Hay Day oyunu oynayan hatunlar... burayaaaaaa !!!!

bayanyolcu

KeYFi GııCııRR...
Kayıtlı Üye
25 Mart 2010
107
3
kızlar, içinizde iphone yada tabletini kullananların oynadığı Hay Day oyununu gelin buradan geliştirelim, birbirimize yardım edelim...
komşu olalım, kısacası küçük köyümüzü kuralım ne dersiniz????En Büyük TÜRKİYE

Hayday de arkadas eklemek icin oncelikle game center da arkadas olmaniz gerekiyor. Game center arkadaslariniz otomatik olarak hayday e dusuyor. Game centerinda bir kotulugu max. 500 arkadas ekleyebiliyorsunuz :KK43:

Hayday de arkadas eklemek icin oncelikle game center da arkadas olmaniz gerekiyor. Game center arkadaslariniz otomatik olarak hayday e dusuyor. Game centerinda bir kotulugu max. 500 arkadas ekleyebiliyorsunuz :KK43:

Android telefonlarda game center kullanılmıyor başka nasıl ekleniyor arkadaş biliyor musunuz ?

Merhaba arkadaslr. Bnde hayday oynuyorm guzel de level yaptm 48 m su ve s4 android telimden oynuyorum . Ancak telimi degstrmek istiorum . Iphone alsam onun girisi de gmail den midr . Oyunu kaybedermiyim ?? Bilgisi olan

Bende oynuyorum android telden,arkadaş nasıl ekleniyor acaba çok az arkadaşım var 21.leveldeyim.

honey-wheat

Gamecenterde adım ceylan112 ekleyebilirsniz 😊 bi süre sonra skılıor insan 54 teyim su an ve hep aynı en başta daha heyecanlıydı .😒 ama şimdi hele ki su mahalle her açtığımda +99 ne cok konuşuyorlar yaw brn bakmaktan bıktım onlar yazmaktan be karşılıklı bişiler almaktan bıkmadılar😃

Hayday bende oynuyorum zevkli bir oyun çok güzell👏👏👏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benimde pumuckll86 isteyen arkadaşlar ekleyebilir. Gerçi bn tam anlamadım arkadaş ekleme olayını😁

Benim gamecenter da ismim evren190707 eklerseniz sevinirim teşekkürler

Bende oynuyorummm 27 lwlm geçen hafta basladım game centerden ekleyebilir siniz
Cerenn61

X