Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu mucize!

Merhaba arkadaşlar ben de hayıt özü kullandım ( tohumdan kendim yapmaya vaktim olmadığın için direkt kullanıma hazır özü aldım) ilk defa kendiliğinden oldu reglim. Ayrıca pko hastasıyım. Umarım herkes faydasını görür, çok zor bir hastalık.

Bende kullaniyotum insallah bi faydasi olur bu ikinci sisem ama oldu gibi normalde 2 aya 3 aya bir hastalaniyordum kullanfigim ay 34 gunde hasta oldum
Ot halini kullanamıyodum çok araştırdım tabletini buldum kullanımı daha kolay geldi bana tavsiye ederim sanada sağlam bünye adresi, faydalı yani memnunum ben

Canım inşallah hamile kalırsın ama olmazsa benim dediğim gibi dene olur mu ez ki özü çıksın adetin 1inci günü başla ve 11 gün devam et güzel haberlerini bekliyoruz inşallah
cnm ben adetimin 7.günündeyim bugün başlasam olmazmı bide nasıl kullanılıyor ne kadar kaç kaşık ne kadar suya

Arkadaşlar bende adetimin 4. Günündeyim bugün başlasam olur mu? Bi de soğan kuru ile birlikte yapılabilir mi

Buradaki bir arkadaş adetin 1. Günü başlamış ve 11 gün kullanmış. Anladığım kadarıyla aç yada tok olmak cok farketmiyor. Günde iki kez kullanılıyor. Bende bugün başlayacağım. Anlayacağınız hasta oldum ☹️
Geçen ay hapını kullandım ama olmadı. Aşırı sivilce yaptı ama olsun. Bu ay da tohumu kullanmaya karar verdim. Bende kist, pco yok sebepsiz infertilite maalesef. Bakalım ne olacak. Bu süreçte bana katılmak isteyen var mı dertleşiriz ??

Merhaba ben mecitefendinin hayıt suyunu hazır aldım ama çok kötü kokuyor sanki rakı gibi.korkuyorum açıkçası suyunu kullanan var mı acaba?

Canım bende pkos var iki senedir çocuk istememe Rağmen olmuyordu.Îki aydır hayıtotu çayı kullanıyordum sonuç muhteşem şuan hamileyim.Hayıtı düzenli içmeye bak sabah akşam adetini düzenler.Aşırı stres mevsim degisikligi etkiler.

Adetin bitiminden başlanılıyor kullanmaya. Günde en fazla iki bardak. Suyu kaynatıp içinə bir tatlı kaşığı(ezilmiş) tohum ilave edin 5-10dakika demlensin. Sonra süzüb için. Ben aç karına yapıcam günde bir kere uygulamak istiyorum bakalım.

Adetin bitiminden başlanılıyor kullanmaya. Günde en fazla iki bardak. Suyu kaynatıp içinə bir tatlı kaşığı(ezilmiş) tohum ilave edin 5-10dakika demlensin. Sonra süzüb için. Ben aç karına yapıcam günde bir kere uygulamak istiyorum bakalım.
Bende içmeye başladım canım bazıları ezmeyin diyor ve 1 çay kaşığı atılmalıymış ben sabah kahvaltından akşam yemekten sonra içiyorum

Evet çay kaşığı ben yanlış yazmışım pardon. Ama aç karına okumuşdum ben bir kaç yerden. Ben bir kere uygulayacam bakalım. İnşa Allah hayırlısı. Güzel haberler alırız.

Evet çay kaşığı ben yanlış yazmışım pardon. Ama aç karına okumuşdum ben bir kaç yerden. Ben bir kere uygulayacam bakalım. İnşa Allah hayırlısı. Güzel haberler alırız.
İnşallah aç karnına içince mide bulantısı yapıyormuş ama içebilirsen daha etkili tabi. 3 ay içmek lazımmış senin ne sorunun var acaba bende hormon bozukluğu ve pco var

İnşallah aç karnına içince mide bulantısı yapıyormuş ama içebilirsen daha etkili tabi. 3 ay içmek lazımmış senin ne sorunun var acaba bende hormon bozukluğu ve pco var
Bende progesteron eksikliği var. Overlerim tembel😄 ama pko yok. Tembel oldukları için spor yapmam gerekiyor. 10güne kadar adet gecikmelerim oluyor bazen (her ay değil) geçen ayda böyle bir gecikme yaşadığım için başladım içmeye. Hemde bebek istiyorum o yüzden. İnşa Allah faydası olur kullanan her kese🙏🏼🙏🏼🙏🏼

X