Anket Hayata 1-0 Önde Başlayanlar

Hangisine sahip olan hayata diğerlerine göre 1-0 önde başlamıştır?

• - Renkli gözlüler

• - Güzel burunlular

• - Öğretmen çocukları

• - Doktor çocukları

• - Polis çocukları

• - Tek çocuk olanlar

• - Aslan burçları

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

Brunello Cicinelli

Doğsa da yesem Cici Bebemin dötünü mötünü hep👶🏼
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2018
11.448
69.382
Yine saçma sapan bir anketle daha karşınızdayım dostlarım. :KK8:
Sorarım sizlere, hangisine sahip olan hayata diğerlerine göre 1-0 önde başlamıştır?
İnstagramda gördüğüm bir gönderiye istinaden yorumlarınızı merak ettim.
Tek cevap hakkınız var. Değişiklik hakkı yok. Hadi bakalım :spor:

Sorarım sizlere, hangisine sahip olan hayata diğerlerine göre 1-0 önde başlamıştır?
Tabi ki aslan burcu sarı bombem ötesi var mı 😂😂

Doktor çocukları diyore.
Bir kere maddi olarak orta üzeri bir ailede yaşarsın. Seçimlerinde bilinçli anne baba tarafından yönlendirilirsin. Ve daha ozguvenli yetisiyorlar bence. Ha ailemi kimseye değişmem ama dışarıdan bakınca objektif olarak böyle görüyorum.

Aslan burcu olmak bence çok sinir bozucu. Diğer insanlar için tabii :KK45: Aslan burcu olan hiçbir arkadaşımla surduremedim arkadasligimi. Ben ne kadar verici isem onlar o kadar benciller.

Dostum, öğretmen olarak neden şıklara doktor sıkıştırdım şuan kendimi sorguluyorum. :olamaz:
Biri de sevabına öğretmen çocuğuna bassın yav, kendi kendimi ezikledim anketimle lanet olsun benim yapacağım anket bu kadar :KK70:kapayın anketi kapayın dağılalım Mune vazgeçtim :KK70: :ruh:

Doktor çocukları diyore.
Bir kere maddi olarak orta üzeri bir ailede yaşarsın. Seçimlerinde bilinçli anne baba tarafından yönlendirilirsin. Ve daha ozguvenli yetisiyorlar bence. Ha ailemi kimseye değişmem ama dışarıdan bakınca objektif olarak böyle görüyorum.

Aslan burcu olmak bence çok sinir bozucu. Diğer insanlar için tabii :KK45: Aslan burcu olan hiçbir arkadaşımla surduremedim arkadasligimi. Ben ne kadar verici isem onlar o kadar benciller.
Ama ben aslan burcusu birine aşığım, çok datlu :oops:

Dostum, öğretmen olarak neden şıklara doktor sıkıştırdım şuan kendimi sorguluyorum. :olamaz:
Biri de sevabına öğretmen çocuğuna bassın yav, kendi kendimi ezikledim anketimle lanet olsun benim yapacağım anket bu kadar :KK70:kapayın anketi kapayın dağılalım Mune vazgeçtim :KK70: :ruh:
Ama ben güzel burunlulari seni katarak isaretlemistim :KK8: :rolleyes:

Öğretmen çocukları.
İlkokulda bursluluk sınavına girdiğimizde öncelik onların demişlerdi. O zamandan beri bence şanslı olanlar onlar. Tabi başka seçenek yok diye.
Şey olsaydı yiyip yiyip kilo alamayanlar direk basardım 🤣 sonra saçları dümdüz olanlar falan.

Ay ben pek bı yanlış anlamışım anket sorusunu🙄rezillik:olamaz: :KK70:

Öğretmen çocukları tabiki.öğretmenler her pohu bilir.okulda tembel olma gibi bi ihtimalin ve de lüksün olmaz.kötü dersin olsa alanında en iyi hocayı bilir ve ondan ders aldırır.sosyal olurlar herkesi her veliyi tanırlar.birine avukat mı lazım ,bi öğrencimin babası avukat der yönlendirir mesela,bi olay mı oldu arar polis kocasını :KK70: örnekler çoğaltılabilir tabi :KK45:

Öğretmen çocukları.
İlkokulda bursluluk sınavına girdiğimizde öncelik onların demişlerdi. O zamandan beri bence şanslı olanlar onlar. Tabi başka seçenek yok diye.
Şey olsaydı yiyip yiyip kilo alamayanlar direk basardım 🤣 sonra saçları dümdüz olanlar falan.
Yaa senin canını yiyim 😍
Yalnız oy kullanacakları öğretmen çocuğuna basmayı ikna etmeye çalışmam gerçekten örnek bir davranış.
Muhteşem bir anket sahibiyim :KK70:

X