help me !

çikolatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
150
1
37
merba arkadaslar benim eşim bütün gün pc basında oldugundan ister istemez bi kıskanclık oluyor acaba birisiylemi konusuyor acaba beni aldatıyormu acaba chat mi yapıoyor acaba acaba .... die düşünmekten kafayı yeyip hemde yedirecegim eşime dün çok şiddetli bir kavga ettik msnde kimlerle konustugunu sordum ve onu yargılamaya basladım hatta suçladım ölmüş babasının üzerine yemin etti kimseyle konusmuyorum sadece filn izliyorum die ama bi türlü kendimi tutamıyorum eşim beni cocuk gibi sever aşırı bende öle ama benim kıskanclıgım birgün bizi yıprtamasından korkuyorum Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Merhaba çikolata, lütfen yakınınızda bulunan bir meslektaşımdan yardım alın. Kıskançlık bazen patolojik boyutlara ulaşabiliyor. Kendinizi kontrol etmeyi ve güvenmeyi öğrenmeniz çok önemli.
Sağlıkla kalın,

X