🤗🤗 HAYATA DAİR HERŞEY🤗🤗

Selam canlar nasılsınız ?
Yoğun ve yorgun geçiyor ramazan . Bugün iftara yakın regli oldum 😏😏beş gün ara oruca .
Hafta sonu sınav görevim de var yine dinlenmeden geçer . Çocuklar 8 de yatıyor , eşimde iftardan sonra yürüyüş yapıyor , tek başıma takılıyorum .

Selam kızlar nasıl gidiyor oruçlarınız 🤲🤲🤲

Perşembe günü çocukluk arkadaşlarım geldi beraber iftar yaptık sohbet muhabbet çok güzel geçti ❤️❤️❤️

Dündr kızı okula bırakıp lahmacun ve pide harcı hazırladım fırına gönderdim yanına da köfteli yoğurtlu çorba
Büyük kızda oruçluydı soslu spagetti istedi onu da yaptım 👍👍

Sahur yapamıyorum ya yiyesim gelmiyor abur cubur cola filan 😜😜😜

Bugünde dünden biraz makarna var yanına kçfte yapacağım çorba da bilmiyorum valla hazır paketlerden var belki onu yaparım 👍👍

Kızı jimnastiğe getirdim birazdan markete uğrarız çıkışta🥰🥰🥰

Selam kızlar iyi pazarlar ❣️
Birazdan kızı yüzmeye götüreceğim , ordan gelir kahvaltı hazırlarım . Akşama çorba barbunya pilav yapacagim, biraz fazla yaparım yarına da kalsın . Yarın nöbet günüm destek eğitimim var geç geleceğim yapamam . Kimseden ses çıkmıyor nasılsınız ramazan nasıl geçiyor ?
Dün hava bir sıcaktı burada yarım saat dışarda kaldım yandım . Sınav görevim bardı hepsi oruç diye yarım saatte bitirip verdiler 😁😁çok mutlu oldum 😂😂
Sınavdan kazandığım parayı gelirken markette garcadim ve doğru düzgün bisey yoktu 😁😁

Selam kızlar iyi pazarlar ❣️
Birazdan kızı yüzmeye götüreceğim , ordan gelir kahvaltı hazırlarım . Akşama çorba barbunya pilav yapacagim, biraz fazla yaparım yarına da kalsın . Yarın nöbet günüm destek eğitimim var geç geleceğim yapamam . Kimseden ses çıkmıyor nasılsınız ramazan nasıl geçiyor ?
Dün hava bir sıcaktı burada yarım saat dışarda kaldım yandım . Sınav görevim bardı hepsi oruç diye yarım saatte bitirip verdiler 😁😁çok mutlu oldum 😂😂
Sınavdan kazandığım parayı gelirken markette garcadim ve doğru düzgün bisey yoktu 😁😁
Selam kuzum😄Ben dün gece döndüm Londra tatilimden:confused:1 hafta su gibi geçti bol bol gezdim eğlendim eşimde çocuğa baktı 1 hafta onlarda baba oğul takıldı😄Güzel alışverişler yaptım vizem bitmeden ucuz bilet bulursam yine gitmek istiyorum.

Selam kuzum😄Ben dün gece döndüm Londra tatilimden:confused:1 hafta su gibi geçti bol bol gezdim eğlendim eşimde çocuğa baktı 1 hafta onlarda baba oğul takıldı😄Güzel alışverişler yaptım vizem bitmeden ucuz bilet bulursam yine gitmek istiyorum.
Yaaa hisgelmissin sen canisi 🌸🌸🌸
Nasıl geçti tek başına tatil arada iyi oluyor ya❤️
Yediğin içtiğin senin olsun nasıldı oralar anlat bakalım ?

İyi akşamlar kızlar ❤️❤️❤️

Oruca ara verdüm

Kızı okula bıraktım geldim ortalığı topladım biraz
Eşim oruçtu yemeğe kemik sulu mercimek çorbası balık salata yaptım yedik

Dün büyük kıza trendyoldan bayağı bir alışveriş yaptım 6000 tuttu🥲🥲🥲

Bugünde ben biraz harcadım bikaç parça bişey aldım hem kedoşuma malt damla,,,kavanoz küçüğüme tişört etek 1500 de burası tuttu

Yaaa hisgelmissin sen canisi 🌸🌸🌸
Nasıl geçti tek başına tatil arada iyi oluyor ya❤️
Yediğin içtiğin senin olsun nasıldı oralar anlat bakalım ?
Annem ablam ablam gezdik kız kıza valla çok iyi geldi😁Alışveriş yaptım spor ayakkabı falan yarı fiyatına aldım🙃Ucuz bilet bulursam yine gitmek istiyorum.Masal gibi Londra gez gez bitmiyor heryerine hayran kalıyor insan

