Hayatımı güzelleştiriyorum

Bbyyss

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2014
231
568
Şükürsüzlük yapmak istemem,güzel giden bir hayatım var.
Yalnız bu hayatı daha da güzelleştirmek için adımlar atmaya karar verdim,bu adımları da yazarak süreklilik sağlamak istiyorum.Önümdeki 1 aylık süreç içinde yapmak istediklerim
🌸Cilt bakımına başlayarak sabah ve akşam devam ettirmek
🌸Yıllar önce okuduyup çok sevdiğim kitabı tekrar okuyup bitirmek
🌸Ev temizliğine dikkat etmek
🌸Diyetisyene ve reformere başlamak
🌸Yüzme öğrenmek
🌸Ufak bir operasyon olmam gerekiyor,onu halletmek
🌸Yapmam gereken alışverişleri tamamlamak

Yarından itibaren buraya yaptıklarımı yazarak ilerleyeceğim.Umarım üşengeçliğimi geride bırakıp ilerleyebildiğim kadar ilerlerim

Yalnız bu hayatı daha da güzelleştirmek için adımlar atmaya karar verdim,bu adımları da yazarak süreklilik sağlamak istiyorum.Önümdeki 1 aylık süreç içinde yapmak istediklerim
🌸Yüzme öğrenmek

Yarından itibaren buraya yaptıklarımı yazarak ilerleyeceğim.Umarım üşengeçliğimi geride bırakıp ilerleyebildiğim kadar ilerlerim
Bunları yapmaya karar vermek bile harika bişey tebrik ediyorum sizi

Bunları yapmaya karar vermek bile harika bişey tebrik ediyorum sizi
Çok teşekkür ederim❤️
🌸Cilt bakımıma başladım akşamları önce makyaj yağı ardından su bazlı temizleyiciyle temizleyip salyangoz kabuğu esansı sürüyorum umarım uzun vadede faydasını görürüm.Ayrıca yarın için botoks randevusu aldım 32 yaşındayım artık yaptırmanın vakti geldi diye düşünüyorum
🌸3 tane kitap siparişi verdim kargoya verildi gelir gelmez başlayacağım
🌸Yatak odası hariç heryeri güzelce temizledim,yıkanacak halıları toparladım yarın halıcıya vereceğim
🌸Bu maddeyi operasyon sonrasına bırakıyorum çünkü önce tahlillerim yapılacak
🌸Yüzme kursu için yarın başvuru formunu dolduracağım bugün erkekler günüymüş gitmedim o yüzden
🌸Doktora randevu bugün için bulamadım,yarın sabah erkenden eşim gidip randevu ayarlayacak
🌸Yüzme kursu için,kızım için ve ev için alışverişleri yaptım hepsi kargoya verildi gelmesini bekliyorum

Günlük bilgilendirme yapmaya devam edeceğim,buraya yazmak çok motive ediyor insanı okuyan herkese sevgiler❤️

Çok teşekkür ederim❤️
🌸Cilt bakımıma başladım akşamları önce makyaj yağı ardından su bazlı temizleyiciyle temizleyip salyangoz kabuğu esansı sürüyorum umarım uzun vadede faydasını görürüm.Ayrıca yarın için botoks randevusu aldım 32 yaşındayım artık yaptırmanın vakti geldi diye düşünüyorum
🌸3 tane kitap siparişi verdim kargoya verildi gelir gelmez başlayacağım
🌸Yatak odası hariç heryeri güzelce temizledim,yıkanacak halıları toparladım yarın halıcıya vereceğim
🌸Bu maddeyi operasyon sonrasına bırakıyorum çünkü önce tahlillerim yapılacak
🌸Yüzme kursu için yarın başvuru formunu dolduracağım bugün erkekler günüymüş gitmedim o yüzden
🌸Doktora randevu bugün için bulamadım,yarın sabah erkenden eşim gidip randevu ayarlayacak
🌸Yüzme kursu için,kızım için ve ev için alışverişleri yaptım hepsi kargoya verildi gelmesini bekliyorum

Günlük bilgilendirme yapmaya devam edeceğim,buraya yazmak çok motive ediyor insanı okuyan herkese sevgiler❤️
Harikasınız gerçekten 💜sizi okuyunca bende motive oluyorum aklımdan bir sürü şey geçiyor 🤭

