Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Hayıt tohumu ile göğüs büyütme kalıcı mı?

Tam olarak aynı durumdayız. Pkom var, doğum kontrol hapları kullandım ama hiç fayda etmedi. Lazer de aynı şekilde faydasız kaldı. Karınca yumurtası da işe yaramadı. Şimdi son çare olarak Bioder'in kürlerine ve kremine başladım. O da olmazsa iğneliye gidicem. Fakat batıkları görmek de çok moralimi bozuyor. Çok üzücü bir durum.
ben ne yazık ki bayadır bu kıl durumundan muzdaribim sadece pko ile gelmedi ki tehşis alalı 2 gün sonra 2 ay oluyor tekrar kontrole gitmem gerekecek. doktorum anlayışlı bir kadın ve gerekeni yapacağından eminim. şu an da da hala dioda gidiyorum neredeyse tüm vucut detaylı ve yüksek açıda tarıyor. genital ve popoya emla sürüyorum kalın bir tabaka baya nefes almıyor neredeyse acı almıyorum. yüz için zaten herkes iğneli kesin bitirir diğerleri görmez tüyler ince olur falan diyorlar ben de karınca yumurtası yağını az kullanıp azaltırsa -umarım azaltır- sonrasında sırt, göğüs ve yüze iğneli istiyorum. bioderin bu alanda bir şeyi olduğunu ilk defa duydum. kullanacağınız ürünlerin linklerini bırakırsanz çook sevinirim. batık konusuna geleceksek benim sık sık yaptığım şey çay ağacı yağı sürmek ve kapatmak ya da keseleyip madecassdol ve fucicort birleştirip maske kıvamında sürmek. o yüzden pek batığım olduğu söylenemez sadece kararma var o da kilodan ki sanırım bende çoğu şey kilodan bir ara 20 kilo verdiğimi ve bu kıl sorununun neredeyse ortadan kalktığını hatırlıyorum. muhtemelen sahip olduğum pcoda kilo dolayısıyla oluşan etkileri kilo verdikçe sıfıra indirebileceğim bir tür. cildin tam iyileşmeden iğneliye gitme ama belki bir sorun oluşturur ilk cildiyeye görünmen daha iyi olur senin için:KK200:

Maalesef benim de pko ile gelmedi, bayadır var. Ürünlerin linkini mesaj ile gönderiyorum. Batık konusunda tavsiyelerinizi deneyeceğim çünkü çıkarmaya çalışmadan duramıyorum bu sefer iz kalıyor ve daha kötü oluyor. Bu kadar beklerim biraz daha beklerim artık, yeter ki iyileşsin. Umarım ikimizde kurtuluruz :KK36:

Merhabalar:) hala devam ediyor musunuz çayı içmeye?
Merhaba :) Yarından itibaren yasak kalkınca alacağım aktardan. Düzenli olarak içmiyorum ara ara içtim göğüslerim aynı, inmediler. Fakat daha da büyüsün diye ve tüylerimi de döksün diye devam edeceğim. Bir ay falan düzenli kullandım şimdi 3 aya çıkarmayı düşünüyorum.

pko tehşisi kondu metmorfin kullanıyorum ama sanırım kıl konusuna pep fayda etmedi diode lazere gititm ama oradaki kadın da parasını aldıktan sonra tüylerin ince demeye başladı yani oda artık pek fayda etmiyor kaldım ortada bunlarla 10 günde 1 ağda yapıp karınca yumurtası yağı sürmeyi düşünüyorum belki 1 yılın sonunda iğneli epilasyona başlarım
Ne yaptınız düzeldimi kıllarını ne durumda lazere devam ettiniz mi ?

X