Saç Bakım Ürünleri HC Saç bakım Yağı?

Sipariş gelmemesine şaşırdım valla aynı gün kargoya veriyolar ertesi gün geliyor hemde arıyolar bilgi vermek amaçlı çok iyi bi ürün ve firma bence biraz pahalı ama napalım
Ben çok memnunum yağ - şampuan ve krem kullanıyorum bide ovex diye bi ürünleri çıkmış onu denicem yakın zamanda..
Kaşlara sürmedim memnunum kaşlarımdan ama araları iyice sıklaşsın diye deniyecem :)))

Merhabalar,
Ben de 15 gündür kullanıyorum sizlerle paylaşayım dedim. Saçlarım uzun yıllar boyunca ,sürekli boya (sarı tonlar) ,fön yüzünden hem çok yıprandı hem de döküldü..Arkadaşım hc ürünlerınden memnun olduğunu soyleyınce bende aldım. saçlarımdakı ufacık bı degısımı bıle farkederım , o yüzden 1 ay sonra durumu tekrar yazacağım.. Şu an için bakım yağı güzel, uzun süre bekletiyorum yumuşaklık ve parlaklık verıyor.Ayrıca dökülmeye de iyi geldi. Ama şampuan ıcın kararsızım sankı sacımı kuruttu . Banyodan sonra nemlendırmesı ıcın mılk shake dıye bı urun de kullanıyorum ama yıne de şampuanı kullanmaya başladığımdan berı uçlar kuru ve mat.
Eğer uzamayla veya yenı sac çıkmasıyla ılgılı bı degısıklık olursa mutlaka yazarım

arkadaşım her fırsatta üründen çok memnun kaldığını söylüyor
saçları çok sağlıklı ve güzel görünüyor
bende sadece yağını alıp kullanıcam umarım param boşa gitmez
saçlarım kolay kırılıp dökülüyor,cansız yağlanma da var inşallah olumlu sonuç alırım buraya yazarım 1 aylık kullanımdan sonra:KK34:

evet 1 aylık kullanım sonuçlarımı bildiriyorum :) Normalde saçım ayda en fazla 1 cm uzardı. Şimdi 15 günde 1 cm uzuyor. Bunu da 15 gün önce saçımı boyatmamdan hesaplıyorum, şu an dipler 1 cm çıktı. Bu gayet iyi bir uzama bence. Ama yeni saç anlamında hiç bir değişiklik yok,diplerden hiç yeni saç çıkmadı.. Kullanmaya devam :)

ya ben hala kararsızım hc mi alsam barcelino mu diye
daha önce bi şişe barcelino kullandım ama öyle aman aman bi etki görmedim
sadece dökülmeyi çook azaltmıştı
ama hc hemen belli ediyor kendini öyle anlıyorum yorumlardan
napsamki :44:

ben kullandım ve faydasını gördüm. düzenli kullanılırsa daha etkili sonuç alınıyor.barcelino ya gelince onuda kullandım ama çok etki göremedimm..

arkadaşlar ürün bu sabah ulaştı bana sürdüm saçlarıma ve 2 saat beklettim. daha sonra söylendiği gibi 1 defa şampuanlayarak duruladım ancak saçlarımda herhangi bir değişiklik göremedim :KK43: bazı arkadaşlar ilk kullanımda gözle görülür farklılık olduğunu söylemişlerdi ama ben bir fark göremedim saçlarım hala elektriklenio, mat, kuru ve cansız görünüyor :KK43: bende mi etki etmedi acaba :KK43:

Canim ben duzenli olmasa da 3yildir kullaniyorum ve cok faydasini gordum. duzenli kullanimda daha da faydasini gorrceksin eminim. vazgecme ve 2. siseye basla mutlaka :KK66:

Kesinlikle işe yaramiyor. Diger şişirme bilgilerdeb farksiz degil. Aldim kullandim bitti şişe ama hic degisme yok. Yinede kullanayim derseniz kullanin 45 tl yi çöpe atın

hc compleks ve ovex' i yaklaşık 4 aydır düzenli olarak kullandım son derece memnunum ovex özellikle kokusu ve kullanımdan sonra saça verdiği parlaklıkla vazgeçemeyeceğim bir ürün oldu. saçlarıma her gün yüksek ısıda düzleştirici yapmama rağmen hc sayesinde yıpranma yok ve çok dolgun parlak görünüyor bu arada bi sefer kullanıp da etkisi olmadı diyen arkadaşlar bu sihirli bi iksir değil hiç bir ürün tek kullanımda sonuç vermez bu kadar kolaya kaçmayın sabredin düzenli kullanın sonuçları göreceksiniz

Bende bii dönem bu yağı kullandım ve gerçekten uzamayan saçlarımı uzattı ben çok memnun kaldımm . Tekrar sipraiş vermeyi düşünüyorum

ben daha iki kere kullandım bu ürünü ikisindede dökülmeyi arttırdı saçlarım kıvırcık ve saçımı yıkarken dahada çıtışıyo saçlarım öyle kolay tarıyim krem sürmiyim pamuk gibi olsun bi etkisi olmadı bende krem sürmeden yıkayamıyorum bile topak topak yapıyo resmen krem kullanıncada saçları çekiyo götürüyo resmen bence herkese yağlı bakımlar işe yaramıyo kalın telli olucak saçınızın yağa ihtiyacı olucak ozaman yararı olabilir ama her saça iyi gelmediği kesin bu şekilde etkilerlerle karşılaşalanlar yazabilirmi eğer geçiciyse etkiler haftada bir kullanıcam bunun dışında bana maya maskesi daha iyi gelmişti gene ona başlamayı düşünüyorum

kızlar benimde saçlarımda çok fazla dökülme var 2 yıldırda bu sorunum devam ediyor ve okadar çok şampuan denedimki anlatamam HC hakkında memnun kalanlarda var kalmayanlar da o yüzden başlamakta çok kararsızım geçen eczacı bir bayan bana bir şampuan önerdi ama hakkında hiç yorum göremedim 2 haftadır araştırıyorum kendisi kullanmış gerçekten küçük küçük saçları çıkıyordu önlerinden saçı toplu olduğu için genel olarak nasıldı bilemiyorum ama saç tellerinin kalınlaştığını ve yeni saçları çıktığını söyledi ürünün adını vermem doğrumu bilmiyorum alıp almamakta çok kararsızım çünkü deneme tahtasına döndüm. Buarda uzun zamandır bu siteyi takip ediyorum ama bu ilk yorumum :KK1:

ben 3 şişe kullandım ama çok memnun kalmadım,, dökülmelerimde hiçbir azalma olmadı , hatta daha fazla döktü diyebilirim...Uzama konusunda da çok değil ama biraz uzadı..

Hiç bil aldığınız ürün ilk kullanımda belli olmaz aekadaşlar. 21 gün süre veriolar düzenli kullanımda süper sonuçlar.
Hele birde 3 ay sonunda saçlarınızı görün güeleşior ve uzuyorlar.

kızlar burada övülenlerden görüp aldım hiç memnun kalmadım valla öncelikle saçım zaten genetik gürdü ama kansızlıktan 5 sene önce döküldü seyreldi bir çok bakım yaptım işe yaramadı artık vitamin eksikligim filan yok çk şükür. burada gördüm alayım dedim yani saçımı filan gürleştirmesini bekledim şişenin bitmesine az kaldı düzenli kullandım ama kızlar hiç bir etkisi yok ya ne hızlı uzatması ne yumuşatması yani birde 75 tl olmuş boşuna fasa fiso neymiş içinde bi sürü yağ filan varmış yalan valla bana içinde bir sürü yağ varmış gibi gelmedi açıkçası sanki sadece şişeye susam ve zeytinyagını doldurmus gibi geldiler. bu ürünün yaptığı hiç bir işlev yok evde yaptıgım yağ karışımı veya hindistan cevizi yağı artı bepanten evigen ampül karışımından bile daha çok fayda gördüm. dökülmem mevsimsel dökülmeyi bile engellemedi 75 tl buna verecegime giderim aktardan güzel yağ karışımı alıp evde yaparım.saç kremi bile bundan daha iyi yumusatıyor parlatıyor

X