Dün neredeyse hep dışarıdaydım o yüzden dün ve bugünü birlikte yamak istedim🤗
🌸Botoks yaptırdım dün,biraz acılı ama bugünden bile hafif düzelmeler var kırışıklıklarda 14 gün sonra kontrole gideceğim ve memnun kalırsam sürekli halde yaptıracağım.Maske yapmak istiyordum ama iki üç gün masaj hareketleri yapmamam gerekirmiş o yüzden şimdilik sadece cildimin temizliğini yapıyorum
🌸Kitaplarım geldi hatta bugün bir dere kenarına gezmeye gittik kitabımdan okumaya başladım bir an önce bitirip diğerlerine başlamak istiyorum
🌸Halılar dün yıkamaya gitti,günlük temizliğime devam ediyorum yarın cam silip perde yıkamak istiyorum evdeki temizlik kokusu çok güzel özlemişim(temizliği baya boşlamıştım iki küçük çocukla,düzenli yapmak iyi geldi😌)
🌸Yarın aile hekimliğine uğratıp kan tahlili yaptırmak istiyorum sonra da randevu bulabilirsem eskiden gittiğim diyetisyene uğrayacağım.
🌸Yüzme kursu için hala başvuramadım bir türlü uğrayamadım yarın artık bu işi de halledeceğim söz olsun
🌸Doktora gittim ameliyat öncesi usg istedi,5 ağustosa randevu aldım,usg sonrası ameliyat tarihimi verecekmiş
🌸Dün bir kaç parça kıyafet aldım kendime,kargoda gelenler var,kart ekstrem kesilince kozmetik eksiğimi tamamlayacağım
Bugünlük de böyleydi,yarın görüşmek üzere✨

Yeniden merhaba✨
🌸Bugün ne sıcak ve yorucu gündü,sadece cam balkonumun camlarını temizleyebildim,yarın pikniğe gideceğiz gitmeden bir iki cam daha sileceğim
🌸Kitabıma devam ediyorum,bir an önce bitirip diğer kitaplarıma başlamak istiyorum
🌸Diyetisyen ve aile hekimliğini yarına erteledim,umarım randevu bulabilirim
🌸Yüzme kursuna yazıldım haftaya çarşamba dersler başlıyormuş🤩
🌸Son aldığım kıyafetler geldi,1 parça iade olacak diğerleri kalacak.Ayrıca eşim için spor ayakkabı aldım henüz kargoya verilmedi umarım sitede gözüktüğü kadar güzeldir🙈
Yarın görüşmek üzere❤️

Eklentiler

• 659798C6-F151-454A-8AC7-EDABB5CAC63B.jpeg
    659798C6-F151-454A-8AC7-EDABB5CAC63B.jpeg
    103,2 KB · Görüntüleme: 107
Cehennem kadar sıcak bir günden selamlar,yazın bitmesini sabırsızlıkla bekleyenler ses versin🙈
🌸Cilt bakımına devam,dün c vitamini sürdüm ama tabi tek seferde pek etkisini göremedim.Bu akşam misshanın siyah gözenek maskesini yapacağım.Ayrıca botoksum kendini belli etmeye başladı gözlerim açıldı resmen😅
🌸Kelebek adlı kitabıma devam ediyorum,çok okuyamasam da bir kaç sayfa bile bana yetiyor
🌸Evde silinmedik bir tek çocuk odasının camı kaldı yarın da onu halledeceğim,diğer camlar ve günlük ev temizliği bitti perdeler yıkandı ev mis gibi kokuyor✨
🌸Diyetisyene dün gittim,90.4 ile bugün başladım diyete.Kan tahlilini henüz yaptıramadım haftaya kaldı
🌸Yüzme kursunun başlamasını bekliyorum,haftaya ona ek olarak reformer için bir yerle görüşeceğim.Bir de bu sabah 20 dk leslie yaptım,akşam 40 dkolanı bitireceğim
🌸Elektrikli süpürge ve televizyonu duvara monte etmek için aparatlar siparişini verdim ayakkabılar da henüz gelmedi,pazartesi muhtemelen kargo kesişimi yaşanacak evin önünde🙈

