El Sanatları Hediyelik pırıltılı sabunlar...

Bunlar da en son yaptıklarım. $DSCN5155.jpg $DSCN5161.jpg $DSCN5164.jpg $DSCN5160.jpg $DSCN5163.jpg $DSCN5154.jpg $DSCN5152.jpg $DSCN5156.jpg $DSCN5166.jpg

arkadaşlar bikere tv de izlemiştim yine bu şekilde bi sabun yapımı sabunun üzerine desenli peçeteyi tek kat kesip koyuyorsun tekstil tutkalı ile sabuna yapıştırıyorsun ve kurumaya bırakıyorsun sabunu kuruduktan sonra kullanadabiliyorsun denemek kısmet olmadı daha ama payaşmak istedim dileyenler bunu da deneyebilir

paylaşım çok güzel arkadaşlar bende inşallah sözüm olucağı zaman dekupaj tutkalıyla bu çalışmaları deniyeceğim

kızlar size birkaç sorum olucak minik sabunlar eminönünde satılıyormu, bide bütün sayfaları okumadım tutkala illa gerek yok parlatıcı ojeylede bu uygulama oluyor herhalde

merhaba.evet tutkala gerek yok,zaten ojeyle yapılıyor bu sabunlar.ben sadece büyük mumlar için tutkal kullanıyordum uzun sürmesin diye

merhaba.evet tutkala gerek yok,zaten ojeyle yapılıyor bu sabunlar.ben sadece büyük mumlar için tutkal kullanıyordum uzun sürmesin diye

bir sorum daha olcak henüz tüm sayfaları okumadım okuyacağım inşallah, normal tutkallada uygulama olurmu fırça ojeninki olurmu peki ne çok soruyorum soru

ben istanbulda yaşıyorum ama yaşadığım yerde bu sabunlardan bulamayabilirim eminönündenmi alıyorsunuz bunları minik minik sabunlar varmıdır oralarda

çok harika bir paylaşım birkaç arkadaşıma hediye denicem bide kısmetse sözümde minik hediyelikler yapmak istiyorum

bir sorum daha olcak henüz tüm sayfaları okumadım okuyacağım inşallah, normal tutkallada uygulama olurmu fırça ojeninki olurmu peki ne çok soruyorum soru

ben istanbulda yaşıyorum ama yaşadığım yerde bu sabunlardan bulamayabilirim eminönündenmi alıyorsunuz bunları minik minik sabunlar varmıdır oralarda

çok harika bir paylaşım birkaç arkadaşıma hediye denicem bide kısmetse sözümde minik hediyelikler yapmak istiyorum

sabunlarda tutkala gerek yok ojeyle 10 saniyede olyo zaten sabunlar küçük olduğu için.eminöninde çeşitli sabunlar var evet bakabilirsin

O kalpli ve deniz kabuğu şeklindeki küçük sabunları ben de çok severdim, kokmazdı ama cam kapta çok güzel dururdu. Mudo'da filan olabilir mi acaba, sanki orada gördüm gibi...

o minik kalpli sabunları çok iyi hatırlıyorum..ne kadarda güzellerdi..insan kullanmaya kıyamaz sırf süs için alırdı taa o zamanlarda..bizdede vardı ama bir tek kalp değil çeşitli şekillerdeydi..bir sürü renkli farklı şekillerdeki sabunlardı..

yokmu o sabunlardan gerçekten..:KK43:(

çok güzeller ellerinize sağlıktamda hediye için ..
bnde halk eğitim kurslarında sabun bölümüne gidiyorum .meyveler çiçekler falan yapıyoruz.henüz yapm aşamasındayız boyanmadığı için resim koyamıyorum.çok zevkli herkese tavsiye ederim..

bu sepetler de çok uygun mesela.1 liraya aldım sadece.kenarından bağlayarak sepet haline getiriyorsun,üstelik her rengi de var
kısaca kızlar bu tür bir hediye 5 liraya bile malolmuyor
çok ekonomik
hem de çok şık
mutlaka deneyin

Gerçekten çok ama çok güzel yapmışsınız, yapmam gerek acilen :KK19:

X