Aşılama Hehhhh Bi Bu Eksikti Aşilama Olan Varmi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

SodaLemon

Nirvana
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2006
453
201
kızlar biliyorsunuz 16 şubatta sağ yumurtalığımdan endemetriyozis ve çikulata kistimi aldılar çok şükür temizlendim kurtuldum fakat tekrar olabilirmiş bu yüzden kısa sürede hamile kalmam gerekiyormuş tek çözüm hamile kalmam bunun için doktorum aşılama yapıcak.Adetim başladı doktoruma haber verdim gün vericek ve ona göre aşılamayı yapıcak şimdi sormak istediğim aşılama olan varmı zorlukları neler? Ve şunada hazırlıklıyım tutmayabilir tutmama nedenleri neden olabilir evet tecrübeli arkadaşlarım cevabınızı ve yardımlarınızı bekliyorum heycanlıyım sonuç ne olcak ve başıma neler gelcek?:çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :uhm:

canım ezom sakin ol bnm bir arkadşım var o aşılama ile bebebk sahibi oldu ege tüp bebek merkezinde yaptırmıştı ve ilk denemesinde tutmuştu umutlu ol olur mu bak çider de bu tür yazılar var fakat uye olmadan okunabiliyor mu bilmiyorum ......seni yanlış bilgilendirmek istemem :1no2: [/COLhttp://www.cocukistiyorum.com/tr/default.asp:çok üzgünüm: cnm bnm iyi haberlerini bekliyorum bana msn adresini versene görüşelim elif abladan al []elif4242@msn.com[/email] dersin şekerlik in niki ni verir misin diye oda verirOR]http://www.cocukistiyorum.com/tr/default.asp

ben 3 kere aşılama denedim ama başarısız oldum. benim hatırladığım kadarıyla kkda Kuzum aşılama ile hamile kalmıştı.zor değil,hormon tedavisi ile yumurtalar büyütülecek belirli bir olgunluğa erişince çatlatma iğnesi yapılıyor ve 36 saat sonra eşinden alınan spermler sana enjekte edilecek.toplam 10dakika falan sürüyor.ağrısız bir işlem inşallah seninki hemen tutunur canım

ezocuğum aşılama zor birşey değil bana da aşılama yapılmıştı ama tutmamıştı ama sana daha önceden de dediğim gibi laparosobilerden 2 ay sonra hamile kaldım ama düştüler ben inanıyorumki sen çok kısa bir süre içinde hamile kalacaksın ve bizimle paylaşacaksın burada arkadaşım

Ezo, ben minik kelebeğime aşılama sonucu kavuştum. Şimdi 5 yaşında. Benim kanallarımdan biri tıkalı, diğerinde de az bir açıklık var. İLk denememizde tuttu benimki. Şanslıyım galiba. Rabbim dularımı kabul etti çok şükür. Aşılama öyle abartıldığı gibi birşey değil. Çatlatma iğnesinden 36 saat sonra işlem yapılıyordu yanlış hatırlamıyorsam. Bu arada eşinin spermlerinde bir işlemden geçiyor, kaliteli olanlar seçiliyor. Yaklaşık 20 dk lık bir operasyon. İşlemden sonra 20 dk kadar kalkmıyorsun masadan. Sonrasında günlük hayata devam. Aşılama sonucu herşeyin normalse, hamile kalma olasılığın %10-15. Doktorum bana pek ümitlenmeyin demişti. Hele hele ilkinde hiiiiiç ümitlenmeyin dedi ama Yüce Allah nasip etti bize. Hamile olduğumu bana kocacım söylemişti. Tam tersi olur genelde ama neyseeee.Test sonuçlarımı eşim almıştı çünkü hastaneden, "müjde hayatım baba oluyorum" demişti hiç unutmam. Dolayısıyla bende anne oluyordum tabeee:Roflol:

Dilerim en kısa zamanda sende bu mutluluğu, şaşkınlığı yaşarsın Ezo. Sevgilerimle

kuzum şükom şekerlikim emcanım bilgileriniz ve dualarınız için sonsuz teşekkürler.inşallah bende anne olurum.kuzum inşallah senin gibi bende şanslı olurum.

allah yardımcın olsun ezocum.bende 3 ay içinde hamile kalmazsam aşılama olucak.benimde kanallarım çok uzunmuş.

ben buraya yeni girdim ama çok güzel sıcak geldi sohbetler bende yaptırıcam aşılamainşallah yüzümüz güler enn kısa zamanda.tek ihtiyacımız cesaret ve moral oda burda var galibaa.:teselli:

X