İyi geceler herkese hemen durum bildirimini yapayım😊
🌸Bugün ne maske,ne temizlik ne kitap hiçbirini yapamadım.Çünkü piknikteydik ve inanılmaz yoruldum.Diyetimi de hafif bozar gibi oldum ama telafi etmek için sabah leslie 3 mile akşam da leslie 30 dk boosted walk yaptım.Yarın haftanın ilk günü,eşimin izni bitti işe başlayacak.Yarından itibaren düzenli hayata devam❤️

En son pazartesi günü yazmışım buraya,aklımdaydı hep yazmak ama bir türlü fırsat bulamadım.Yazmadığım süreçte kızımın tuvalet eğitimini tamamladık.Yorucuydu ama şükür büyük kazalar olmadan tamamlandı☺️
🌸En son siyah maske yapacağım yazmışım,onu yaptım ayrıca cilt bakımına devam ediyorum ve düzenli temizleme+kremle bile cildimde gözle görülür değişiklikler var.Arada bir tane sivilcem çıktı hemen salyangoz esansını sürdüm ve büyümesi durdu hatta iyileşmeye başladı.Reklam olur mu bilmiyorum ama aşağıya fotoğrafını koyacağım bilmeyenler vardır belki benim gibi,kesinlikle tavsiye ediyorum.Bir de bu botoks olayı harika bir şey,dün hastane çalışanlarından bile hiç yaşınızı göstermiyorsunuz daha genç duruyorsunuz iltifatını aldım,gerçekten 30 yaş üzeri kırışıklıkları olan bütün arkadaşlara tavsiyemdir
🌸Kitabıma az çok demeden devam ediyorum,bu ay bitmeden o da bitecek hedefim bu
🌸Temizliğe çok önem veremedim ilk günler ama sonrasında güzel toparladım.Halılarımı da açtım bugün tekrar detaylı bir temizlik yapacağım,enerjim olursa mutfak dolaplarını temizleyeceğim
🌸Diyetisyenle ilk kontrolüme gittim,-1200 gitmiş.Bana göre az ama diyette olmasaydım +1200 olma ihtimalim çok yüksekti o yüzden sorun yapmıyorum.Yeni liste aldım ona başladım dün itibariyle
🌸Yüzme kursum hala başlamadı onlar beni arayacaklarmış,bekliyorum
🌸Ameliyatım için dün usg ve anesteziyle görüştüm,ekg kan tahlili vs hallettim.Pazartesi günü sonuçlarla birlikte gün alacağım
🌸Makyaj malzemelerimdeki eksikleri tamamladım,dün hepsi geldi ve çok güzeller🙈Dün akşam ayrıca kızıma ve bana elbise siparişi verdim şimdi de onları bekliyorum.

Eklentiler

• 14528E22-1D24-4BC0-B069-DC209974D7FB.jpeg
    14528E22-1D24-4BC0-B069-DC209974D7FB.jpeg
    52,9 KB · Görüntüleme: 97
🌸Yüzme öğrenmek

Merhaba herkese sık sık yazamıyorum ama aklım hep burada,çok sıcak havalar elim kolum o kadar zor kalkıyor ki yine de güncelleme yapmak istedim.Geçtiğimiz hafta içinde 2 kere arkadaşlarımla buluştum,biraz diyette ipin ucu kaçtı ama toparlayacağım diye umuyorum.Haftaya yine arkadaş görüşmelerim ve misafirim olacak dikkat etmem lazım ama bakalım🙈
🌸Cilt bakımını aksatmaya başladım,yarın kil maskesi yapıp devam edeceğim.Ayrıca yarın saçlarıma açıcı sürüp mor şampuan uygulayacağım.Botoks için 14. Gün kontrolüne gitim herşey yolunda,4 ay sonra tekrar yaptıracağım
🌸En üzüldüğüm madde,kitabımda o kadar az ilerledim ki,bunu da toparlamaya çalışacağım
🌸Ev temizliğinde şimdilik fire yok,sadece duşakabinin içine şişme havuz koymuştuk.Bu yüzden inanılmaz kireç tuttu yarın orayı temizleyeceğim.
🌸Diyetisyene devam,bu hafta -1.100 vermişim.Reformere başlamadım ama 80 e ulaşana kadar sabah leslie akşam yürüyüş yapmak istiyorum bakalım
🌸Az önce yüzme kursumun 2. Dersinden geldim,botoksla birlikte verdiğim en doğru karar su insana o kadar iyi geliyor ki🤩
🌸Kurstan dolayı operasyonu bekletiyorum
🌸Seçilden bir kaç parça kıyafet aldım ama hepsi 40 beden,ben 42/44 bedenim bakalım zayıflayıp içlerine girebilecekmiyim.Ayrıca koton ve lcw dan yazlık 2 tane elbise aldım.Defactodan kızıma ve kendime elbise almıştım,kızımınki tam oldu ama benimki bana büyük geldi bugün 2 beden küçüğünü sipariş verdim,muhtemelen onu da zayıflayınca giyebileceğim🥲Ayrıca Daniel Wellingtondan saat siparişi verdim indirim vardı,onu da bekliyorum

