tarafta bi dişim eksik ve bi bosluk var ortada. bu yüzden yirmilik dişimi pek cektirmek istemiorum o bosluk kapanırsa diye. sizce o bosluk kapanırmı yoksa bu diş yamuk cıkıp beni hep rahatsız mı edecek? yani cektirmem gerekiyomu? simdiden tesekkürler.

merhaba. benimde bi sorum olcak. benim sag üst tarafta yirmilik dişim cıkıyo. simdi yarısı cıkmıs durumda ama yanagıma batıyo resmen. sanırım biraz yamuk cıkıyo. benimde genetik olarak sag tarafta bi dişim eksik ve bi bosluk var ortada. bu yüzden yirmilik dişimi pek cektirmek istemiorum o bosluk kapanırsa diye. sizce o bosluk kapanırmı yoksa bu diş yamuk cıkıp beni hep rahatsız mı edecek? yani cektirmem gerekiyomu? simdiden tesekkürler.

geçmiş olsun
tabiki çıkan 20 yaş dişinizin boşluğa kyıp doldurması çok güzel olur.ama öncelikle çıkmaya çalışan dişin pozisyonuna bakmak lazım.eğer normal oklüzyona gelme ihtimali yoksa çekimden başka seçeneğiniz kalmıyor.bir süre bekleyin diş bu arada nasıl bir seyir izleyecek.kasım ortasına kadar hala yanağınıza sürtünmeye devam ediyorsa mutlaka hekiminize bir muayene ettirin.gelişmeleri görüşelim
sağlıklı günler

X