Haydi gelin tanışalım arkadaş olalım 🤗

Merhaba bende 30 yasindayim 7 aylik evliyim İstanbul’da yasiyorum evdeyim henuz bir işim yok
Samsun’dan geldim buraya ailemi çok özlüyorum 😢 burda ne yapılır pek bilgi sahibi degilim eşimden baska kimse yok diyebilirim.

Merhaba bende 30 yasindayim 7 aylik evliyim İstanbul’da yasiyorum evdeyim henuz bir işim yok
Samsun’dan geldim buraya ailemi çok özlüyorum 😢 burda ne yapılır pek bilgi sahibi degilim eşimden baska kimse yok diyebilirim.
Merhaba, hoşgeldin aramıza 🤗 Seni çok iyi anlıyorum, bende gurbetteyim 3,5 senedir. İlk aylar bende öyleydim. Zamanla alışıyorsun 🤗

Hele şükür canım bı denk gelemedik senle sen gece 🌃 girebiliyors n ben gündüz ama bu hafta gece hep girerim bı hafta 🤣🤩
ya gündüz de gireceğim bazen halsiz oluyorum kaynanam bilgisayarı elime alınca ay susmuyor bayrama kadar böyle ondan sonra rahat rahat girerim inan çok konuşunca başıma ağrılar giriyor seccade falan işliyorum ona bile laf ediyor güya onunla ilgilenmiyorum die...
sen nasılsın işler nasıl ya havalar çok soğuk gidiyor ya evlerin içi ısınmıyor

ya gündüz de gireceğim bazen halsiz oluyorum kaynanam bilgisayarı elime alınca ay susmuyor bayrama kadar böyle ondan sonra rahat rahat girerim inan çok konuşunca başıma ağrılar giriyor seccade falan işliyorum ona bile laf ediyor güya onunla ilgilenmiyorum die...
sen nasılsın işler nasıl ya havalar çok soğuk gidiyor ya evlerin içi ısınmıyor
Aman hepsi aynı bizimkide öle oluyor gelince coook soğuk kuzum ya havalar bı an önce isinsa

İstanbulun neresinde oturuyorsunuz

X