Yine yeniden merhaba,günlük niyetine açtığım konunun aylığa dönüşmesi biraz canımı sıksa da en sevdiğim mevsimin gelişiyle buraya güncelleme yapayım dedim🥰Ağustos ayı bu sene yaşadığım en beter aydı ya inanılmaz sıcak,yorucu,çocuklarımın bile ne yapacaklarını şaşırdıkları bir ay oldu zaten normalde de yaz mevsimini sevmem ama bu sene hiç sevmedim neyse ki bitti ve artık işe başlama vakti geldi.Bir kez daha anladım ki ben enerjimi öğrencilerimden alıyorum,okulda olmakta hayatımı çok güzel düzene sokuyor.İçim umut dolu bir şekilde yeni aya başlıyorum,hadi bakalım✨
🌸Cilt bakımım hak getire,aksine bir de makyajla uyumaya başladım ki yanağımda hemen kocamam bir sivilce çıktı😔.Günlük bakım ürünlerime ek olarak tonik aldım bundan sonra rutinime o da eklenecek,geceleri makyaj temizleme yağı>su bazlı yıkama jeli>tonik > esans olarak düzenimi oturtacağım
🌸Kitabımı ne yazık ki bitiremedim,Eylül ayı hedefim Kelebek kitabını bitirmek..Kızım kreşe başlayacak bir aksilik çıkmazsa,okuldan geldiğimde bana kalan 1 saatlik süre olacak o süreyi dinlenme ve okumaya ayırmak istiyorum.
🌸Temizlik fena sayılmaz,Salı günü il dışına denize gitmiştik şu an onun dağınıklığı var biraz,bugün ve yarın halledeceğim.Takı dolabımı ve makyaj masamı düzenledim,hafta sonu kıyafetlerimi düzenleyeceğim.Bu sene niyetim haftalık kombin yapıp (3 ya da 4 gün dersim olacak) giyeceklerimi ayarlamak.Sabah dolabın karşısında düşünmek istemiyorum.
🌸Diyetisyenle bir ayda 3.2 kilo verebildim,şu an 87.00 kiloyum cumartesi gününe kadar 86.0 olmaya çabalayacağım.Spora başlayamadım ameliyat olacağım için,ameliyattan sonra tekrar değerlendireceğim bu kararımı.
🌸Yüzme kursum bitti,serbest stil yüzmeyi öğrendim,denizde de bolca pratik yaptım🥰
🌸Hala ameliyat olamadım kursum cumartesi günü bitmişti,anesteziden onay aldım dün,ameliyat günü için bugün eşim doktora uğrayacak bakalım
🌸.Yeni bir makyaj süngeri,kapatıcı ve far fırçası,wag maşa,kıyafet askılığı,parfüm,lens ve takı siparişi vereceğim.Ayrıca bir kaç parça kıyafet alacağım ama kilo vermeye çalışıyorum eğer verirsem aldıklarım olmayacak,nasıl yapsam bilemedim.Veremezsem giyeceğim yeni şeylerim çok yok bu da sıkıntı.Haftasonu mağazalara bakmak için komşu büyük şehire gidebilirim

