Hayatında yaptığın en büyük çılgınlık?

Küçükken bizim evin karşısında bir tepe vardı, bir tarafı düz kayalıktı tam tırmanmalık, oradan tırmanıp indim çok kez, çok seviyordum, ortaokulda falanımdır. Büyükken yaptığım bir şey hatırlamıyorum ama bu tırmanma olayını hatırladıkça şaşırıyorum kendime, iyi ki düşmedim:KK53: Küçükken bir yerlere tırmanma isteği duyuyordum hep niyeyse, balkonunda demir olan zemin kattan 1. kata tırmanma girişiminde de bulunmuştum, bir de parktaki basketbol sahasını çevreleyen demirlerden falan, şimdi bana bakan hiç beklemez böyle şeyler :KK70:
Hayatta da bu kadar kolay tırmanabilsem keşke istediğim konumlara, aynı cesarette kalsaydım :KK53:

Seviştiğim kişi nişanlımdı. Polis durdurdu burada napıyorsunuz dedi. Eşimde konuşuyoruz dedi. Kimliklerimize baktı. Sonra biz tabi son gaz gittik :KK53:

Lise döneminde annemi epey kizdiracak bsy yapmıştım. Okula gitmemem icin kapida beklemisti ve aykkabilarimi saklamisti, 😂bende kasla goz arasinda pencereden firlayip, yengemin kapisnn önündeki ayakkbilari giyip okula kacmistim🤭

X