Kızlar yaz için plan yaptınız mı?Biz otel dalan almadık belki kamp yazacağız.Tayin durumu var bklm kalacak mıyız 1 yıl daha.Eşimlemi gideceğiz o tek mi gidecek belirsiz.Ama yazın arabayla bulgarıstana amcalara gidelim gezelim diyoruz😃

Annem ablam ablam gezdik kız kıza valla çok iyi geldi😁Alışveriş yaptım spor ayakkabı falan yarı fiyatına aldım🙃Ucuz bilet bulursam yine gitmek istiyorum.Masal gibi Londra gez gez bitmiyor heryerine hayran kalıyor insan
Londra da ki teyzemler herseye çok pahalı diyor burada 😁😁bizi mi kandiriyorlar ne uygun orda gelirken isteyeyim teyzemden 😁
İyi yaptın canisi bende çok gitmek istiyorum .

Tatil planı yapmadık çünkü çok pahalı kısa süreli apart tarzı yerlere gideriz . Deniz atı tatil köyü var gumuldur de çok güzel ama fiyatlar aşıyor bu sene bütçemizi .

Penguen Penguen neredesin?Keyifler nasıl?Kamplar açılmış yazacakmısınız kamp
sağol canım iyiyim belli değil canım yazmayız büyük ihtimalle bu yıl yaz boyu öğrenci olacakmış okulda eşim izne çıkabilir miyim o bile net değil dedi ben gidelim kampa diyorum çok bunaldım tatil yapalım diye oda balıkesirde var güzel yerler oralar gideriz dedi kaldı şimdi.Senin tatilin nasıl geçti canım tercihleri yaptınız mı?

iyi akşamlar kızlar ben işten 18.40 gibi geliyorum eşim hazırlıyor yemekleri çocuklar okuldan gelince kendileri eve geliyorlar çok şükür küçüğümde alıştı ablasından önce geliyor eve atıştırmalıkla idare ediyorlar akşam yemeğine kadar haftaya eşim şehir dışına gidiyor 2 hafta yok tamda sınav zamanı nasıl yetiştircem hem iftar hem ders çalıştırma bilmiyorum rabbim yardımcım olsun ders dedin mi hoplayıp zıplıyor ders çalışmamak için büyük kızım nasıl düzeltiriz bu davranışlarını fikri olan var mı?

iyi akşamlar kızlar ben işten 18.40 gibi geliyorum eşim hazırlıyor yemekleri çocuklar okuldan gelince kendileri eve geliyorlar çok şükür küçüğümde alıştı ablasından önce geliyor eve atıştırmalıkla idare ediyorlar akşam yemeğine kadar haftaya eşim şehir dışına gidiyor 2 hafta yok tamda sınav zamanı nasıl yetiştircem hem iftar hem ders çalıştırma bilmiyorum rabbim yardımcım olsun ders dedin mi hoplayıp zıplıyor ders çalışmamak için büyük kızım nasıl düzeltiriz bu davranışlarını fikri olan var mı?
Selam canım kolay gelsin

Valla her çocuk farklıdır biraz gaz versen ,,biraz ödül deneyerek bulabilirsin yöntemi❤️❤️

İyi akşamlar kızlar

Kızı okula bırakıp hep yattım valla😀😀

Et sote pirinç pilavı ve salata yaptım
Küçük kız çiğköfte istedi okuldan gelince onu da yaptım yedik 😀😀

Küçüğümün kumbarasını patlattık 10 bin civarı çıktı👏👏👏

selam kızlar nasılsınız açıköğretim sınavına girdim dün bugünde var eşim yds sınavına gitti çocuklarıda götürdü hala gelmediler kursa gidemedi çocuklar çok kızgınım sırf arabanın anahtarını bırakmamak için götürmüştür çocukları gitmeyin dedim dinlemediler şimdi arıyorlar babam gelmiyor biz sıcaktan bunaldık terledik arabadan çıkmayın dediği içinde çıkmadık.Kapıları açın biraz çıkın arabanın yanına anahtarıda elinizde tutun dedim.

selam kızlar nasılsınız açıköğretim sınavına girdim dün bugünde var eşim yds sınavına gitti çocuklarıda götürdü hala gelmediler kursa gidemedi çocuklar çok kızgınım sırf arabanın anahtarını bırakmamak için götürmüştür çocukları gitmeyin dedim dinlemediler şimdi arıyorlar babam gelmiyor biz sıcaktan bunaldık terledik arabadan çıkmayın dediği içinde çıkmadık.Kapıları açın biraz çıkın arabanın yanına anahtarıda elinizde tutun dedim.
Naptınız canım çocuklar iyi mi 🧐🧐

X