Şöyle hayatıma bakıyorum da,gerçekten tek problem kilolarım gibi gözüküyor.Bundan 2 ay önce tüp mide ameliyatı için doktorla görüşmüştüm(160 boy 90 kg),aile ve eşten veto yedim vazgeçtim.Şimdi ise mide botoksu düşünmeye başlafım fiyatı 6000,10 dakikalık bir işlem.2 ay içinde 15 kg verebilirsin diyor doktor.İşe yararsa tekrar yaptırma şansım da var.Bilemiyorum arkadaşlar morbid obez değilim ama obezim,ve çocukluktan beri böyle artık yoruldum.Botoksa çok yakınım olursam buraya yazacağım zaten ama olur da okuyanlardan olan varsa fikir alırım seve seve🤗

Yine yeniden merhaba,günlük niyetine açtığım konunun aylığa dönüşmesi biraz canımı sıksa da en sevdiğim mevsimin gelişiyle buraya güncelleme yapayım dedim🥰Ağustos ayı bu sene yaşadığım en beter aydı ya inanılmaz sıcak,yorucu,çocuklarımın bile ne yapacaklarını şaşırdıkları bir ay oldu zaten normalde de yaz mevsimini sevmem ama bu sene hiç sevmedim neyse ki bitti ve artık işe başlama vakti geldi.Bir kez daha anladım ki ben enerjimi öğrencilerimden alıyorum,okulda olmakta hayatımı çok güzel düzene sokuyor.İçim umut dolu bir şekilde yeni aya başlıyorum,hadi bakalım✨
🌸Cilt bakımım hak getire,aksine bir de makyajla uyumaya başladım ki yanağımda hemen kocamam bir sivilce çıktı😔.Günlük bakım ürünlerime ek olarak tonik aldım bundan sonra rutinime o da eklenecek,geceleri makyaj temizleme yağı>su bazlı yıkama jeli>tonik > esans olarak düzenimi oturtacağım
🌸Kitabımı ne yazık ki bitiremedim,Eylül ayı hedefim Kelebek kitabını bitirmek..Kızım kreşe başlayacak bir aksilik çıkmazsa,okuldan geldiğimde bana kalan 1 saatlik süre olacak o süreyi dinlenme ve okumaya ayırmak istiyorum.
🌸Temizlik fena sayılmaz,Salı günü il dışına denize gitmiştik şu an onun dağınıklığı var biraz,bugün ve yarın halledeceğim.Takı dolabımı ve makyaj masamı düzenledim,hafta sonu kıyafetlerimi düzenleyeceğim.Bu sene niyetim haftalık kombin yapıp (3 ya da 4 gün dersim olacak) giyeceklerimi ayarlamak.Sabah dolabın karşısında düşünmek istemiyorum.
🌸Diyetisyenle bir ayda 3.2 kilo verebildim,şu an 87.00 kiloyum cumartesi gününe kadar 86.0 olmaya çabalayacağım.Spora başlayamadım ameliyat olacağım için,ameliyattan sonra tekrar değerlendireceğim bu kararımı.
🌸Yüzme kursum bitti,serbest stil yüzmeyi öğrendim,denizde de bolca pratik yaptım🥰
🌸Hala ameliyat olamadım kursum cumartesi günü bitmişti,anesteziden onay aldım dün,ameliyat günü için bugün eşim doktora uğrayacak bakalım
🌸.Yeni bir makyaj süngeri,kapatıcı ve far fırçası,wag maşa,kıyafet askılığı,parfüm,lens ve takı siparişi vereceğim.Ayrıca bir kaç parça kıyafet alacağım ama kilo vermeye çalışıyorum eğer verirsem aldıklarım olmayacak,nasıl yapsam bilemedim.Veremezsem giyeceğim yeni şeylerim çok yok bu da sıkıntı.Haftasonu mağazalara bakmak için komşu büyük şehire gidebilirim

Şöyle hayatıma bakıyorum da,gerçekten tek problem kilolarım gibi gözüküyor.Bundan 2 ay önce tüp mide ameliyatı için doktorla görüşmüştüm(160 boy 90 kg),aile ve eşten veto yedim vazgeçtim.Şimdi ise mide botoksu düşünmeye başlafım fiyatı 6000,10 dakikalık bir işlem.2 ay içinde 15 kg verebilirsin diyor doktor.İşe yararsa tekrar yaptırma şansım da var.Bilemiyorum arkadaşlar morbid obez değilim ama obezim,ve çocukluktan beri böyle artık yoruldum.Botoksa çok yakınım olursam buraya yazacağım zaten ama olur da okuyanlardan olan varsa fikir alırım seve seve🤗
Beslenmeniz de neler var

