Hayranı olduğunuz ünlüler...

oslana

Guru
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2012
3.870
272
Kimisine hayran oluyoruz kimisini de kendimize yakın buluruz. Siz kimleri, hangi özelliklerinden dolayı beğeniyorsunuz ya da seviyorsunuz.

hiç birisine hayran değilim,
yakışıklı olarak kıvanç tatlıtuğ
güzel olarak yıldız çağrı atiksoy

İlerleyen yaşlarına rağmen hala zarif ve güzel oldukları için gıpta ettiğim Monica Bellucci, Emel sayın, Charlize Theron, Ayşegül Aldinç beğendiğim isimlerden.

hazal kaya ve aslıhan gürbüzün başrol oynadıkları dizileri seviyorum begüm birgören de olabilir ama onu fazla dizilerde göremiyorum

Natalie Portman ve Maria Sharapova favorilerimdir.

Angelina Jolie iyice çöktü ama olsun yine de hala seksi.. hoşuma gidiyor onun yüzü..

erkeklerden şu sıralar Ed Quinn favorim. hem sesi hem yüzü hem de boyu posu etkileyici..

fotoları için.. :KK34:

$tumblr_m11b65s6F01rs121xo1_250.jpg $tumblr_m09ycmc95z1qc42z8o1_400.jpg $ed-quinn.jpg $Ed quinn young and gorgeous.jpg

Türkan Şoray dışında yerlilerden aklıma gelen yok.. Yabancılardan da Meg Ryan'ı çok seviyorum.. Saç rengi olsun ( Sarı saçın yakıştığı nadir insanlardan ), saçının bukleleri olsun.. Güzellikten yana eksiği olmayan bir kadın ve başarılı bir kadın oyuncu..

İlker Aksum, Ben Kingsley, Fikret Kuşkan, Derya Alabora.

Derya Alabora ya ciddi ciddi hayranım :)

Engin Akyürek'i çok çok beğeniyorum.hayranlıktan öte :) gülünce gözlerinin içi gülüyor gözleri ışık saçıyor Allah yolunu açık etsin inşallah..
$images.jpg

Beren Saat, Ian Somerhalder,Paul Wesley,Clarie Holt (kısaca tüm the vampire diaries kadrosu), Çağatay Ulusoy :78:

Erkeklerden şu sıralar Matt Bomer favorim :KK16:
$Matt-Bomer-matt-bomer-22968204-938-1500.jpg

Nicole Scherzinger ve Candice Swanepoel i de çok beğeniyorum :)

Sarısınlardan hoslanmadıgım halde KIVANÇ TATLITUĞ tabiri caizse bayılıyorum adama ya :KK51:

hayranlık değil de hande ataizini beğenirim hem güzel hemde güzel giyinen bir bayan.

Ezgi Asaroğlu. Allah'ım o nasıl bir tatlılıktır güzelliktir :)
Sesi olsun, mimikleri olsun,yüzü olsun çok beğeniyorum
Bir de ufak tefek çok şirin ya..

X