Saç Bakım Ürünleri HC Saç bakım Yağı?

Arkadaşlar ben kullanalı 1 ay oldu sayılır ama pek bi fayda ben de göremedim aşırı kepek yaptı saçlarımı yağını da aldım ama hıc kullanmadım daha sadece sampuanını kullandım bi bitsin bakalım nolcak kepek yaptı bana :KK43:

Arkadaşlar ben kullanalı 1 ay oldu sayılır ama pek bi fayda ben de göremedim aşırı kepek yaptı saçlarımı yağını da aldım ama hıc kullanmadım daha sadece sampuanını kullandım bi bitsin bakalım nolcak kepek yaptı bana :KK43:

ben hamilelik yuzunden kokusundan tiksinmeyeyim diye bakım kompleksini bıraktım, kepek için olan şampuanı kullanıyorum ama ben de acayip kepek yaptı. hatta başka şampuan denedim ondan mı oluyor diye fark etti kepeğim, azaldı hemen. hatta hc'nin sitesine yazmayı bile düşünüyorum bunu...

ahh arkadasım ahh sen benim kafamdaki kepekleri bi görsen bırakıcam ben de bi işe yaradığı yok bu şampuanın yağınıda aldım ama daha kullanmadım

HC bakım kompleksini , brezilya fönü şampuanını, saç kremini 5 aydır düzenli olarak kullandım .Bu ürün hiç bir işe yaramıyor. Saç uzatması filan hikaye .Reklamlarla herkesi kandırıyorlar ve bu durumu hem facebook sayfalarına yazdım hem de kendilerine mail attım. Hiç bir şekilde de geri dönüş yapmıyorlar. Onun yerine aktarlarda satılan hazır saç bakım yağlarını ya da kendi aldığınız yağları karıştırın daha iyi...

Merhaba kızlar bende HC,nin saç uzatma yağını kullandım saçımı aşırı döktü bıraktım ,kokusu hoş ama ağır değil ,halen bekliyor :))

ahh arkadasım ahh sen benim kafamdaki kepekleri bi görsen bırakıcam ben de bi işe yaradığı yok bu şampuanın yağınıda aldım ama daha kullanmadım

içinde sls yok diye kullanıyorum ama kepek için kesinlikle işe yaramıyor diyebilirim arada maalesef sls olan bir şampuanı kullanıyorum. sırf kepekler kafan gitsin diye. bu arada doğal yolu tercih etmek isterseniz sürkeli suyu en son kafanıza dökerek banyodan çıkmak da kepeği önlüyormuş arkadaşım tavsiye etti. şu an sirke kokusuna dayanamayacağım için bunu yapmıyorum ama kendim de daha önceleri en son bir kaba biraz sirke ve bolca su karıştırıp döküyordum ve ne saç kremine gerek kalıyordu ne birşey. yumuşak pırıl pırıl saçlar oluyordu. sanırım hamilelik sonrası ya da kokusuna tahammül edersem şimdi de bu sirke işine geri döneceğim.

içinde sls yok diye kullanıyorum ama kepek için kesinlikle işe yaramıyor diyebilirim arada maalesef sls olan bir şampuanı kullanıyorum. sırf kepekler kafan gitsin diye. bu arada doğal yolu tercih etmek isterseniz sirkeli suyu en son kafanıza dökerek banyodan çıkmak da kepeği önlüyormuş arkadaşım tavsiye etti. şu an sirke kokusuna dayanamayacağım için bunu yapmıyorum ama kendim de daha önceleri en son bir kaba biraz sirke ve bolca su karıştırıp döküyordum ve ne saç kremine gerek kalıyordu ne birşey. yumuşak pırıl pırıl saçlar oluyordu. sanırım hamilelik sonrası ya da kokusuna tahammül edersem şimdi de bu sirke işine geri döneceğim.

Hc ile değişim yaşadım ben diyebilirim. Saçlarını sürekli düzleştiren arkadaşlar varmı bilmiyorum? Dalgalarım biçimsizdi saçımda kısaydı ve düzleştirirdim hep nasıl yıprandı kırıldı döküldü.. :KK14: bundan 3 yıl önceki saçımla şimdiki saçım apayrı. Kısacık kestirip düzleştiriciye veda ettim ve 1 yıl sonra Hc ye başladım. Benim saçlarım Hcyle tanıştıktan sonra evrim geçirdi. Bazen maşa yapmadığıma yeminler ediyorum dalgası öyle güzel hale geldi ve parlaklaşıp güçlendi ki iyki almışım diyorum. :KK16:

Bazılarında işe yaramıyor mu bilmem ilk denemeden aa bişey olmadı diye bırakmak yada hayal kırıklığına uğramak çok yanlış bence 3 hafta sonra ne kadar iyi geldiğini farkettiriyor bence birçok arkadaşıma da tavsiye ettim hepsi çok memnunlar. Ama şampuanı köpürmüyor bazılarıda kokusunu sevmiyor gerçi ben bayılıyorum. Haricen kullanılabilir sevmeyenler için ama bakım yağıyla şampuan daha iyi sonuç verir mutlaka. Bence tereddütsüz alın derim ben. Ama kepekleri engellesin diyorsanız beklemeyin kepek üstünde bir etkisi tam olarak yok bence. Sağlıklı görünen ve uzun saçlar için öneriyorum. :KK42:

Merhaba kızlar bende HC,nin saç uzatma yağını kullandım saçımı aşırı döktü bıraktım ,kokusu hoş ama ağır değil ,halen bekliyor :))

bırakmakla hata yapmışsın canım.bende ilk kullandığımda dökülme yaşamıştım.korktum baya.ama zaten içinden çıkan kılavuzu okuyunca orda da yazıyor bu dökülme nedeni.zayıf kalan saçlarımız kendiliğinden dökülüyor hc sayesinde.büütn yıpranmış kopmak üzere olan ölü saçlarımız dökülüyor.onun için sana fazla gelmiştir.bir kaç seferden sonra görüceksin ki nerdeyse saçların dökülmüyor.bence boşuna bekletme ve hemen başla.ben uzun zamandır kullanıyorum.çok memnunum.

bırakmakla hata yapmışsın canım.bende ilk kullandığımda dökülme yaşamıştım.korktum baya.ama zaten içinden çıkan kılavuzu okuyunca orda da yazıyor bu dökülme nedeni.zayıf kalan saçlarımız kendiliğinden dökülüyor hc sayesinde.büütn yıpranmış kopmak üzere olan ölü saçlarımız dökülüyor.onun için sana fazla gelmiştir.bir kaç seferden sonra görüceksin ki nerdeyse saçların dökülmüyor.bence boşuna bekletme ve hemen başla.ben uzun zamandır kullanıyorum.çok memnunum.

tamam kalanı kullanmaya başlıcam birkaç kez denemekten zarar gelmez sanırım dökülme haricinde :) ilgin teşekkür ederim.

bu yağdan dibinden bi yemek kaşı kadar bırakın gün aşırı yada hergun kaş we kirpiklerinze sürün 1 hafta sonra farkı görün

saclarım cok kotu oldu avonun boyasından sonra ne yapsam duzeltemıyorum. ne kullanmam gerekıyor yardım edermısınız

ben 3 veya 4 yıl önce kullanmıştım çok çok memnun kalmıştım. kompleksini kullanmıştım sadece bir şişe kullandım ama bir şişede büyük etkiler gördüm. saçım yumuşadı kolay şekil aldı çabuk uzadı. burada olumsuz yorumları görünce şaşırdım. ben ilk çıktığı dönemde almıştım şimdi ürün bozdu mu acaba..

bende sipariş verdim az önce.yarın telefonla arayacaklar ve onay verecekmişim.inşallah işe yarar ben umutluyum :KK16:

saçlarim ince telli ve az gürlesmesini va kalın telli olması icin ne önerirsiniz daha önceden yılan yagı kullandım bıraz faydasını gördüm ama daha cok gürlestiren ne önerirsiniz?

saçlarim ince telli ve az gürlesmesini va kalın telli olması icin ne önerirsiniz daha önceden yılan yagı kullandım bıraz faydasını gördüm ama daha cok gürlestiren ne önerirsiniz?

Selam :) Benim de saçlarım çok ince telli ve seyrek. Denemediğim şey kalmadı yılan yağı, ısırgan otu, badem yağı vs vs. Saçlarım daha çok görünsün diye sürekli maşa yapıyodum o yüzden daha omuz seviyeme gelmeden hemencecik yıpranıyolardı. Ama 2 ayı geçkin bir süredir hc'nin yağ, şampuan, krem setini kullanıyorum ve çok memnunum. Saç tellerini kalınlaştırmıyo ama daha sağlıklı yaptığı için saç daha dolgun görünüyo. Saçım yazın tam omuzlarımın üstündeydi, şuan koltuk altı hizasına inmiş durumdalar. Ve dalgaları yerine geldiği için artık maşa yapmama gerek kalmadı :) Biraz sabırla düzenli kullanmak şart.

kızlar bu bahsettiğiniz ürünün resmini koyabilir misiniz hani birazcık bırakıp kaş ve kirpiğe sürülenin
biçok çeşidi var kararsız kaldım kafam karıştı :44:

Süper bir ürün..Ben bakım yağını da şampuanını da kullanıyorum,saç kremine bile ihtiyaç kalmıyor şampuandan sonra..Tavsiye ediyorum..:KK14:

X