Hangı saatlerde yıyorsunuz

Çok kilonuz yok
Düzenli beslenme hamur işi ve şekeri keserek bence verebilirsiniz

İnsülin direnci var mı
Duygusal açlık

Diyetisyenle devam edin baktınız olmuyor o zaman diğer seçenekleri düşünürsünüz
İnsallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız🙏

Beslenmeniz de neler var

Hangı saatlerde yıyorsunuz

Çok kilonuz yok
Düzenli beslenme hamur işi ve şekeri keserek bence verebilirsiniz

İnsülin direnci var mı
Duygusal açlık

Diyetisyenle devam edin baktınız olmuyor o zaman diğer seçenekleri düşünürsünüz
İnsallah istediğiniz kiloya ulaşırsınız🙏
Çok teşekkür ederim✨Son listemin fotoğrafını yüklüyorum,duygusal yeme ya da insülin direncim yok benim sıkıntım porsiyonlarımı ayarlayamamak yani bir şey sağlıklı bile olsa o kadar çok yiyorum ki midem asla küçülmüyor.Saat olarak 10.30 kahvaltı 18.00 akşam yemeği bitmiş olacak şekilde düzen kurdum ama işte arada kalan saatlerde ağzım hiç boş durmuyor iştahımı baskılaması için botoksu düşündüm

Eklentiler

• 0224E5E9-F4A9-42FA-A33C-B6DB0BE16A05.jpeg
    0224E5E9-F4A9-42FA-A33C-B6DB0BE16A05.jpeg
    93,4 KB · Görüntüleme: 87
Çok teşekkür ederim✨Son listemin fotoğrafını yüklüyorum,duygusal yeme ya da insülin direncim yok benim sıkıntım porsiyonlarımı ayarlayamamak yani bir şey sağlıklı bile olsa o kadar çok yiyorum ki midem asla küçülmüyor.Saat olarak 10.30 kahvaltı 18.00 akşam yemeği bitmiş olacak şekilde düzen kurdum ama işte arada kalan saatlerde ağzım hiç boş durmuyor iştahımı baskılaması için botoksu düşündüm
Aslında liste gayet doyurucu duruyor
Yeşil çay çok kurtarıcı

Saatlerınız de iyiymiş

Arada kalan saatlerde hep ufak ufak ceviz meyve yıyebılsenız çok iyi olur

Beğendiğiniz birinin fiziğini ekran resmi yapın🙈
Suyu az içiyorsanız hatırlatıcı uygulamalardan yükleyin

S beden kıyafet alıp aynanın önüne asın

Belki işe yarar🙈

Aslında liste gayet doyurucu duruyor
Yeşil çay çok kurtarıcı

Saatlerınız de iyiymiş

Arada kalan saatlerde hep ufak ufak ceviz meyve yıyebılsenız çok iyi olur

Beğendiğiniz birinin fiziğini ekran resmi yapın🙈
Suyu az içiyorsanız hatırlatıcı uygulamalardan yükleyin

S beden kıyafet alıp aynanın önüne asın

Belki işe yarar🙈
İnanın S bedende gözüm yok bana m olsa yeter🙈Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim🥰

