Haydarpaşa garı yine yandı

ececikkk35

ATANDIMMMMMMMMMMM:))
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
5.653
11
Haydarpaşa garı 2.defa yanmış,tarihimize sahip bile çıkamıyoruz diyecek söz bulamıyorum kıymet bilmeyen bir millet haline geldik:KK59::KK47:

Haydarpaşa Garı'nda 2. yangın
Haydarpaşa Garı'ndaki Yataklı Vagonlar Şefliğinin depo olarak kullanılan katında çıkan yangın söndürüldü.
Güncelleme:07 Haziran 2011 19:56
İSTANBUL (A.A) - Yangın sırasında ikinci kattan atlayan bir kişi hafif yaralandı.

Alınan bilgiye göre, Yataklı Vagonlar Şefliği binasının depo olarak kullanılan giriş katında, saat 16.30 sıralarında henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktı.

Dumanların üst katlara da ulaşması üzerine Yataklı Vagonlar Operasyon Şefi Selim Gümüş, ikinci kat penceresinden atladı. Ayağında burkulma meydana gelen Gümüş, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ayakta tedavi edildi.

Haberin Devamı

Yangın, olay yerine gelen itfaiye ekiplerince diğer katlara sıçramadan söndürüldü.

Yangının çıkış nedeni araştırılıyor.

Memleket ne halde kimlere kaldı...İlber Ortaylı'nın yerine atanan Topkapı Müzesi yeni müdürü 4. Selim (!) (gerçek adı yusufmuş kısaca 1. yusuf diyebiliriz) müzede saklanan 3. Selimin tahtını odasına götürmeye kalkmış ve fekat kapıdan sığmayınca bırakmak zorunda kalmış.....:))) trajikomik desem değil daha da vahim olaya bakın siz müze müdürü 3.Selimin tahtına göz dikmiş, bahanesi çok komik müzede sıkışıklık varmış lojmandaki odalar boşmuş yer açılsın diye yapmış. yok arkadaşım fazlasıyla sahip çıkıyoruz tarihimize o kadar ki evimizde saklamaya kalkışıyoruz...memleket böyle adamlarla doldu...

daha yazacak öyle çok şey var arkadaşım ama bir çok yasak gibi böyle şeyleri konuşmak yasakmış bu sitede (ben konuşmayı çok istiyorum ama döner dolaşır siyasete gelir)

haydarpaşanın yerinede hangi ne binası dikmeyi planlıyorlar merak ediyorum yok edemediler bir türlü...

Son düzenleme:
sorumsuz , kendi cebinden başka hiçbirşeyi düşünmeyen yöneticiler oldukça daha böyle olayları çok görürüz.

Haydarpaşa gibi her zaman göz önünde olan bir yerde bile bu olaylar oluyorsa fazla göz önünde olmayan tarihi eserlerimizin durumu kimbilir nasıldır.

X