Gelinbaşı ve Gelin Tacı Hazir duvak kullananiz varmi??

Canan4600

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2019
116
53
32
Nisan ve dugunumun icin instegramdan sipariş uzere hazir duvak alicam sizce pisman olurmuyum hazir duvak kullananiz varmi bozulma olurmu dugun nisan boyunca bir de acaba kuaforler tek makyaj yapmayi kabul edermi😰😰

Nisan ve dugunumun icin instegramdan sipariş uzere hazir duvak alicam sizce pisman olurmuyum hazir duvak kullananiz varmi bozulma olurmu dugun nisan boyunca bir de acaba kuaforler tek makyaj yapmayi kabul edermi😰😰
Bende öyle yapmayı düşünüyorum ama karar veremiyorum hangi sayfadan alacaksın sen?

Renk birebir tutar mı? Hazır duvak dediğiniz ne ki normalde özel mi dikiliyor?

Renk birebir tutar mı? Hazır duvak dediğiniz ne ki normalde özel mi dikiliyor?
Tesettürlü gelinler için hazır baş örtü, mesela benim iki tane düğünüm olacak iki kere kuaföre gitmemek için hazır drapeli olarak yaptırıyorum şu an. Gelinliğin fotoğrafını atıyorsunuz yada gelinlik kumaşından bi parça alıp götürüyorsunuz ona göre yapıyorlar. Görsel olarak şu şekilde
BBF1026E-FAAB-46EF-B1E6-274393FE4B95.jpeg

Bence hazır duvak almayın gelinliğinizi aldığınız yerden alın çünkü internette göründüğü gibi gelmiyor ürünler

Ben de geçen yıl çok düşündüm ama cesaret edemedim yine de kumaşları alıp kuaföre gidip yaptırmıştım başımı hatta gelinliği aldığım yer sana hazır yapalım dedi ben de kabul ettim düğünden önce bir gittiim facia olmuş 😂😂 vazgeçip güzel bir kuaföre gidip yaptırmıştım

bende internetten duvak süsü almıştım, ama duvak almadığıma pişman oldum gelinliğimin duvağından hoşlanmamıştım.
Bu yüzden internette beğendiğin duvağı alabilirsin tabi ki kendi zevkine göre olmuş olur.

Kuaför sadece makyaj yapar merak etme, birde kapıda ödemeli alıp duvağın rengini kontrol etmen gerek nolur nolmaz.

Siz memnun kaldınız mi yaptırdığınizdan kullanim açısından sorun cikardi mi
Yapmasını bilen birine yaptırman gerekiyor öyle göründüğü gibi kolay olmadı benimki, kuaförüm sadece makyaj yapacaktı ama örtüylede baya uğraştı buda ek ücret demek tabi. Ama setrinır gibi hem hazır duvak yapan hem de normalde baş örtü yapan birine gidersen daha kolay olabilir.

X