Okuyan okumayan herkese iyi geceler günün kritiğini yapmak üzere burdayım✨
🌸Az önce duşumu aldım,saçlarıma açıcı ve mor şampuan uyguladım,yüzümü yıkadım tonikledim ve esansımı sürdüm,dudaklarıma da bakım kremimi uyguladım.Bu rutini her akşam yapmak istiyorum
🌸Kitap okuyamadım maalesef,yazdığım gibi kızımın kreşe başlamasını bekliyorum şu an yanımda hala şarkı söylüyor uyku falan yok bize 12.30 a kadar😶‍🌫️
🌸Bugün evi silip süpürdüm,kıyafetlerimi önümüzdeki hafta içinde düzenlemeye karar verdim,yarın ayakkabılarımı temizleyip,içerdeki ayakkabı dolabıma yerleştireceğim
🌸Bugün ayrıca diyetisyen günümdü,güncel kilo 86.3.Diyetisyen sonrası çok kaçamaklı geçti,vicdanım bir tık rahatlasın diye leslie 3 mil yaptım akşam ama yarın muhtemelen +2 kilo almış uyanırım😶‍🌫️
🌸Ameliyat için Salı günü beni bekliyormuş doktor,sanırım Salı günü yatış yapacağım
🌸Yüzme benim en çok öğrenmek istediklerimdendi,şimdi de dansa merak saldım.Zumbayı araştıracağım bulunduğum şehirde var mı onu bile bilmiyorum o kadar küçük bir yer ki burası umarım bulurum
🌸Kıyafet,wag maşa,renkli lens,parfüm ve kemer siparişi verdim kıyafet hariç hepsi yoldalar güzel güzel gelsinler bakalım🥰

Selamlar herkese,en çokta kendime🙃
Eylül ayı geldi geçiyor,güncellemeleri yapayım bu sefer madde madde yazmayacağım.Zumba ya da spor işini en az 15 gün daha rafa kaldırdım,bir gün başlayınca buraya yazarım.Ameliyatımı oldum,güya çok basit olan operasyon kaç gündür mahvetti beni.Acısı fazla,terlememem gerekiyor ki imkansız,çocuklarım asla halden anlamıyorlar bu yaz benim için çocuklar açısından kabus gibi geçti ve geçiyor.Bugün oğlum okula başladı ilk günden ödevle başladık neyse ki eşim ilgileniyor ödevlerle.Kızım ise bir aksilik olmazsa (nolur olmasın) yarın yarım gün kreşe başlıyor.Ben ders programımı ona göre ayarladım,sabahları ilk iki dersim boş,3 gün boyunca günde 4 saat 10-15 arası çalışacağım.Bir gün ise sabah 7.45 öğleden sonra 15.00 olacak şekilde 6 dersim var.Pazartesi günlerim boş (yaşasın sendromsuz pazartesiler).Yarın sabah cümbür cemaat yollardayız yani,neyse ki heryer birbirine yakın.Kızımı öğleden sonra anneme bırakacağım,orası da bahçeli ona çok iyi gelecektir umarım.Evde boya badana var,biter bitmez kış temizliğine başlayacağım.Günlük olarak da okuldan geldikten sonra hızlıca toparlama ve yemek işini halledeceğim,süpürme ve ödev,çocukları parka götürme vs eşim halledecek.Bu hafta sonuna kadar dişçiye uğrayacağım,geçen sene zirkonyum yaptırmıştım ama ön iki dişimin arasında iğne ucu kadar boşluk oluştu ona dolgu yaptıracağım.Diyetime 86.9 ile devam ediyorum,ameliyattan sonra diyete devam edemedim.Yüz bakımını da aksattım,bir de stresten mi bilmiyorum boynumda çıban gibi sivilce çıktı sağlık açısından hiç iyi hissetmiyorum yarın öğrencilerime kavuşayım da modum yükselsin.Bugün iki günlük kombinimi de ayarladım,diğer iki günü yarın ayarlarım artık yıkanacak kıyafetlerim var.

Birazdan kızımın kreş için çantasını hazırlayacağım.Oğlumun beslenme çantası da hazırlanacak.Sonra da saç açıcı sürüp,güzel bir duş alacağım,kıyafet ve çantamı hazırlayıp yatarım sanırım.Katlanacak çamaşırlar var ama yarın annemle hallederiz onları da.Okuyan herkese iyi akşamlar,kombinlerimin fotoğraflarını da atıyorum seviyorum böyle boş işleri burda dursun ileride bakarım🙈🙈

Eklentiler

• 27C31E76-99BB-444F-AA72-95C3904F6130.png
    27C31E76-99BB-444F-AA72-95C3904F6130.png
    863,9 KB · Görüntüleme: 67
  • 4B90ABA8-B956-414F-AA66-0F65B9D9CDB6.png
    4B90ABA8-B956-414F-AA66-0F65B9D9CDB6.png
    693 KB · Görüntüleme: 66
X